Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
Кога линцерът е готов за консумация?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
-
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
-
Кога линцерът е готов за консумация?
-
Може ли тестото за меденки на Джема да се направи вечер и да се изпече на следващата сутрин?
-
Какво да правя, ако тестото за хляб стане лепкаво?
, шоколадовите звездички ги мацвах с малко течен шоколад и по средата марципан
Не мога дори да ги слепя без да се натрошат.
Вярно, че спекулас крема за слепване е по-твърд, но го оставин на топло да омекне и пак не успявам да ги слепя без да се счупят. 
След малко се захващам с Линцеровите сладки и рохличките, но имам 2 проблема... 1вият- в какви кутии да ги съхранявам? Нямам абсолютно никакви, какви да купя? Пише, че можело и в камера? На един ред ли трябва да са?