Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 426
  • 735
# 225
нвщо не се ли чува за детските.да ги пуснат преди първия  учебния ден.
Виж целия пост
# 226
Дай Боже да ги дадат утре (петък) да си помогнем за 1-я учебен ден!  Praynig
Виж целия пост
# 227
izi55 за бележката, че детето посещава предучилищна ли питаш?
Не се пуска никаква молба-вчера си взех такава бележка.Ходих да плащам таксата за градината и домакинката ми издаде бележката, а директорката я подписа.
Не знам да има изискване кой точно родител да я вземе, но не ми звучи логично.
В нашата градина даже бланка са отпечатали, не знам как да я кача тук https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200708303775729&se … ype=1&theater
Не знам до колко е редно това..... Не ми уважиха моята ръчно написана молба защото в нея липсваше ЕГН-то ми и са я върнали да си я поправя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 228
Бележки за предучилищна подготвителна група ще се носят в социалните за набор 2007 и 2008 в срок до 31 октомври 2013-даже го съобщиха по новините още вчера.  Wink
Виж целия пост
# 229
Малко абсурдно и много пресилено ми се вижда това с молбата.
Аз ако съм, ще се заям.
Виж целия пост
# 230
Малко абсурдно и много пресилено ми се вижда това с молбата.
Аз ако съм, ще се заям.

....обмислям този вариант  Mr. Green
Виж целия пост
# 231
Малко абсурдно и много пресилено ми се вижда това с молбата.
Аз ако съм, ще се заям.

....обмислям този вариант  Mr. Green
Искаш ли идеи? Mr. Green
Виж целия пост
# 232
Никаква молба не съм попълвала.Нито в градината, нито в училище съм носила молба за да ми издават бележка.Що за глупост е това?!

svetlanav благодаря!
Виж целия пост
# 233
Офф  ooooh!, добре че го съобщиха по новините, белкем служителките им стане ясно и на тях какви са изсикванията, не знам нямат ли си началници да им спускат новите изисквания и правила, те направо последни научават! Наистина съм възмутена! Бях явно една от първите, която да уважи новите изисквания, но за съжаление ударих на камък  Laughing Така съм се засилила, тъй като живеем в един град, а подавам документи в друг, и сега гледах да си свърша тази работа, но уви служителката не беше наясно  #Cussing out Пак ще трябва да се ходи!
Виж целия пост
# 234
Бележки за предучилищна подготвителна група ще се носят в социалните за набор 2007 и 2008 в срок до 31 октомври 2013-даже го съобщиха по новините още вчера.  Wink

Това за детските надбавки става въпрос нали?Аз подавам декември трябва ли сега да нося такава бележка или тогава newsm78
Виж целия пост
# 235
Бележки за предучилищна подготвителна група ще се носят в социалните за набор 2007 и 2008 в срок до 31 октомври 2013-даже го съобщиха по новините още вчера.  Wink

Това за детските надбавки става въпрос нали?Аз подавам декември трябва ли сега да нося такава бележка или тогава newsm78
Ако детето ти е в задължителна предучилищна или ученик - сега се носи от 15 септември до 30 октомври. Струва ми се, че беше написано няколко пъти в темата.
Виж целия пост
# 236
Бележки за предучилищна подготвителна група ще се носят в социалните за набор 2007 и 2008 в срок до 31 октомври 2013-даже го съобщиха по новините още вчера.  Wink

Това за детските надбавки става въпрос нали?Аз подавам декември трябва ли сега да нося такава бележка или тогава newsm78
Ако детето ти е в задължителна предучилищна или ученик - сега се носи от 15 септември до 30 октомври. Струва ми се, че беше написано няколко пъти в темата.

Сложих го на 1 стр., в 1 пост, с големи червени букви!

Малко спам - дали ще има детски за първия учебен ден на 16-ти?
Виж целия пост
# 237
някъде превод има ли?
Виж целия пост
# 238
Не, няма за сега.
Виж целия пост
# 239
И аз да чакам с вас  Crazy
Поръчах си бележка от ДГ и ще ходя тези дни да я занеса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия