Малинов си е клиника, вкл и за естетична хирургия. Надежда преди не се ли помещаваше в Малинов? Аз се сещам само за Малинов на бул. Гоце Делчев
), имах минимални разкъсвания. Абсолютно нищо не усещах, докато ме шиеха, така че няма страшно
Родих при д-р Личева, не бях чувала за нея дотогава, но се оказа страхотен лекар и човек и не мога да кажа и една лоша думичка за нея
Без колебания си я избрах и за личен гинеколог и с удоволствие ходя на профилактични прегледи при нея. 

Като ми я поставиха, можех спокойно да си се разхождам по етажа и така да ускоря разкритието 
А с вода по едно време май ми мокреха устните...Веднага след раждането обаче акушерката ми донесе чаша с кола, много вкусна и ободряваща ми се стори 
Браво, както се казва една, две преки по-нагоре. Това е чудесно.







Препоръчани теми