Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 113
  • 745
# 645
Дайче   bouquet  bouquet  bouquet не се ядосвай Heart Eyes
Виж целия пост
# 646
Тортатае подарък от феновете за РД на Джансел  Wink


Ау тортата стасала предвреме,предобра е,браво,Пинар не мора да се мачи да
прави торта  Joy Joy Joy
Дајче   bouquet  земи го на Шаци мајсторот,изгледа добар е  hahaha
Шаци   bouquet слики,клипови,имаме пак новини,добро е.

Скрит текст:
Бев во град на кафе,имам на гости роднина од Хвар,Хрватска.
Виж целия пост
# 647
Дайче   bouquet  bouquet  bouquet не се ядосвай Heart Eyes


Колку убава средба,значи фановите на Джансел се навистина прекрасни  newsm51 smile3501 smile3501
Маса покрај море,сон   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 648
Тортатае подарък от феновете за РД на Джансел  Wink


Ау тортата стасала предвреме,предобра е,браво,Пинар не мора да се мачи да
прави торта  Joy Joy Joy
Дајче   bouquet  земи го на Шаци мајсторот,изгледа добар е  hahaha
Шаци  bouquet слики,клипови,имаме пак новини,добро е.

Скрит текст:
Бев во град на кафе,имам на гости роднина од Хвар,Хрватска.

Pasi,  Shatzi     bouquet
с тези хубави снимки снимки на Джансел и този акълъ съвет от Pasi спрях да  newsm45 и се докарах до  newsm62

 Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 649

Shatzi   Joy Joy Joy ама това клипче за  "Добро утро" било точно за мен  smile3555 чак сега го отворих за "Добра вечер" thumbsup направих си кафе отново и си го изгледах с удоволствие  hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 650
Дайче   bouquet аз и майстор  hahaha hahaha hahaha ти пратих по обяд, ама само Паси е за забеляала.

Виж целия пост
# 651
 Wink


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.425226847582862.107374 … 153156&type=3
Виж целия пост
# 652
Shatzi   bouquet Peace
Дайче   bouquet аз и майстор  hahaha hahaha hahaha ти пратих по обяд, ама само Паси е за забеляала.

ooooh! Да де, ама аз по това време бях като гвардеец на пост да си посрещна мойте майсторя #Crazy  
Stop Спирам вече да се жалвам, че повлякох и друга беда  Sick отнеха ми достъпа до сега и до   mamma почвам вече напук само да се радвам  Grinning
 Ето на   rotfImao  чудо стана  rotfImbo още една нова и много хубава снимка на Джансел с тортата Heart Eyes от друг ъгъл  Wink



 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 653
Прекрасна слика,одлично си поминале во друштво со фановите  newsm10
Јас свакам зашто го сакаат фановите,него едноставно мораш да го сакаш.
Од него зрачи спонтаност,енергија,срека,љубов....што друго е потребно?
  newsm51 smile3525 txtloves

Виж целия пост
# 654


Сликата е прекрасна,славеничка  smile3521
Виж целия пост
# 655


Сликата е прекрасна,славеничка  smile3521
Много хубава снимка, ама косата  Joy Joy Joy тя си му е запазена марка.
Виж целия пост
# 656
Шаци  Joy Joy Joy ама и многу залепена па ке биде како Кенан Јилмазер  hahaha hahaha hahaha
Вака си е добра,нема ставено лак,затоа така е разнесена,и не е тоа
нов момент нели?  newsm03
Виж целия пост
# 657
Pasi, Shatzi   bouquet Peace Hug

Прекрасна слика,одлично си поминале во друштво со фановите  newsm10
Јас свакам зашто го сакаат фановите,него едноставно мораш да го сакаш.
Од него зрачи спонтаност,енергија,срека,љубов....што друго е потребно?
 newsm51 smile3525 txtloves



Като ги гледам тези снимки съм страхотно развълнувана  thumbsup а присъстващите "на живо" в какво ли състояние са  smile3555 Smile
Виж целия пост
# 658
Ами чакали са да посвири Joy Joy Joy Джансел, Дайче Hug
Виж целия пост
# 659
 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия