Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 063
  • 745
# 270
Добре, на моя тракинг излиза че вече е в БГ. Къде обаче да я търся, в пощата или на митницата? Като тракинга излиза в БГ пощи значи ли това, че ще пристигне в пощата, при положение, че е на стойност над 100$ и не знам китаеца какво е писал на пратката.?
Това пише
21 Feb 2014 02:00:00    SINGAPORE    SINGAPORE SO2    Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина       
01 Mar 2014 20:18:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ    Пратката e получена       
01 Mar 2014 20:18:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ    Пратката е приета

Ясно ми е че трябва да чакам честитка, ама нямам търпение и искам да си я получа.
Само е влязла в БГ, до няколко дена ще се получи или в твоя клон или в митницата   Sunglasses В момента от никъде не можеш да я вземеш  Peace
Виж целия пост
# 271
Добре, на моя тракинг излиза че вече е в БГ. Къде обаче да я търся, в пощата или на митницата? Като тракинга излиза в БГ пощи значи ли това, че ще пристигне в пощата, при положение, че е на стойност над 100$ и не знам китаеца какво е писал на пратката.?
Това пише
21 Feb 2014 02:00:00    SINGAPORE    SINGAPORE SO2    Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина       
01 Mar 2014 20:18:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ    Пратката e получена       
01 Mar 2014 20:18:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ    Пратката е приета

Ясно ми е че трябва да чакам честитка, ама нямам търпение и искам да си я получа.
дай трака да проверя,сори вече ти отговориха
Виж целия пост
# 272
Влизам само да споделя  радостта си !
Пуснах на 15ти 2 пратки и днес и 2те са със статус пристигнали в бургас  Laughing Laughing Laughing
след предните по 2 месеца тези кажи речи за 10-14дни направо магия ми се стори ,дали защото са съвсем дребни неща но дано и занапред е така за всички ни Simple Smile

Аууу как ти завиждам Simple Smile

и аз благородно  Peace



Благодаря не се сдържах да се похваля и аз от скоро ползвам сайта ,чувам за мартенски забавяния някой знае ли има ли такива и на какво се дължат?
Виж целия пост
# 273
Влизам само да споделя  радостта си !
Пуснах на 15ти 2 пратки и днес и 2те са със статус пристигнали в бургас  Laughing Laughing Laughing
след предните по 2 месеца тези кажи речи за 10-14дни направо магия ми се стори ,дали защото са съвсем дребни неща но дано и занапред е така за всички ни Simple Smile

Аууу как ти завиждам Simple Smile

и аз благородно  Peace



Благодаря не се сдържах да се похваля и аз от скоро ползвам сайта ,чувам за мартенски забавяния някой знае ли има ли такива и на какво се дължат?

Не знам аз за такова нещо но нека по компетентните да кажат!Дано не е така че чакам 4 пратки! Praynig Praynig
Виж целия пост
# 274
Моля за помощ, поръчах бански на 31,01, във сайтовете за проследяване на намерих инфо докъде е стигнала поръчката и писах на продавача. Върнал ми е съобщение със print screen , че поръчката от 15,02 е в България. Аз като проверявам , не излиза информация, в сайта на Бълг. пощи също. Какво да правя?
Номера е RC638387047CN
Виж целия пост
# 275
Моля за помощ, поръчах бански на 31,01, във сайтовете за проследяване на намерих инфо докъде е стигнала поръчката и писах на продавача. Върнал ми е съобщение със print screen , че поръчката от 15,02 е в България. Аз като проверявам , не излиза информация, в сайта на Бълг. пощи също. Какво да правя?
Номера е RC638387047CN

нещо май те лъже,аз проверих сега и последния статус е от 17,02 in customs-control warehouse hanjow12:47 и след тово няма движение ето прочети за този статус какво означава In Customs-Control warehouse” means the parcel is in Customs warehouse waiting for export security check or and airline space.

Normally this procedure will complete within 2 to 10 days and then it will change to other status.If your parcel stuck in this status for more than 2 or even 3 weeks. Normally this means the parcel has problem to pass security check and will be returned to shipper. You should open a dispute asap, check the page how to open dispute and claim your money back
Виж целия пост
# 276
Моля за помощ, поръчах бански на 31,01, във сайтовете за проследяване на намерих инфо докъде е стигнала поръчката и писах на продавача. Върнал ми е съобщение със print screen , че поръчката от 15,02 е в България. Аз като проверявам , не излиза информация, в сайта на Бълг. пощи също. Какво да правя?
Номера е RC638387047CN

нещо май те лъже,аз проверих сега и последния статус е от 17,02 in customs-control warehouse hanjow12:47 и след тово няма движение ето прочети за този статус какво означава In Customs-Control warehouse” means the parcel is in Customs warehouse waiting for export security check or and airline space.

Normally this procedure will complete within 2 to 10 days and then it will change to other status.If your parcel stuck in this status for more than 2 or even 3 weeks. Normally this means the parcel has problem to pass security check and will be returned to shipper. You should open a dispute asap, check the page how to open dispute and claim your money back


 #Crazy Брее и моите пратки си стоят там...т.е едната е от 28.02 в Customs-Control warehouse- а другата от днес?Какъв ще им е проблема да ги изпратят?
Виж целия пост
# 277
Моля за помощ, поръчах бански на 31,01, във сайтовете за проследяване на намерих инфо докъде е стигнала поръчката и писах на продавача. Върнал ми е съобщение със print screen , че поръчката от 15,02 е в България. Аз като проверявам , не излиза информация, в сайта на Бълг. пощи също. Какво да правя?
Номера е RC638387047CN

нещо май те лъже,аз проверих сега и последния статус е от 17,02 in customs-control warehouse hanjow12:47 и след тово няма движение ето прочети за този статус какво означава In Customs-Control warehouse” means the parcel is in Customs warehouse waiting for export security check or and airline space.

Normally this procedure will complete within 2 to 10 days and then it will change to other status.If your parcel stuck in this status for more than 2 or even 3 weeks. Normally this means the parcel has problem to pass security check and will be returned to shipper. You should open a dispute asap, check the page how to open dispute and claim your money back


 #Crazy Брее и моите пратки си стоят там...т.е едната е от 28.02 в Customs-Control warehouse- а другата от днес?Какъв ще им е проблема да ги изпратят?
на тебе поне ти излизат,аз тука дебна една моя пратка,и никъде нищо не излиза се едно не съществува #Cussing out и му писах на китайчето и почвам да се дразня вече защото 2ти му пращам съобщения да даде няква информация,ама не трае си
Виж целия пост
# 278
Моля за помощ, поръчах бански на 31,01, във сайтовете за проследяване на намерих инфо докъде е стигнала поръчката и писах на продавача. Върнал ми е съобщение със print screen , че поръчката от 15,02 е в България. Аз като проверявам , не излиза информация, в сайта на Бълг. пощи също. Какво да правя?
Номера е RC638387047CN

нещо май те лъже,аз проверих сега и последния статус е от 17,02 in customs-control warehouse hanjow12:47 и след тово няма движение ето прочети за този статус какво означава In Customs-Control warehouse” means the parcel is in Customs warehouse waiting for export security check or and airline space.

Normally this procedure will complete within 2 to 10 days and then it will change to other status.If your parcel stuck in this status for more than 2 or even 3 weeks. Normally this means the parcel has problem to pass security check and will be returned to shipper. You should open a dispute asap, check the page how to open dispute and claim your money back


 #Crazy Брее и моите пратки си стоят там...т.е едната е от 28.02 в Customs-Control warehouse- а другата от днес?Какъв ще им е проблема да ги изпратят?
на тебе поне ти излизат,аз тука дебна една моя пратка,и никъде нищо не излиза се едно не съществува #Cussing out и му писах на китайчето и почвам да се дразня вече защото 2ти му пращам съобщения да даде няква информация,ама не трае си


 #Cussing out #Cussing out ужас..много неприятно наистина...те тези китайци опасни.кой знае какво ще стане ако отговорят в крайна сметка хората си дават парите на тях за китайските им ....нали..некоректно постъпват някой от тях!Стискам ти палци!Абе те моите излизат ама...да не си останат там... Shocked Praynig Mr. Green
Виж целия пост
# 279
       И на мен ми се изчака чакалото с тази пратка RB936812561CN ,поръчана на 22,01 ,изпратена на 10,02 и до сега я няма никаква  Rolling Eyes ......
....Как ви се струва,има ли шанс да я получа или не? newsm78
Виж целия пост
# 280
       И на мен ми се изчака чакалото с тази пратка RB936812561CN ,поръчана на 22,01 ,изпратена на 10,02 и до сега я няма никаква  Rolling Eyes ......
....Как ви се струва,има ли шанс да я получа или не? newsm78


да се надяваме да..чета из форумите че на някой им пристигат на 30 -45 ден!!Много е според мен..в крайна сметка..не идват от луната ама...явно китайските пощи са много натоварени.. #Crazy #Crazy и аз искам за 7 дни да пристигне ама не става хихи.Става чрез вече куриерите ама доставките им са с егати цените
Виж целия пост
# 281
е освен да чакаме и да си споделяме друго не ни остава като искаш евтино и безплатно така е,въпреки че и има и други които са супер свестни и ми отговарят и на най дребната глупост която съм се сетил да ги питам,ама то и аз съм си виновен защото не знаех че тр да гледам от кога е магазина и да му чета отзивите,после го прочетох тука в другата тема,то моя си е от дек миналата година ,и пише че му е зле комуникацията и бавна доставката и не му излизат номерата в което сам се уверих Rolling Eyes
Виж целия пост
# 282
е освен да чакаме и да си споделяме друго не ни остава като искаш евтино и безплатно така е,въпреки че и има и други които са супер свестни и ми отговарят и на най дребната глупост която съм се сетил да ги питам,ама то и аз съм си виновен защото не знаех че тр да гледам от кога е магазина и да му чета отзивите,после го прочетох тука в другата тема,то моя си е от дек миналата година ,и пише че му е зле комуникацията и бавна доставката и не му излизат номерата в което сам се уверих Rolling Eyes


да да еми прав си!:(  ще си чакаме и ще си споделяме опит..аз до сега основно от англиийски сайтове съм пазарила и...тепърва навлизам в китайските хахаха Simple SmileНо все пак те са търговци и би трябвало да бъдат коректни не зависимо от коя страна са купувачите!Успешни сделки на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 283
Моля за помощ. Имам проследяващ номер, статуса  e  Dispatching, но не пише нищо на Destination country? какво да направя?    
Виж целия пост
# 284
       И на мен ми се изчака чакалото с тази пратка RB936812561CN ,поръчана на 22,01 ,изпратена на 10,02 и до сега я няма никаква  Rolling Eyes ......
....Как ви се струва,има ли шанс да я получа или не? newsm78


да се надяваме да..чета из форумите че на някой им пристигат на 30 -45 ден!!Много е според мен..в крайна сметка..не идват от луната ама...явно китайските пощи са много натоварени.. #Crazy #Crazy и аз искам за 7 дни да пристигне ама не става хихи.Става чрез вече куриерите ама доставките им са с егати цените

Получавала съм и за повече от 2 месеца  Laughing Търпение и само търпение е ключовият момент  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия