Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 105
Ползвате ли градски транспорт? Аз да от месец вече, като първите две седмици бях и бременна и отдавах усещането за гнусни миризми на това си състояние. Но за съжаление вече не съм, а продължава да мирише повече от неприятно- от дъх на яден вечерта чесън до вкиснато.
Част от "чара" на ГТ. Особено в топли дни умира да се навлича народа.  Tired А "най-яко" е, когато вали, накисната мръсотия мирише ужасно.

Съжалявам за бременността  Hug
Виж целия пост
# 106
Аз направо оставам безмълвна в тази тема.  Confused
А аз все по-често се замислям колко добре смейство ще сме.

Ние с теб като тъстове или се радваш на собственото си семейство, че не презира пътя към банята?  Mr. Green

Ако на теб ти мирише, считай хора като мен с кръвни заболявания какво усещат... Нашето обоняние е изострено и можех да усещам, че е напълнил памперса от съседната стая.

Като свати. Аз имам също страшно развито обоняние, освен мания за чистота.

Sourcherry, мотрисите на метрото са чисти. Често се качвам на такава, която тръгва от моята метростанция и миризмата се качва вътре, не е била там.

REAL_WOMAN, благодаря.


И .... онзи ден седя в метрото, с гръб към мен права е някаква млада жена, чийто задни части буквално опират в лицето ми, и която в един момент така зловонно и леко звучно се изпърдя, че ми идеше да повърна. Мъжът, седящ до мен дори изкоментира, че изпускането на газове е интимно занимание.
Виж целия пост
# 107
не ползвма транспорт, но имах колежка - рекламен агент.....абе какво беше това чудо ooooh!Хората й купуваха продукта, само и смао да им се махне от главата , че смърди ужасно на кисело и мръсно........... Директно сме й заявявали, че смърди. Еми жената не й пука , така си ходи немита .Мъжа й се изнесъл от тях -спи в къщата за гости. Незнам някои хора изобщо не се променят.
Скоро детето ми казва, че в градината госпожата е наредила всички да са с измити коси, крака, ръце, уши.....явно и там хигиената куца при някои деца , което е жалко Whistling Thinking
Виж целия пост
# 108
О, да не намесваме и градския транспорт!
Моите наблюдения са, че хората масово не се къпят и не си перат дрехите. Нито през лятото, нито през зимата. И други наблюдения имам, ама няма да ги споделя.
Колкото до неотоплените бани или студените коридори, то лично аз, като се напаря добре под душа, после мога и половин час да стоя на студено, без да ме втриса. Просто съм поела достатъчно топлина от водата и ми държи доста по-дълго, отколкото се изисква да прекося едно антре /колкото и голямо да е то/ и да си облека топла дрешка.
Явно в много от случаите причина е мързелът. Гледам моите деца - докато бяха малки сме ги къпали с татко им всеки ден, ние съответно също се къпем, дори по повече от веднъж. Но напоследък подрастващите тийнове у дома все повече се нуждаят от подсещане, подканяне и направо даже издаване на заповед, придружена и от заплахи, за да влязат в банята. Предполага се, че имат вече изградени навици, имат и светлия пример на родителите си, ама - на! Инатят се. Вечерният душ се превръща в ежедневна разправия и накрая все има някой разплакан.
Виж целия пост
# 109
Касита, тази жена направо в лицето ти ли се изпусна?!?? А не, това е трябвало да има последствия Sick
Виж целия пост
# 110

Скоро детето ми казва, че в градината госпожата е наредила всички да са с измити коси, крака, ръце, уши.....явно и там хигиената куца при някои деца , което е жалко Whistling Thinking
Това съм го чувала лично от моя позната учителка в детска градина.  Tired На обяд в спалното миришело на лошо. И на родителската казала краката и дупетата да се мият по-често.  Tired
Виж целия пост
# 111
Ушите ми чуват неща от сорта "На гърба не искам сапун, той си е чист", "Само дупето ще мием", това са уговорките като се събличат сами за душ когато не викам  ooooh! айде за косата да отричат миене разбирам. Нея два пъти седмично само я мием зимата и имат известен тренинг, че не сложа ли шапките ще има шампоан ама за тялото от градината сигурно са го чули децата  Confused представям си как изглеждат децата в групата. А моите убеждавам, че некъпани ще ги върне сестрата  Wink
Виж целия пост
# 112
Касита, тази жена направо в лицето ти ли се изпусна?!?? А не, това е трябвало да има последствия Sick

Ами да, престави си седалките в мотрисите и къде застават хората. Тя беше с гръб, защото се държеше за гаджето си.

В градината на детето ми проверяват сутрин ноктите, а в понеделник косите, ушите...
Виж целия пост
# 113
Да, Касита. Мотрисите са чисти и вътре си мирише на натурално мръсни тела с непрани дрехи, в останалата част на ГТ миризмите се сливат, особено ако има клошар или мърляв от малцинството.
Поне спомените ми от студентските години са такива в автобусните линии, които за щастие вече не ползвам.

Че каква е тази градина? Искам и в нашата да има такива порядки! Имаме деца, които откровено се нуждаят от баня, сресване, рязане на нокти, смяна на бельо и дрехи.

Аз пак да си кажа, че с ритници бих го вкарала в банята, Милена.

Виж целия пост
# 114
Темата ми напомня една друга отпреди няколко месеца, но там ставаше въпрос за офиса.
Виж целия пост
# 115
В офиса някак  човек няма смелост за такива съвети, обикновено се шушука зад гърба на колегите...........рядко хората са директни. Ама това в къщи да трябва да се правиш на цербер кой какво мие  си е изнервящо.  Whistling
Виж целия пост
# 116
Милена, ударИ го на чест. Той ако не се къпе-мирише в офиса.
Виж целия пост
# 117
Тази тема е шега, нали?
Виж целия пост
# 118
Добре де, тия дето се къпете сами, кой ви изтрива, сапунисва и масажира гърба?
Или само отпред се къпете? Циците, Минка, дупето, и готово? Или в обратен ред? Защо сте се омъжили, ако ще се къпете разделно?
това пък чак да се къпем заедно ми идва с няколко идеи в повече, и отвъд спането с обща завивка Twisted Evil
то пък вече бива, бива споделяне на  интимност, ама човек и да не може да пръдне на спокойствие, да му се не види  Mr. Green
 Представям си какви фитили мога да изкарам от гърба ти с конопена изтривалка.
Виж целия пост
# 119
И .... онзи ден седя в метрото, с гръб към мен права е някаква млада жена, чийто задни части буквално опират в лицето ми, и която в един момент така зловонно и леко звучно се изпърдя, че ми идеше да повърна. Мъжът, седящ до мен дори изкоментира, че изпускането на газове е интимно занимание.
 Sick
Тази тема от вчера ме остава без думи.  Но това й сложи капак. Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия