Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да проследя пратка от Китай?
Как мога да проследя пратка с номер RC142694102CN, RB810860023CN, RB662540109CN, RC472454470CN, RQ228243630SG и RC6572860 29CN?
Какво мога да направя, ако пратката ми от Китай не е изпратена и дали мога да получа възстановяване на сумата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да проследя пратка от Китай?
За да проследите пратка от Китай, изчакайте около 10 работни дни след получаване на номера за проследяване. Можете да намерите този номер в самата поръчка. След това използвайте сайтове като http://track-chiina-post.com/startairmail.php за проследяване и уебсайта на българската поща, когато пратката е в България.
-
Как мога да проследя пратка с номер RC142694102CN, RB810860023CN, RB662540109CN, RC472454470CN, RQ228243630SG и RC6572860 29CN?
За да проследите пратка с номер RC142694102CN, посетете уебсайта на Български пощи за проследяване. Пратката е напуснала Китай на 28.01.2014 г., така че можете да очаквате да видите движението й само в сайта на Български пощи. За да проследите пратка с номер RB810860023CN, посетете уебсайта на Български пощи за проследяване. Следвайте статусите на пратката, като „Получете артикул в офисa на обмена (Входящ)“ и „Вмъкнете артикул в вътрешен чувал“, които показват движението на пратката в Българ...
-
Какво мога да направя, ако пратката ми от Китай не е изпратена и дали мога да получа възстановяване на сумата?
-
Как мога да проследя пратката си от Сингапур?
-
Какво означава статусът "Dispatch Pre-Alert"?
Пък дано дойдат по бързичко!
,и аз чакам туй онуй
,защото продавача ме уверява,че е настъпила някаква промяна 

:bowuu:RB936812561CN 2014 Sent to airline Guangzhou Bulgaria 20140304 1151 днес е е отлетяла за бг иначе това е сайта за проверка да,аз го написах преди дни тук, хубаво е че и други вече пишат и помагат тъй като не се пише много в тази тема
,от сички други от които съм поръчвал не съм имал никакви проблеми откъм комуникация или тракове,за това гледам да помагам тука с инфо
или както беше днес -никакво движение след влизане в БГ, пък тя си стигнала в пощенския клон