Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 103 619
  • 583
# 300
Няма автоматичен процес ясла-градина, кандидатства се през системата на 01.04.
Виж целия пост
# 301
А децата, които са на градина, кандидатстват ли отново, за да продължат в следваща група?
Виж целия пост
# 302
А децата, които са на градина, кандидатстват ли отново, за да продължат в следваща група?

Е нали вече са приети и посещават, за къде да кандидатстват   Wink
Виж целия пост
# 303
Реших да питам за всеки случай  Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година?
Само 1 група ще приемат в Раковина май тази година...
Аз искам да питам как става записването за ПГ в училище? Пак онлайн ли ?
Виж целия пост
# 305
Аз искам да питам как става записването за ПГ в училище? Пак онлайн ли ?

Не, на място в избраното училище. Подаваш молба и ако приемат детето се обаждат да ви уведомят и да ви поканят на род. среща за допълнителни разяснения.
Виж целия пост
# 306
По всяко време на годината ли може да се подава такава молба? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 307
Здравейте, момичета!
Някой има ли актуални впечатления от детска градина "Раковина"?
И още нещо да попитам - дъщеря ми е родена април 2013г. Сега през март ли трябва да подам документи ако искам да я пусна на градина от септември тази година?
Само 1 група ще приемат в Раковина май тази година...
Аз искам да питам как става записването за ПГ в училище? Пак онлайн ли ?

Да, само една.
Виж целия пост
# 308
По всяко време на годината ли може да се подава такава молба? Rolling Eyes

Не, има определен срок, обикновено е обявен на сайта на училището.
Виж целия пост
# 309
Сега ще разгледам. Всъщност аз съм много доволна от госпожите на моето дете, но ми казаха, че ПГ в училище носи точка за първи клас...Има ли актуална тема за училищата, да не спамя тук Blush
Виж целия пост
# 310
Сега ще разгледам. Всъщност аз съм много доволна от госпожите на моето дете, но ми казаха, че ПГ в училище носи точка за първи клас...Има ли актуална тема за училищата, да не спамя тук Blush


Тази е актуалната за избор на училище за първи клас, започната е 2014-та, но и към момента се пише там, аз също я следя, тъй като имам бъдещ първокласник.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781197.0;topicrefid=20
Виж целия пост
# 311
Сега ще разгледам. Всъщност аз съм много доволна от госпожите на моето дете, но ми казаха, че ПГ в училище носи точка за първи клас...Има ли актуална тема за училищата, да не спамя тук Blush

Ето тема за училищата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=781197.105;;20.

Не съм гледала правилата за тази година, но преди ПГ в съответното училище действително носеше 1т. повече за прием в него.
Друг е въпроса, че не всяко училище предлага ПГ. Във Васил Априлов тази година няма да има, за да могат да приемат повече първокласници.
В КиМ също нямаха преди, сега не знам.
Виж целия пост
# 312
Не , и в Кирил и Методий също няма. До миналата година имаше в П.Р. Славейков / до т.нар. славейково пазарче/, но за тази година незнам как стоят нещата и дали ще има. Все пак зависи дали ще се съберат достатъчно деца за сформиране на ПГ.
Виж целия пост
# 313
Може ли сравнителен анализ на Слънце и Андерсен Simple Smile

Разликата в чувствителна, в полза на Андерсен.
Добре, де, с какво това Слънце толкова не става? Може ли в детайли?
Виж целия пост
# 314
gotina_h, не мога да ти дам детайли, защото детето ми посещава друга ДГ, впечатленията ми са главно от познати и от темата.Живея в района на " Слънце" и само съм виждала изключително занемарения и неподдържан двор, в който играят децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия