. 
Пък ме е страх и да питам.
(после видях, че на товарителницата изискванията за доставка са отбелязани, ама кой да ги чете). обадих се да отложат доставката за първи работен ден и ми поискаха 4 лева

И пак по дифолт, без никой да им е казал, бяха сложили за контакт един мнооого стар номер , който вече е прекратен и не функционира и много настояваха да се обадим от него, за да пренасочат пратката. Изпращача не е подал никакъв номер, защо си бяха харесали този несъществуващият , идея нямам. Следащата идея им беше да се свърже с тях изпращача, викам им , проблем нямате, гръжки разбирате ли
после решиха получателя, пак им казвам, проблем няма гръцки- разбирате ли
и след много разправии го донесоха, до адреса който беше посоче на товарителницата, а не до този, който си бяха харесали те
идиоти бе, идиоти от класа.
И няма къде да се оплачеш...

И няма къде да се оплачеш...

Препоръчани теми