Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
Кога линцерът е готов за консумация?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
-
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
-
Кога линцерът е готов за консумация?
-
Може ли тестото за меденки на Джема да се направи вечер и да се изпече на следващата сутрин?
-
Какво да правя, ако тестото за хляб стане лепкаво?



, не хаби захарта. Остави тия белтъци за някакво кексово тесто...А всъщност можеш да опиташ да ги разбиеш, без захар, ако се стегнат - ще се получи.Добави и няколко капки лимонов сок. Винаги го правя, като разбивам белтъци.





. И АККтата не съм опекла. УЖАСС!
), а тази събота съм се приготвила за ванилови рохлички
Но като гледам какви красоти създавате направо не ми се захваща с моите обикновени сладки