Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 061
  • 745
# 180
На 14.02 поръчах телефон, който ми шипнаха на 17.02 със Сингапурските пощи.До момента не се появява в сайта им и в другите проследяващи сайтове покупката. Възможно ли е да  фалшив тракинг или просто има забавяне. Тракинга е RF204254607SG
още е рано затова не излиза ,няма и 10 дни от шипването,до края на тази седмица или началото на другата ще се появи  статус, просто проверявай ,в сайта на бг пощи отразява и сингапурците
Виж целия пост
# 181
Просто не ми се е случвало досега. Имам около 20 пратки и все с китайски пощи, а и една кукла пусната през хонгконгските.
Виж целия пост
# 182
Може ли да помоля и аз проверите какво се случва с ей тази пратка RC382218994CN  newsm78 Китайчето твърди, че е проверило и пратката ми пътува. Аз освен, че е приета в пощите им, движение не виждам.
Виж целия пост
# 183
Просто не ми се е случвало досега. Имам около 20 пратки и все с китайски пощи, а и една кукла пусната през хонгконгските.
при китайците сичко е възможно,различни търговци различни пощи ползват, различна бързина,и аз имам пратки които не излизат а са пратени одавна,а за най важната китайчето даже и не ми отговаря явно е особняк,после видях че има и лоши отзиви и че  от скоро продава,ама кво да правя ,като не съм гледал преди това ще чакам и това е
Виж целия пост
# 184
Може ли да помоля и аз проверите какво се случва с ей тази пратка RC382218994CN  newsm78 Китайчето твърди, че е проверило и пратката ми пътува. Аз освен, че е приета в пощите им, движение не виждам.
и аз това виждам ,на 25,01 е приета в тяхната поща ,и оттогава да няма развитие ми е странно newsm78
Виж целия пост
# 185
Ето днес пак му писах- отговори ми да проверя, в пощата....Щяла съм да си я получа скоро....Не му вярвам много, много ...Ще го изчакам още някой ден и пускам диспут!
Виж целия пост
# 186
Здравейте, имам направена поръчка на 17,01 по тракинга (RC480646644CN) пратката ми все още не е напуснала Шанхай , в темата няколко пъти се споменаваше удължаване на срока, може ли да ми обясните това е  удължаване на срока за пускане на диспут в пейпал ли и ако да, как да го направя и по-добре е да пусна диспут или да удължа срока? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 187
Здравейте, имам направена поръчка на 17,01 по тракинга (RC480646644CN) пратката ми все още не е напуснала Шанхай , в темата няколко пъти се споменаваше удължаване на срока, може ли да ми обясните това е  удължаване на срока за пускане на диспут в пейпал ли и ако да, как да го направя и по-добре е да пусна диспут или да удължа срока? Благодаря предварително!
пратката ти е пратена и седи в китайската митница, китаеца я е пратил сега всичко си зависи от пощата,ако ти изтича срока за доставка пускай диспут в сайта от който си поръчала
Виж целия пост
# 188
На 14.02 поръчах телефон, който ми шипнаха на 17.02 със Сингапурските пощи.До момента не се появява в сайта им и в другите проследяващи сайтове покупката. Възможно ли е да  фалшив тракинг или просто има забавяне. Тракинга е RF204254607SG
още е рано затова не излиза ,няма и 10 дни от шипването,до края на тази седмица или началото на другата ще се появи  статус, просто проверявай ,в сайта на бг пощи отразява и сингапурците

Много благодаря!!!
Виж целия пост
# 189
     Бихте ли погледнали тези два номера RR963766169CN  и RB936812561CN ,струва ми се,че нещо не е наред с тях  newsm78
Виж целия пост
# 190
     Бихте ли погледнали тези два номера RR963766169CN  и RB936812561CN ,струва ми се,че нещо не е наред с тях  newsm78
пратките са ти на митница гуанджоу статуса им е Export Customs Scan и в срок от 2до10 от този статус тр да летят за бг, ето тук  пише повече ама е на английски “Export Customs Scan” means the parcel is ready for export customs clearance. Once it completed customs clearance, it will be sent to airline.

Normally this procedure will complete within 2 to 10 days.If your parcel stuck in this status for more than 2 or even 3 weeks. Normally this means the parcel has problem to pass security check and will be returned to shipper. You should open a dispute asap, check the page how to open dispute and claim your money back
Виж целия пост
# 191
lateralus,благодарности   bouquet
 Не знам защо,но реших ,че толкова време са на българска митница  Embarassed
Виж целия пост
# 192
lateralus,благодарности   bouquet
 Не знам защо,но реших ,че толкова време са на българска митница  Embarassed
на китайска са,а на българска по добре да не ходат че ще плащаташ и ддс bowuu
Виж целия пост
# 193
здравейте момичета чакам две пратки от Китай но не ми излиза никаква информация до къде са стигнали.Бихте ли ми помогнали : RC528212525CN  и RC669162401CN   благодаря предварително!
Виж целия пост
# 194
здравейте момичета чакам две пратки от Китай но не ми излиза никаква информация до къде са стигнали.Бихте ли ми помогнали : RC528212525CN  и RC669162401CN   благодаря предварително!
и за 2те нищо не излиза,кога са шипнати ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия