Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Можете ли да предоставите някои рецепти за гръцки сладкиши, споделени в темата?
Как се приготвя пастицио и какви са основните съставки?
Как се приготвя гръцката фава с леща?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Можете ли да предоставите някои рецепти за гръцки сладкиши, споделени в темата?
В темата са споделени няколко рецепти за гръцки сладкиши. Една от тях е меломкароната, която се приготвя с олио, портокалов сок, портокалова кора, нарязани орехи, канела и карамфилово масло. Друга рецепта е за сиропиран сладкиш със съставки като яйца, захар, брашно, грис от твърда пшеница, бакпулвер и мляко. Освен това има рецепта за меломкаронатадес с олио, портокалов сок, пудра захар, амонячна сода на прах (или сода бикарбонат), орехи, канела и карамфилово масло.
-
Как се приготвя пастицио и какви са основните съставки?
Пастициото е гръцко ястие с паста, приготвено на фурна със сос бешамел, кайма и макарони. Основните съставки включват макарони, кайма, лук, чесън, магданоз, домати, доматено пюре, канела на пръчки или млян карамфилово дърво , зехтин , сирене кефалотири , брашно , мляко , яйце , индийско орехче (по желание), сол и черен пипер.
-
Как се приготвя гръцката фава с леща?
За да приготвите фава, използвайте жълта средиземноморска леща и я сварете със зехтин, оцет, моркови, лук, чесън, сол и черен пипер. Добавете дафинов лист и капсаици. След като се свари добре се пасира на едро и се добавя лимон сок и още зехтин. Сервирайте ястието топло като гарнитура. Гръцката фава се приготвя чрез варене с лук и след това пюриране със ситно нарязан лук. Опитайте да го приготвите по тази рецепта и вижте дали ви харесва.
-
Как се приготвя κοκκινιστό, гръцко ястие с месо?
-
Как се приготвя Κοτόπουλο φρικασέ, гръцко ястие с пиле?
, да, да успя.
Защо така ми станаха, иначе снощи като ги изкарах от фурната бяха страхотни, пухкави, топяха се. Карай догодина пак 

Сина ми има огромното желание да помага за великденските курабийки тази година, нямаше как да ги пропусна, поне да станат и вкусни (а не да ми миришат на хлорин от амонячната сода). 
Страхотни се получиха! Хем дори пропуснах важната стъпка с нагъването преди да ги оставя да втасват (сутринта взе че съвсем празнично ни гръмна един от бойлерите вкъщи и беше лека лудница). Отделно че и със сплитането не се правих най-добре.....