А "най-яко" е, когато вали, накисната мръсотия мирише ужасно. Съжалявам за бременността
А "най-яко" е, когато вали, накисната мръсотия мирише ужасно.
Хората й купуваха продукта, само и смао да им се махне от главата , че смърди ужасно на кисело и мръсно........... Директно сме й заявявали, че смърди. Еми жената не й пука , така си ходи немита .Мъжа й се изнесъл от тях -спи в къщата за гости. Незнам някои хора изобщо не се променят.

На обяд в спалното миришело на лошо. И на родителската казала краката и дупетата да се мият по-често.
айде за косата да отричат миене разбирам. Нея два пъти седмично само я мием зимата и имат известен тренинг, че не сложа ли шапките ще има шампоан ама за тялото от градината сигурно са го чули децата



Препоръчани теми