Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 19

  • 54 020
  • 749
# 300
Добро утро! Днес ми е последен ден, а кантара показа само -300 г за последните 2 седмици. Т.е общо съм свалила 3,8 кг.

Тъпото е, че с това темпо двете седмици разделно ще взема да кача, направо ще се гръмна. ooooh!
(Очаквам и МЦ всеки момент)
Добрата новина е, че мъжа ми е свалил 8 кг Peace

Утре сме на рожден ден и мисля да си направя абсолютна почивка и в понеделник почвам разделно доколкото мога, че аз никога не съм яла така.

Хубав ден, момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 301
Снощи ядох пица, ядох и вафла..  Mr. Green
Облажих си душичката, от днес съм на НВ-ВМХ
Виж целия пост
# 302
Здравейте и от мен. Аз вече съм 15-ти ден, но нещо спрях да свалям май. И понеже тази седмица доста често ми прималява почнах да си пия кола зеро. Та сега се чудя от нея ли е или защото съм в МЦ.
Найстина ли зеления боб е режимен, ооооо така ми се е дояла манджичка, с кеф бих си сготвила да си хапна. Ето сега съжалявам че не обичам спанак и разните там зеленища, щях да имам разнообразие
Виж целия пост
# 303
за пет дни - от понеделник съм -2,6 кг, хем съм доволна, хем очаквах повече
хапвам месо яйца и салати, аз пък си пия кола без захар и други безалкохолни, без тях съвсем ще се чувствам гадно
доста ми премалява на моменти, особено като клекна и се опитам да стана,, но съм твърдо решена да продължа.... вече започва да ме изкушава сладкото
стискайте зъби момичета, трябва да сме красиви за пролетта Grinning
Виж целия пост
# 304
Момичета, мисля че имате прекалено големи очаквания от този режим. На практика е невъзможно да сваляте по 5 кг мазнини на 10 дни.
Резултатите на всички са повече от перфектни за 24 дни. Все пак това е ужасно кратък период от време.
Виж целия пост
# 305
Права си, Вивиан, все пак всеки сваля според това колко има да сваля. Аз видимо съм отслабнала според мъжа ми, което ме радва много. А и като се замисля едва ли ще си стигна килограмите от преди 2-3 г. Все пак ще се постарая да направя и още един цикъл. Пък ако нещата хептен се закучат - дотам  Laughing

XXX_, аз това облажване на душицата за утре го готвя  Twisted Evil
DesiKom , това е просто чудесен резултат, да знаеш! Hug
yani290885 , и аз така, последните няколко дена посръбвах и аз Зироу кола, а всеки момент чакам МЦ, та мноооого се надявам да задържам заради последното Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
Здравейте момичета, най-после и аз при вас. От средата на ноември реших най-после да се взема в ръце и с кратки диетки и малки почивки м/у тях успях от 74 кг да стана 67кг. От вчера започнах тази диета, смятам че тя е най-подходяща за мен, защото има много месо и зеленчуци в нея, а аз ги обожавам, жалко, че плодовете са забранени, но смятам, че ще се справя и с това. Целта ми на този етап е 60 кг.
Искам да ви попитам дали според вас тези прясно свалени кг ще забавят темпото на сваляне, въпреки че от вчера до днес имам -500гр за 1 ден?
Виж целия пост
# 307
Здравейте да се отчета и за почти на финалната права, за 20 дни свалих 4кг, което си е направо рекорд за мен, мисля да мина след това на малко разделно хранене,за около 2 месеца и да повторя пак тези 26 дни
Не съм виждала кантара да ми показва 57,3 от преди да родя първата ми дъщеря, направо съм горда с резултата, естественно че иска още, но нека първо да задържа тези пък тогава ще видим,
Успех на всички и много минусииии   bouquet
Виж целия пост
# 308
Кукумицина наистина не е лош резултат, но аз знам че първите три килограма са вода, тоест задържани течности и първо те се изхвърлят, отслабването е след това. Първите дни, особено ако си повече килца се сваля най лесно, после като се зацикли е гадно.
Виж целия пост
# 309
Добро неделно снежно утро Hug
Тази сутрин се претеглих и...само 400гр по-малко за цялата садмица.Остават ми 2 дни до края, теглото е 60.800кг., не можах да падна под 60 даже Rolling EyesМерките са задоволителни поне, макар че не съм ги мерила Laughing, по дрехите съдя.Ами както се казва, колкото-толкова.Чудя се какви да ги подхващам след вторник ThinkingДопада ми сякаш най-много Точковата, видях наистина зашеметяващи резултати на момичетата там и ведра и приятелска атмосфера в темата.Ще продължавам да си ви чета тук.Пожелавам много успехи в отслабването момичета Hug
Виж целия пост
# 310
Кукумицина наистина не е лош резултат, но аз знам че първите три килограма са вода, тоест задържани течности и първо те се изхвърлят, отслабването е след това. Първите дни, особено ако си повече килца се сваля най лесно, после като се зацикли е гадно.

Ами не съм чак толкова килца, висока съм 174 см, та не мисля, че са вода... Мисля, че на обиколки съм свалила, защото съм 2 дупки по-назад на колана Simple Smile Мисля след 2 седмици пак да започвам, но най-вече да видим пред тия 2 седмици какво ще се случи. Все пак донякъде съм си превъзпитала хранителните навици, дано има полза... Grinning
Виж целия пост
# 311
Момичета,а грис може ли да се яде? Много обичам грис хайвер,та се чудя дали да правя или не? newsm78
Виж целия пост
# 312
Момичета,а грис може ли да се яде? Много обичам грис хайвер,та се чудя дали да правя или не? newsm78
Не може според мен.
Виж целия пост
# 313
Поздравления на всички, за свалените кг. и за волята.
Аз съм 11ден и страх не страх стъпих на кантара и -6
 Flutter
За съжаление от снощи сме на гости (доста официално)и колкото и да ми се иска да я спазвам, неудобно е да се съобразяват с мен, та прегреших снощи с няколко брускети и пилешко със сметанов сос Sad Днес пропуснах обяда, но довечера пак ще е нещо забранено. Съвестно ми е и се надявам да не е фатално. ooooh!

Виж целия пост
# 314
samjones - поздрави за резултата!  Peace

Аз вчера се освиних доста, та днес пак съм примерна и ще карам 5-6 дена сега на същото + млечни и плодове. Искам да ви кажа, че след тия ударни въглехидрати, след 25 дена без въглехидрати, ходих до wc няколко пъти - такива болки в корема, такова чудо...  Laughing Направо шашнах организма  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия