Спиди си мислят, че са куриери!

  • 219 201
  • 1 631
# 255
Ама то не остана читав куриер. Кой да ползвам сега? Щото и от Еконт не съм доволна а и тарифите са им до небето....А и не зная те въобще дали работят в събота например за доставка до адрес.

На мен са ми доставяли в събота еконт. Peace Не че ги хваля много и с тях съм имала проблеми, ама не е било такова нещо като със спиди.  Crazy
Виж целия пост
# 256
Спиди са под всякаква критика в момента. Ползваме ги и служебно и е кошмар - има лимити на пратките, не можем да изпратим пратки след 16 ч. Добре , че куриерът ни е свестен та скалъпваме някак нещата.
Виж целия пост
# 257
И аз получих отговор на оплакването ми от Спиди:

" Уважаема г-жо Попова,

 
От името на целия екип на „Спиди” бихме искали да поднесем нашите искрени извинения от създалата се неприятна ситуация. Бихме желали да Ви уведомим, че цитираната от Вас пратка *** е доставена на 03.12.2016 г. в 14:00 ч., на адрес ***.

Използваме случая да Ви благодарим за предоставената обратна връзка, тъй като тя е изключително важна за нас с цел да сме в състояние да предоставим на клиентите си очакваното качество на обслужване.

Надяваме се, да имаме възможност да Ви докажем, че подобни случаи не са  практика в нашата работа и да Ви убедим в професионализма си. ( Joy)

Съгласно Общите Условия на „Спиди“ АД, за недоставена в срок пратка, на територията на Р. България, потребителят не заплаща стойността на услугата по съответната пратка.

Куриерската услуга е коригирана за сметка на Спиди и сумата ще Ви бъде възстановена в най-кратък срок."


Мога само да добавя, че аз не съм г-жа Попова, не знам как го измислиха това.  Laughing
И доставката ми беше безплатна, така че ядец! Може би на търговеца ще възстановят сумата.
Виж целия пост
# 258

Мога само да добавя, че аз не съм г-жа Попова, не знам как го измислиха това.  Laughing

 hahaha hahaha hahaha hahaha


И доставката ми беше безплатна, така че ядец! Може би на търговеца ще възстановят сумата.

И при мен така, явно ние няма да бъдем компенсирани. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
Последната доставка до дома беше в неделя.
За първи път приемам пратка в неделен ден.
Виж целия пост
# 260
На мен ми доставиха пратка в 9 часа вечерта. Явно наистина са много натоварени.

Относно Еконт - имаха някаква допълнителна такса от 2 лева за доставка в събота.
На 04.12 (неделя) Еконт работеха извънредно - до 13 часа. Аз също получих пратка.
Виж целия пост
# 261
На мен ми доставиха пратка в 9 часа вечерта. Явно наистина са много натоварени.

Относно Еконт - имаха някаква допълнителна такса от 2 лева за доставка в събота.
На 04.12 (неделя) Еконт работеха извънредно - до 13 часа. Аз също получих пратка.


Много интересно  Thinking  На мен ми бяха звъннали понеделник в18.30, че до 15 минути ще дойдат. Звъня му в 19.00 понеже никакъв го няма и каза,че няма да ми я донесе,понеже не можело след 19.00... Не му работила системата или нз си какво там...
Виж целия пост
# 262
На мен ми доставиха пратка в 9 часа вечерта. Явно наистина са много натоварени.

Относно Еконт - имаха някаква допълнителна такса от 2 лева за доставка в събота.
На 04.12 (неделя) Еконт работеха извънредно - до 13 часа. Аз също получих пратка.


Много интересно  Thinking  На мен ми бяха звъннали понеделник в18.30, че до 15 минути ще дойдат. Звъня му в 19.00 понеже никакъв го няма и каза,че няма да ми я донесе,понеже не можело след 19.00... Не му работила системата или нз си какво там...

Не съм пояснила, но става въпрос за Рапидо.
Виж целия пост
# 263
На мен ми доставиха пратка в 9 часа вечерта. Явно наистина са много натоварени.

Относно Еконт - имаха някаква допълнителна такса от 2 лева за доставка в събота.
На 04.12 (неделя) Еконт работеха извънредно - до 13 часа. Аз също получих пратка.


Много интересно  Thinking  На мен ми бяха звъннали понеделник в18.30, че до 15 минути ще дойдат. Звъня му в 19.00 понеже никакъв го няма и каза,че няма да ми я донесе,понеже не можело след 19.00... Не му работила системата или нз си какво там...
На мен тази седмици Спиди два пъти ми доставят пратка след 19 часа. Явно моят куриер работи изънредно. Познавам се с повечето куриери, доставящи на адреса ми и от всички съм доволна.
Виж целия пост
# 264
Може и да ме е излъгал, няма да се изненадам.
Виж целия пост
# 265
И аз получих отговор на оплакването ми от Спиди:

" Уважаема г-жо Попова,

 


Надяваме се, да имаме възможност да Ви докажем, че подобни случаи не са  практика в нашата работа и да Ви убедим в професионализма си. ( Joy)





Да бе да....повярвах им, че случайно е станало и е еднократно.....Кой знае колко като госпожа Попова са пийнали една студена вода.
Виж целия пост
# 266
Спиди са под всякаква критика в момента. Ползваме ги и служебно и е кошмар - има лимити на пратките, не можем да изпратим пратки след 16 ч. Добре , че куриерът ни е свестен та скалъпваме някак нещата.

И нашата фирма работи със Спиди и реално в момента заради тези ограничения страдат/чакат клиентите ни. Много неудобен момент са избрали. И реално ни спъват онлайн поръчките, ние попълваме товарителници още с отварянето на магазина, те ни отказват над определен брой пратки или ни предлагат не до адрес, а до офис, което пак е неудобно за клиента, ако е избрал адрес.

А празниците още не са започнали...
Виж целия пост
# 267
мислех, че спиди са ненадминати в гафовете, но.... днес бях опровергана от Европът. четири работни дни не успяват да доставят пратка в центъра на софия, а накрая в системата им излиза, че сме били посетени и на адреса нямало никой (което въобще не е вярно, още повече че нямаме никакво обаждане от куриер на телефона за връзка). наложи се аз да ги търся около 10-тина пъти, защото поемат ангажимент да видели какво се случва и повече не се обаждат  #Cussing out
Виж целия пост
# 268
Бях много притеснена тези дни, защото очаквах пратка от Спиди, в която имаше продукти за една приятелка. Бях подготвена за забавяне, а те дори ми донесоха пратката един ден преди предвиденото. Момчето беше пред нас в 11.00  Heart Eyes

За сметка на това Еконт ме мотаха 1 седмица, докато ми донесат пратката.  Дори една, която си поръчах до офис, за да не ми се налага да ги чакам до вкъщи, те объркаха офиса и трябваше да ходя на друго място  ooooh!
Виж целия пост
# 269
Бях много притеснена тези дни, защото очаквах пратка от Спиди, в която имаше продукти за една приятелка. Бях подготвена за забавяне, а те дори ми донесоха пратката един ден преди предвиденото. Момчето беше пред нас в 11.00  Heart Eyes


При такъв невероятен късмет, аз бих пуснала тото.  Laughing

мислех, че спиди са ненадминати в гафовете, но.... днес бях опровергана от Европът. четири работни дни не успяват да доставят пратка в центъра на софия, а накрая в системата им излиза, че сме били посетени и на адреса нямало никой (което въобще не е вярно, още повече че нямаме никакво обаждане от куриер на телефона за връзка). наложи се аз да ги търся около 10-тина пъти, защото поемат ангажимент да видели какво се случва и повече не се обаждат  #Cussing out

Абсолютно същото ми се случи преди 2 седмици точно със спиди. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия