Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли успешни примери за групи за взаимна помощ, фокусирани върху хиперфагия и емоционално хранене?
Какви са основните проблеми при хиперфагия и емоционално хранене?
Какви са предложените начини за преодоляване на хиперфагията и емоционалното хранене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли успешни примери за групи за взаимна помощ, фокусирани върху хиперфагия и емоционално хранене?
-
Какви са основните проблеми при хиперфагия и емоционално хранене?
-
Какви са предложените начини за преодоляване на хиперфагията и емоционалното хранене?
-
Какви са ползите от участието в група за взаимопомощ?
-
Как мога да преодолея емоционалното хранене и какви са ефективните начини за справяне с него?
ЯВно подходът е трябвало да бъде по-мек.
И това е благодарение на комплекса който ми е насадила от дете. Сега се успокоявам с храна. Като съм нервна пак с храна,това е омагьосан кръг повярвайте ми! И не знам как да се справя....
Така е. Трябва да се намерят сили ,воля,желание,миналото да си остане в миналото и да се гледа напред 
Ходила съм и на психолог, за жалост не достатъчно дълго....
Това си е оксиморон.