не се ядосвай 



земи го на Шаци мајсторот,изгледа добар е 
слики,клипови,имаме пак новини,добро е.
не се ядосвай 





земи го на Шаци мајсторот,изгледа добар е 
слики,клипови,имаме пак новини,добро е.
и се докарах до

ама това клипче за "Добро утро" било точно за мен
чак сега го отворих за "Добра вечер"

аз и майстор
ти пратих по обяд, ама само Паси е за забеляала.

аз и майстор
ти пратих по обяд, ама само Паси е за забеляала.
Да де, ама аз по това време бях като гвардеец на пост да си посрещна мойте майсторя
Спирам вече да се жалвам, че повлякох и друга беда
отнеха ми достъпа до сега и до
почвам вече напук само да се радвам 
чудо стана
още една нова и много хубава снимка на Джансел с тортата
от друг ъгъл




тя си му е запазена марка.
ама и многу залепена па ке биде како Кенан Јилмазер




Препоръчани теми