Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 50

  • 74 063
  • 804
# 570
Прекрасната, убедила съ мсе, че много различно стоят килограмите на различните фигури, аз се движа някъде около 63-65 и така се чувствам най-добре.Ще ми е трудно с тези последни килограми, те падат най-трудно. Confused
Виж целия пост
# 571
Ето ме и мен. Минаха 20 дни и почнах захранване, отказах се да правя 21. Чувствам се много добре. Кг си останаха без промяна, но почнах спорт и вече виждам разликите, макар и само след два дни. След почивка от месец поне, ще има втори курс, но може би по-кратък!
Виж целия пост
# 572
От другия понеделник пак съм с вас Simple Smile
Смятам да направя 10/10, че тази почивка зле ми се отрази, а тази седмица и семейни празници и ще има нужда от стабилно разтоварване.
Виж целия пост
# 573
Втори ден от захранването, стриктна съм, не бих казала, че имам вълчи апетит, напротив, нормален е. Днес се мерих, мръднал е кантара. Тотала до тук е 10 кг. Всичко на всичко до момента съм свалила 20 кг, имам още 13 кг да свалям.  newsm08
Виж целия пост
# 574
Втори ден от захранването, стриктна съм, не бих казала, че имам вълчи апетит, напротив, нормален е. Днес се мерих, мръднал е кантара. Тотала до тук е 10 кг. Всичко на всичко до момента съм свалила 20 кг, имам още 13 кг да свалям.  newsm08
Браво! Успех за оставащите 13!
Виж целия пост
# 575
От днес се включвам с 10/10, днес смятам да направя тотално пречистване на 3л вода, чай и лимони.
Плодовете ги стартирам от утре като смятам да наблегна главно на ябълки.
Виж целия пост
# 576
От днес се включвам с 10/10, днес смятам да направя тотално пречистване на 3л вода, чай и лимони.
Плодовете ги стартирам от утре като смятам да наблегна главно на ябълки.
Защо тая мъка newsm78 Това ми се струва много драстично, при толкова плодове на пазара,ще ти остържат стомаха тия ябълки.
Виж целия пост
# 577
Ден 2, цял ден съм на круши.
Вчера бях само на чай и вода.
Виж целия пост
# 578
Ден три с банани и грозде.
Поставила съм си за цел да поемам 4л течности.
Мислех, че е невъзможно, ама лесно се свиква.
Виж целия пост
# 579
 SoFarSoGood, притесняваш ме с тези постове.Не приемай толкова много вода, не е нормално.Отречено е отдавна това с пиенето на много вода-до 3-4 чая на ден трябва да ти е водата, не забравяй, че в плодовете има много вода също. Пий само ако си жадна, няма нужда от толкова много, дори не мога да си представя да се набумтя с толкова течности.
Виж целия пост
# 580
Лунно момиче, не си права!  Peace Има хора, които никога не са жадни, само се наливат с някакви безалкохолни. Мислиш ли, че тялото им няма нужда от вода? По една фитнес теория, трябва да се пие по половин литър вода на всеки десет кг от телесното тегло. Когато я пробвах, един път, отслабнах с три кг за седмица. Според мен изкарах застояла вода от организма си. Поне така си го обяснявам, не твърдя да е истина.  Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 581
Лунно момиче, не си права!  Peace Има хора, които никога не са жадни, само се наливат с някакви безалкохолни. Мислиш ли, че тялото им няма нужда от вода? По една фитнес теория, трябва да се пие по половин литър вода на всеки десет кг от телесното тегло. Когато я пробвах, един път, отслабнах с три кг за седмица. Според мен изкарах застояла вода от организма си. Поне така си го обяснявам, не твърдя да е истина.  Peace Heart Eyes

От личен опит знам, че трябва да се пие много вода - т.е колкото можеш. Водата е вид пречиствателна система и обира всички токсини. Леко неудобство е ходенето до 00 по-често, ама си заслужава.

И аз бях пробвала с пиене само на вода без диета и помага!

Виж целия пост
# 582
явно е много индивидуално, на мен ми идва много и се подувам и не се чувствам добре с много вода, но ще ме накарате да пробвам. Grinning
Виж целия пост
# 583
явно е много индивидуално, на мен ми идва много и се подувам и не се чувствам добре с много вода, но ще ме накарате да пробвам. Grinning

О и на мен ми беше трудно в началото. Просто пълня 1.5 литра вода и ми стои на бюрото, изпивам я през половината ден, следобяд още една такава бутилка +3-4 чая и неусетно стават 4 литра.
Виж целия пост
# 584
Ден 4 при мен.
Днес ще съм на банани и ябълки.
Вече се чувствам добре, главоболието изчезна, само, че пия по кафе на ден заради ниското кръвно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия