Неколкократно. Подавала съм оплакване на техен телефон за клиенти, а те нагли. Вместо да се извинят ми държат тон, все едно аз съм виновна видиш ли глуха съм. Показвала съм и регистър на обажданията, където тяхно липсва.....

Неколкократно. Подавала съм оплакване на техен телефон за клиенти, а те нагли. Вместо да се извинят ми държат тон, все едно аз съм виновна видиш ли глуха съм. Показвала съм и регистър на обажданията, където тяхно липсва.....
Не се оставяйте да ви лъжат! Ако плащате за доставка "до врата", то това е именно вашата врата - не някъде наоколо, пред входа, из квартала или където и да било другаде.
Ако пък не поиска сам, не предприемат нищо, трябвало сама да си я търся из града.
Добре че излезе свестен човекът и ми върна пратката без проблеми, но разбира се, намерих го сама, без помощта на тези мизерници DHL. Препоръчани теми