Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли успешни примери за групи за взаимна помощ, фокусирани върху хиперфагия и емоционално хранене?
Какви са основните проблеми при хиперфагия и емоционално хранене?
Какви са предложените начини за преодоляване на хиперфагията и емоционалното хранене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли успешни примери за групи за взаимна помощ, фокусирани върху хиперфагия и емоционално хранене?
-
Какви са основните проблеми при хиперфагия и емоционално хранене?
-
Какви са предложените начини за преодоляване на хиперфагията и емоционалното хранене?
-
Какви са ползите от участието в група за взаимопомощ?
-
Как мога да преодолея емоционалното хранене и какви са ефективните начини за справяне с него?
И животните хранят с нея. То човек не знае какво да яде...Аз гледам да не купувам готови неща уж, ама явно има и в продукти дето изобщо няма да ти хрумне да се пазиш...

Имала съм и аз такива случаи-да изхвърля храна,за да не я изям
Рядко,но съм ги имала 
,бе ухилена и доволна и заряза кулинарията
с други неща
! Една красива руса дама с тъмни очила и едно хубаво дръвче
, да ми обяснят кои са преди да ги добавя в групата.
Много ми се иска някой да ми каже, какъв точно ми е проблема, ама никой не ми казва.
Но не е постоянно, веднъж в седмицата, например, или по-рядко.....Сега има плодове, да ядат.
добави ме за приятел, но нямам инфо какво следва...