Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
Кога линцерът е готов за консумация?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
-
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
-
Кога линцерът е готов за консумация?
-
Може ли тестото за меденки на Джема да се направи вечер и да се изпече на следващата сутрин?
-
Какво да правя, ако тестото за хляб стане лепкаво?
И не спираш да се грижиш за фигурата. Поне по празниците си позволи малко сладичко (имам предвид че меденките са били с повече захар за вкуса ти). Горните ми се виждат малко поприпечени, но и така ще ги изядете, както си написала. И не спираш да изкушаваш - тези мъфини така като зебра...
Не мога дори да ги слепя без да се натрошат.
Вярно, че спекулас крема за слепване е по-твърд, но го оставин на топло да омекне и пак не успявам да ги слепя без да се счупят. 
, мерси 
защото няма рецепта-