ПЛЕВЕН 153

  • 87 040
  • 742
# 375
Mirama бих ти дала нашия, но за съжаление няма маркуче и няма как да работи даже аз още не съм го ползвала, защото в цял Плевен не мога да намеря части за инхалатори.

Мислех, че по аптеките продават.
Виж целия пост
# 376
Няма аз обиколих почти всички аптеки и във всичките ми казват, че нямат комплектите с маските и маркучетата за инхаратори. Дори ходих в Асма центъра, но и там не можаха да ми кажат къде мога да намеря такива консумативи. В София знам, че има, но няма кой да провери там и да ми вземе.
Виж целия пост
# 377
Здравейте!
Четох за един лечител в Плевен. Запознати ли сте дали наистина има смисъл да се ходи при него.
Говоря за Никола Алексиев. Лекувал само с билки.
Виж целия пост
# 378
Здравейте, моя приятелка търси за дъщеря си/2 клас/ учител по математика за лятото.
Виж целия пост
# 379
Здравейте!
Четох за един лечител в Плевен. Запознати ли сте дали наистина има смисъл да се ходи при него.
Говоря за Никола Алексиев. Лекувал само с билки.

този точно не съм го чувала...но на повечето билките им са разни люцерни и др. подобни, кой знае къде брани. Връчват ти един плик с подобни треволяци и ти искат 30-40лв за него.
Виж целия пост
# 380
Здравейте!
Четох за един лечител в Плевен. Запознати ли сте дали наистина има смисъл да се ходи при него.
Говоря за Никола Алексиев. Лекувал само с билки.

този точно не съм го чувала...но на повечето билките им са разни люцерни и др. подобни, кой знае къде брани. Връчват ти един плик с подобни треволяци и ти искат 30-40лв за него.


Мерси, и за някакви ирисови диагностики четох, ама не знам нищо. Пък все пак да попитам.
Виж целия пост
# 381
lveto, същата простотия и ирисовата...)
Преди години майка ми я изкара пушачка и не знам си какво още, при положение че цигара през живота си не е палила...)
Виж целия пост
# 382
lveto, същата простотия и ирисовата...)
Преди години майка ми я изкара пушачка и не знам си какво още, при положение че цигара през живота си не е палила...)

Звучи ужасно.  #Crazy Мерси, че ми казахте нещо все пак. Никъде няма коментари из интернет от някой, който е ходил.
Виж целия пост
# 383
Мъжа ми е ходил при възрастния /те са баща и син/. Попитал го е само откъде е и му е направил ирисова диагностика. Казал му е доста здравословни проблеми, които си има, 10 лв. му е била цената на прегледа. За билките се въздържахме, защото му е казал, че има херния, която може да се оправи с билки и ми се видя малко странно това. Иначе съм чувала и негативни отзиви, и позитивни /за две жени, които са доволни от билките/, но при всяко положение препоръката беше да се ходи при бащата, че бил по-добър.
Не знам колко съм полезна, но това ми е информацията. Аз принципно съм фен на традиционната медицина и хомеопатии и тем подобни алтернативни ги гледам със съмнение, което обаче не значи, че не помагат.
Виж целия пост
# 384
Mirama бих ти дала нашия, но за съжаление няма маркуче и няма как да работи даже аз още не съм го ползвала, защото в цял Плевен не мога да намеря части за инхалатори.
Питала ли си в Омрон на бул.Русе?
Виж целия пост
# 385
Не, там не съм се сетила да питам, но днес като излизам и ще мина от там да попитам. Благодаря за идеята.
Виж целия пост
# 386
Мами здравейте, нова съм при вас и имам две въпросчета. Първо в Плевен има ли частна детска градина и второ някой има ли някаква информация за Звъчне? Сега моето дете тръгва на есен първа група и нещо ме притесниха, че ни се падали някакви стари и лоши госпожи...Моля пишете, ако нещо знаете!
За частна градина нямам инфо, но ние сме в "Звънче" вече втора година, и откакто се върна старата им директорка, която доколкото разбрах често захождала по Франция за месеци, и в същото време се пенсионираха старите ни госпожи от първата година, всичко е чудесно, съвсем в реда и в програмата на една детска градина. Базата им е сравнително ремонтирана, а храната прилична. Доволни сме и от отношение и от разбиране. Извеждат ги да играят навън, като дори в снега имаха занимания по направа снежни човеци. Попадали сме и на госпожи заместнички в дните на отпуски и ваканции, и Кирето, който е отявлен противник на ходенето на детска градина, и е свикнал на определени учителки и отношение, ги понесе без драми.

Едно време имаше чудесни траурни шалчета два вида, от които взимахме я тюл, я дантела. Няма вече такива жалейки!
Виж целия пост
# 387


Ние тук 1-ви Б в "Иван Вазов" няма ли да се поздравим?  Wink
Половината от класа е от градината, другата от БГ мама. Няма начин да не е най-силният клас това, хахаха  Laughing

Ами да се поздравим,може и родителска среща да си направим предварително Wink.
Директора каза, че много момчета тази година -чудил се как да ги нареди  Laughing.

Момичета имам писмо-покана за скрининг за рак на маточната шийка по някаква европейска програма ,но не пише в кое здравно заведение се прав, а телефона дето е даден не отговаря - някоя от вас ходила ли е  на такова и къде?
Виж целия пост
# 388
чудесни траурни шалчета
Хохо, какъв оксиморон  Crazy
Виж целия пост
# 389


Ние тук 1-ви Б в "Иван Вазов" няма ли да се поздравим?  Wink
Половината от класа е от градината, другата от БГ мама. Няма начин да не е най-силният клас това, хахаха  Laughing

Ами да се поздравим,може и родителска среща да си направим предварително Wink.
Директора каза, че много момчета тази година -чудил се как да ги нареди  Laughing.

Момичета имам писмо-покана за скрининг за рак на маточната шийка по някаква европейска програма ,но не пише в кое здравно заведение се прав, а телефона дето е даден не отговаря - някоя от вас ходила ли е  на такова и къде?

Ето тук има повече информация и файл с тел.за контакти /най-отдолу на стр.
http://www.mh.government.bg/Articles.aspx?lang=bg-BG&pageid= … mp;articleid=2564
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия