Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 061
  • 745
# 510
e  ти му пиши1во ако не отговаря ,отвори диспут  bowuu
Виж целия пост
# 511
e  ти му пиши1во ако не отговаря ,отвори диспут  bowuu
Peace Да, така ще направя. Благодаря ти много за съветите и помоща  bouquet
Виж целия пост
# 512
e  ти му пиши1во ако не отговаря ,отвори диспут  bowuu
Peace Да, така ще направя. Благодаря ти много за съветите и помоща  bouquet
успех baby_neutral
Виж целия пост
# 513

Няма такъв сайт  Peace По-скоро си нетърпелива   bouquet


mmtomova днес е тръгнало към Бг  Wink


Ще се чака, няма начин  Laughing baby_neutral

Благодаря ви Hug Колко дни след като тръгне е тук в Бг?
Виж целия пост
# 514
e  ти му пиши1во ако не отговаря ,отвори диспут  bowuu
Peace Да, така ще направя. Благодаря ти много за съветите и помоща  bouquet
успех baby_neutral

Аз да кажа как се разви ситуацията.Пуснах диспут без да му пиша изобщо и той го е потвърдил и ще ми върнат парите. В 7 дневен срок беше нали така?
Виж целия пост
# 515
От 7 до 10 дни  Peace Понякога и малко повече, но 100% ги връщат  Wink

mmtomova няма такъв срок  Peace Понякога дни, понякога месец ..  Laughing
Виж целия пост
# 516
От 7 до 10 дни  Peace Понякога и малко повече, но 100% ги връщат  Wink

Много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 517
От 7 до 10 дни  Peace Понякога и малко повече, но 100% ги връщат  Wink

Много благодаря  bouquet
juliama   моя е фалирал влезнах му в магазина и всичко е изтрито,изчезнал е яко дим #2gunfire
Виж целия пост
# 518
От 7 до 10 дни  Peace Понякога и малко повече, но 100% ги връщат  Wink

Много благодаря  bouquet
juliama   моя е фалирал влезнах му в магазина и всичко е изтрито,изчезнал е яко дим #2gunfire
Лошо... и аз с нетърпение чаках тази поръчка , а ще трябва да чакам сега отново..добре , че горе  долу бързо се усетих, че май нещо не е наред...важното е ,че ще ни върнат парите... Hug
Виж целия пост
# 519
RE664349285SE момичета може ли да ми погледнете пратаката докъде е,оф този таблет голямо чакане.
Виж целия пост
# 520
RE664349285SE момичета може ли да ми погледнете пратаката докъде е,оф този таблет голямо чакане.

От 13.03 лети към България, още малко търпение  Wink
Виж целия пост
# 521
Да се самоцитирам ,че нещо не мога да отворя 17трак -а вече втори ден  Wink
Може ли някой да ми помогне с проследяването на тези пратки
  RC551431768CN     RC707849042CN   RC367983539CN     RB049002259CN     RC808672888CN
Благодаря предварително

Първата, третата и четвъртата летят към България  Peace
Втората и последната са приети в китайските пощи, но все още ги обработват  Wink
Вълшебство , благодаря ти , а кога ще мога да ги проверявам в бг пощи?
Виж целия пост
# 522
Ще помоля някой да провери къде се намира пратката ми,защото на мен едно и също ми дава в сайта на БГ пощи вече 10 дена.Излетяла е от Сингапур на 6 вечерта и от тогава ни вест ни кост.Мислех,че наистина са по-бързи от китайските си колеги и може би заради това съм леко разочарована и изнервена Sick Ето номера RF206181142SG ,дано някой ми посочи с пръст на глобуса в коя точка на света се озова(само да не е на изчезналия самолет) Mr. Green
Да се самоцитирам  Embarassed
Виж целия пост
# 523
Тези, които летят, ги проверявай там  Peace Ще се появи информация, когато влязат в България..
Виж целия пост
# 524
Тези, които летят, ги проверявай там  Peace Ще се появи информация, когато влязат в България..
Нормално ли е да не каца никъде 14 дена  Laughing От Изпратена от Сингапур ще отразят направо влязла в БГ? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия