Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 258 002
  • 752
# 195
Пробвах апликацията с найлонови торбички! Стана! Забавно е, а и с подходящи картинки дрехите се подновават  Laughing
http://hubavinki.blogspot.com/2014/07/blog-post_24.html
Виж целия пост
# 196
Супер идейка. Пробвах я и става много добре, само с много тънки торбички/сакчета, С по-плътните  по ръбчетата се разлепва след като леко се разтегне.
Виж целия пост
# 197
Здравейте! Трябва да направя щори(възможно най-евтин вариант) за студентска квартира. Ще се радвам на предложения,ще прочета и темата.
Виж целия пост
# 198
Здравейте! Трябва да направя щори(възможно най-евтин вариант) за студентска квартира. Ще се радвам на предложения,ще прочета и темата.
1. http://krasivdom.com/2010/07/21/%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BC-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%B8-%D1%81%D0%B5/

2.http://www.comfort.bg/bg/interesno/view/2290.html
Виж целия пост
# 199
Според вас със какво мога да облепя или украся кутии от Адаптирано мляко, че имам доста, искам да ги ползвам по-точно като саксии, ама не се сещам с какво да ги направя:)
Виж целия пост
# 200
Някакви идеи за направата на красив сватбен албум?
Виж целия пост
# 201
кутиите - лепило, пясък, въже, камъни, миди...

дайте идеи за шишета от парфюми...
Виж целия пост
# 202
Според вас със какво мога да облепя или украся кутии от Адаптирано мляко, че имам доста, искам да ги ползвам по-точно като саксии, ама не се сещам с какво да ги направя:)
Най-лесно и бързо с декупажна техника.
Потърси клипчета с търсачката,има подробни обяснения  Peace
Виж целия пост
# 203
Една позната това направи с кутиите :

Скрит текст:
Виж целия пост
# 204
Един интересен сайт с много идеи http://www.icreativeideas.com/category/home-decor/page/4//
Виж целия пост
# 205
Момичета, според вас как са закрепени към прозореца щорите, към които по-нагоре е дала линк devi4ca ? И аз искам да си направя, но не мога да измисля как да стане закрепването. Искам да са закрепени към дограмата и се чудя как.
Виж целия пост
# 206
Момичета, според вас как са закрепени към прозореца щорите, към които по-нагоре е дала линк devi4ca ? И аз искам да си направя, но не мога да измисля как да стане закрепването. Искам да са закрепени към дограмата и се чудя как.
Девичка ти отговаря.... Grinning,ама то е написано и в линка...

....За да закрепите щорите към прозореца, има различни варианти – един лесен начин е да направите в горната им част „джоб“, през който да се промуши малка летва, която да се закрепи за дограмата на прозореца с винтове. Така щорите ще покриват стъклото и малка част от дограмата.....


 Hug
Виж целия пост
# 207
Верно, че си пише, ама като не чета ... Embarassed
Нооо варианта за закрепване с винтове не ме устройва. Дограмата ми е ПВЦ и не ми се ще да я дупча. Може би залепване на накъкви държачи  newsm78
Виж целия пост
# 208
Това, което аз се сетих но не знам дали ще е добре. Залепване на велкро лента със здраво лепило към дограмата а другата да се зашие към щората. Така обаче тази, която е залепена за дограмата ще си стои там и когато щората я няма и може да не изглежда добре.
Виж целия пост
# 209
Здравейте на всички Simple Smile
Ето и някои от нещата, които съм си правила (обяснени в снимки и текст) :



 - Декупаж - http://girlstemptation.blogspot.com/2013/08/diy-decoupage-photo-tutorial.html
- Ексфолиант за устни - http://girlstemptation.blogspot.com/2014/02/diy-diy-lip-scrub.html
- Ексфолиант за тяло- http://girlstemptation.blogspot.com/2014/08/diy-sugar-body-scrub-in-photos.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия