Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 060
  • 745
# 195
Здравейте, и аз имам проблема като на Мъжка мама. Става въпрос за ето тази поръчка RC046615059CN. Седи в пощите от 25.12.??????? Пет дни преди края на срока писах на китаеца, и ми отговори, че се консултирал с пощата и пакета бил на транзит и забавянето се дължало на китайската нова година. И ми удължи срока с още 30 дни. Това редно ли е? Имам вече други две поръчки, които си дойдоха и то много бързо, въпреки Китайската им нова година  Thinking. А тази все още си седи там...... Thinking Какво да правя? Да пускам ли диспут  Rolling Eyes. Имам още 13 дни иначе оставащи.
Виж целия пост
# 196
Здравейте момичета, може ли линк за проследяване на пратка изпратена с белгийските пощи ?
Ако някой е получавал от тях може ли малко инфо.
Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Здравейте, и аз имам проблема като на Мъжка мама. Става въпрос за ето тази поръчка RC046615059CN. Седи в пощите от 25.12.??????? Пет дни преди края на срока писах на китаеца, и ми отговори, че се консултирал с пощата и пакета бил на транзит и забавянето се дължало на китайската нова година. И ми удължи срока с още 30 дни. Това редно ли е? Имам вече други две поръчки, които си дойдоха и то много бързо, въпреки Китайската им нова година  Thinking. А тази все още си седи там...... Thinking Какво да правя? Да пускам ли диспут  Rolling Eyes. Имам още 13 дни иначе оставащи.
странно е да,но щом ти е удължил срока,май на диспут ми намирисва newsm78 в темата за алито питай,аз още до диспут не съм достигал пази боже
Виж целия пост
# 198
Здравейте момичета, може ли линк за проследяване на пратка изпратена с белгийските пощи ?
Ако някой е получавал от тях може ли малко инфо.
Благодаря предварително Simple Smile
http://www.bpostinternational.com/en/e-shipper/track_and_trace.html
Виж целия пост
# 199
здравейте момичета чакам две пратки от Китай но не ми излиза никаква информация до къде са стигнали.Бихте ли ми помогнали : RC528212525CN  и RC669162401CN   благодаря предварително!
и за 2те нищо не излиза,кога са шипнати ?


преди около 10 дни
Виж целия пост
# 200
Здравейте момичета, може ли линк за проследяване на пратка изпратена с белгийските пощи ?
Ако някой е получавал от тях може ли малко инфо.
Благодаря предварително Simple Smile
http://www.bpostinternational.com/en/e-shipper/track_and_trace.html

Много ти благодаря Simple Smile   bouquet  party023
Виж целия пост
# 201
Здравейте ще помогнете ли с тази пратка :    RA277688785CN
Благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 202
 Преди 3-4 дена пуснах поръчка от minideal,днес исках да я видя на къде е и гледам статус;
26-02-2014 Received from Customer
 До сега не съм получавал нищо Сингапурски пощи,че се чудя какъв е този статус "получено от клиент" на 3 тия ден още.
Виж целия пост
# 203
Преди 3-4 дена пуснах поръчка от minideal,днес исках да я видя на къде е и гледам статус;
26-02-2014 Received from Customer
 До сега не съм получавал нищо Сингапурски пощи,че се чудя какъв е този статус "получено от клиент" на 3 тия ден още.
custom означава и митница,така че не се чуди какъв е този клиент,всичко е наред значи е пратена, Peace
Виж целия пост
# 204
здравейте момичета чакам две пратки от Китай но не ми излиза никаква информация до къде са стигнали.Бихте ли ми помогнали : RC528212525CN  и RC669162401CN   благодаря предварително!
и за 2те нищо не излиза,кога са шипнати ?


преди около 10 дни
рано е още,някои излизат след 2 седмици, много е различно и аз не мога да разбера,и аз имам мои пратки на които нищо не излиза,и те са на по 12-13 дена  newsm78
Виж целия пост
# 205
Благодаря за инфото.
Виж целия пост
# 206
Здравейте ще помогнете ли с тази пратка :    RA277688785CN
Благодаря предварително  Simple Smile
http://track-chinapost.com/startairmail.php ,проверявай тук,нищо не излиза кога е шипната ?
Виж целия пост
# 207
здравейте момичета чакам две пратки от Китай но не ми излиза никаква информация до къде са стигнали.Бихте ли ми помогнали : RC528212525CN  и RC669162401CN   благодаря предварително!
и за 2те нищо не излиза,кога са шипнати ?


преди около 10 дни
рано е още,някои излизат след 2 седмици, много е различно и аз не мога да разбера,и аз имам мои пратки на които нищо не излиза,и те са на по 12-13 дена  newsm78


не знам и аз много се притеснявам дано няма проблем с пратките.Че и пуснах още една днес чрез сингапурските обаче ..дано всичко е ок Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 208
здравейте момичета чакам две пратки от Китай но не ми излиза никаква информация до къде са стигнали.Бихте ли ми помогнали : RC528212525CN  и RC669162401CN   благодаря предварително!
и за 2те нищо не излиза,кога са шипнати ?


преди около 10 дни
рано е още,някои излизат след 2 седмици, много е различно и аз не мога да разбера,и аз имам мои пратки на които нищо не излиза,и те са на по 12-13 дена  newsm78


не знам и аз много се притеснявам дано няма проблем с пратките.Че и пуснах още една днес чрез сингапурските обаче ..дано всичко е ок Peace Peace Peace
дано всичко да е ок baby_neutral
Виж целия пост
# 209
здравейте момичета чакам две пратки от Китай но не ми излиза никаква информация до къде са стигнали.Бихте ли ми помогнали : RC528212525CN  и RC669162401CN   благодаря предварително!
и за 2те нищо не излиза,кога са шипнати ?


преди около 10 дни
рано е още,някои излизат след 2 седмици, много е различно и аз не мога да разбера,и аз имам мои пратки на които нищо не излиза,и те са на по 12-13 дена  newsm78


не знам и аз много се притеснявам дано няма проблем с пратките.Че и пуснах още една днес чрез сингапурските обаче ..дано всичко е ок Peace Peace Peace
дано всичко да е ок baby_neutral


 Praynig Praynig Praynig Praynig  Данооо че сега пак ще поръчвам  smile3508 ще стискаме палци..Някой знае ли ако имам няколко пратки, но от различни купувачи и евентуално пристигнат по едно и също време(което е невъзможно де) дали ще отиде всичко на митници?че за първи път правя толкова поръчки от Китай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия