2880 лв. накуп за майки-студентки - 17

  • 94 084
  • 877
# 390
Като гледам Законът още не е влязал в ресорните комисии. Струва ми се трудно постижимо да мине през комисии и две четения в пленарна зала до края на юни и да влезе в сила от 1 юли. Предвид и идващата ваканция, по-реалистично ми се струва 1 октомври, да не кажа направо НГ.
социалната комисия на 20.05
http://www.parliament.bg/bg/parliamentarycommittees/members/2337/steno/ID/3700
Виж целия пост
# 391
Допълних се горе. Съжалявам за недоглеждането.
Виж целия пост
# 392
Бащи,които са студенти могат ли да се възползват от тази помощ?
Виж целия пост
# 393
Не виждам и в тази тема особена чуваемост, особено когато са засегнати преките ви интереси.

Да за мен не е справедливо за една причина да се вземат две обезщетения от обществен фонд.
Разберете, че не сте първите и единствените майки на света и това, че учите с нищо не ви прави по-различни от останалите майки.

А ако не бяха тези, които се записват само заради помощта, нямаше да има и увеличение в пъти на родилите студентки при намаляващата раждаемост в страната и увеличената възраст на родилките.

Защо продължава това мн.число? Лично моите интереси по никакъв начин не са засегнати. С такива като вас повдигам принципен въпрос и виждам колко ви бърка ужасно, че някой взима пари в България при цялото социално положение, в което се намираме. Май пак ще опрем до завистта. Хаха. На друго място хората щяха да са обединени, а не да обясняват как нещо, което го е имало и е било основателно, сега трябва да бъде отнето от майките. Няма какво да се повтаря, от такива като вас подкрепа не може да се очаква, освен ако не ви касае лично, както сама се издадохте. Просто съдите по себе си. Нормално.
Виж целия пост
# 394
Мама Саня не виждам основания да се заяждате с мен, нито пък отговарям за нечии чужди тънки сметки. ?! Наистина не схващам какво точно искате от мен. Ако е да си защитавате дружката, ще трябва поне да си намерите сериозен мотив, за да водим някаква комуникация. Аз въобще не съм се обръщала към вас, нито пък имам общо с някакви хора, които търсят изгода. И на вас ще кажа, че обобщенията не подсказват за наличието на разум - само за женски брътвежи, каквото е всъщност и включването ви по темата. А пък що сте си избрали мен за мишена и вие сама не знаете.

П.П. това пък за бащите очаква ли се въобще се да бъде коментирано ; )) ами никой нищо не е длъжен, пишете им вие вместо акъл да давате кой друг да го прави -как ли пък не, що за фасони и претенции
Виж целия пост
# 395
Мощна светлина, имаш ли представа какво е призив, породен от желание за вероятно глупаво бабешки неща "да отстояваме права"?

Много моля някой да отговори на Лисичажена.
Виж целия пост
# 396
Мощна светлина, имаш ли представа какво е призив, породен от желание за вероятно глупаво бабешки неща "да отстояваме права"?

И? Нещо по същество?
Виж целия пост
# 397
Мощна светлина, имаш ли представа какво е призив, породен от желание за вероятно глупаво бабешки неща "да отстояваме права"?

И? Нещо по същество?
По същество - нищо не направихте, дори опит. Студентки...майки...
Виж целия пост
# 398
Мощна светлина, имаш ли представа какво е призив, породен от желание за вероятно глупаво бабешки неща "да отстояваме права"?

И? Нещо по същество?
По същество - нищо не направихте, дори опит. Студентки...майки...
Joy ама вие наистина ме разсмивате

И по-рано ви казах да не си говорите наизуст. Писах вече, че няма как да знаете кой какво прави или е направил, що за предположения!? А вие?- пак опираме до личната отговорност. И всъщност сте тук да сочите с пръст ли... много полезно. Вместо да се водят подобни диалози и да се нападат, хората на други места се обединяват. Аз ли да нямам представа... а тук ни се обяснява от майки и активистки разни, че не можело така. 
Виж целия пост
# 399
Мощна светлина, имаш ли представа какво е призив, породен от желание за вероятно глупаво бабешки неща "да отстояваме права"?

И? Нещо по същество?
По същество - нищо не направихте, дори опит. Студентки...майки...
Joy ама вие наистина ме разсмивате

И по-рано ви казах да не си говорите наизуст. Писах вече, че няма как да знаете кой какво прави или е направил, що за предположения!? А вие?- пак опираме до личната отговорност. И всъщност сте тук да сочите с пръст ли... много полезно. Вместо да се водят подобни диалози и да се нападат, хората на други места се обединяват. Аз ли да нямам представа... а тук ни се обяснява от майки и активистки разни, че не можело така. 
М м, май все още не съм се отказала да контактувам виртуално и с диви прасета.
Не говоря наизуст.
Знам.
Не соча с пръст, въпреки че лично ти заслужаваш.
Понеже не искам само да се срамувате мога да кажа нещо практично.
Диалози няма = АЗ те Поучавам, повярвай ми струва си!
Виж целия пост
# 400
И по-рано ви казах да не си говорите наизуст. Писах вече, че няма как да знаете кой какво прави или е направил, що за предположения!? А вие?- пак опираме до личната отговорност. И всъщност сте тук да сочите с пръст ли... много полезно. Вместо да се водят подобни диалози и да се нападат, хората на други места се обединяват. Аз ли да нямам представа... а тук ни се обяснява от майки и активистки разни, че не можело така.  

Четене с разбиране - учи се в началното училище. Явно някои не са го овладели и на доста по-късен етап.
Няма как да знаем дали сте направили нещо, защото пишете само общи приказки и безмислени коментари.
А какво сме направили ние се вижда в подписите ни. Не се крием зад анонимност и се борим за справедливи каузи, а не за частния случай на хора, които не виждат по-далече от носа си.
Виж целия пост
# 401


Много моля някой да отговори на Лисичажена.

Е как да й отговори, да няма гадатели тук : ))) ще чакам и аз с нетърпение да чуя
и всъщност защо вие не й отговорите щом така настоявате??
То стана развален телефон по-рано, реших, че този пост го приемате за злоупотреба с помощта... ама изразявайте се по-ясно и си конкретизирайте проблемите, моля ви  Laughing



Ми ..за крайно заблудените има само две неща на латински в подписа ми в този форум. Едно от тях е отговорът.
Виж целия пост
# 402
Ако случайно сте си въобразили, че вашите особи са важни за мен, вие или вашите подписи... нека да разсея тази заблуда. Отделно не съм длъжна да ви се обяснявам как защитавам правата си. Съвсем сте се взели насериозно, а това с поучаването още повече ме разсмя. Ето това имах предвид под женски брътвежи, влизате тук и само се правите на интересни с цел да се конфронтирате. И постигнахте ли целта си, вярвам че останахте доволни, изтъквайки се като по-умни и информирани... на това май му викаха комплекси. И последните активистки на света да сте, не бих седнала да върша работа с вас. Иска се разум, а не съскане. Сега е ясно защо никой не отразява подписите ви нали... а то идело реч за диви прасета, не за права  Laughing
ох, горкичките, че си и вярвате, пази Боже
Виж целия пост
# 403
Какво те затруднява Мощна светлина?
TEMPUS REGIT FAKTUM=фактът се регулира от закона, действал по време на проявлението му.
Лисичажена има право да помощта, ако отговоря на условията. Вероятно ЩЕ. Това ли са мамите-студентки...
Виж целия пост
# 404
Какво те затруднява Мощна светлина?
TEMPUS REGIT FAKTUM=фактът се регулира от закона, действал по време на проявлението му.
Лисичажена има право да помощта, ако отговоря на условията. Вероятно ЩЕ. Това ли са мамите-студентки...

Да. Ако питате мен има. Обаче дефакто може друго да се случи... ето това няма как някой да го каже и предвиди, а такива примери бол. Не ми разправяйте сега дали има как да я извъртят или не. Тя после да върви да си търси правата...
И какъв е вашият зор в този казус, че изисквате от други да отговарят???  Повече от нелепо е да изисквате каквото и да е и да се опитвате да задавате тон в темата. Няма къде да се изявявате като шеф-диригент ли??
Пък и дружката ви разправя, че това били частни случаи, не кауза. Така е то. Майки затова не бързат да стават у нас, с такова отношение към тях. Затова и вие не си губете времето. Нека да отнемат помощта, че да мирясате вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия