Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 385
  • 743
# 510
Тя ангината се оправи, миналия четвъртък беше непоносимо, та пробвах всички гадни бабешки рецепти - лимон със сода, лайка със сода... Накрая и компрес с извара правих. Ама сега тия лимфни възли се заинатиха... Но днес определено се чувствам по-добре Simple Smile))
Момичета стискам палци точиците да си ви харесат и да не мърдат от вас следващите 9 месеца Simple Smile
Аз имам 2 снежинки, само още 1 да извадим и ще оплождаме, дай боже и трансферираме Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Шмати, стиснати палчета и дано гушнеш борбените си бебоци след 9 месеца.   bouquet

Лиле, успех в неделя  Hug
Виж целия пост
# 512
Айде марсче,кога ще е денят,че е време да ти честитим:))) Лиле,четвърти опит ми е...и още четри инсеминации преди тях...от 7 години съм истински инвеститор в клиниката...изследвания сме пускали много,вече даже не ги помня ,но също преди много години...сега вече пускаме само хормини,ние сме с мъжки фактор,слава богу при мен не открихме проблеми...тест на 10...това е с две думи...а някой може ли да ме просветли ...какви ембриони ви замразяват,на кой ден,с какво качество,и какъв е шансът да се размраьят?...
Виж целия пост
# 513
Марсче, благодаря ти! И на теб успех! Hug Кога е теста?

шмати, 4 ми е било едно от любимите числа  Praynig Тест на 10ти, че то само след 1 седмица Simple Smile Супер!
А при нас така и не откриха проблем (освен, както бях споделила преди, по здравата обвивка на яйцеклетките). Ние правихме 6 инсета, беше голямо мъчение!  ooooh!
Виж целия пост
# 514
Шмати, Лиле, днес ми е 7 ден, още не съм решила кога да правя тест. Върнаха ми 2 бластоциста.

Шмати, аз замразявах ембриони - замразяваха ги на трети ден, а в този месец, когато се реши, че ще има трансфер ги размразиха и ги оставиха да се развият още два дни до бластоцисти. Обясниха ми, че има вариант да не се размразят или да не се размразят всички клетки, но във втория случай  си наваксват. Нашите се размразиха и се развиха, дано продължават и в мен да се развиват  Praynig
Виж целия пост
# 515
Марсче, следим те и те чакаме оттатък  Twisted Evil Hug
Виж целия пост
# 516
Кей, тъкмо се хванах как мисля, че нямам никакви симптоми. В края на двата ми работни дни дотук вечерта имах леки ПМС и това е. Тази сутрин пак така имаше тежест в корема и болки в кръста, но отминаха. Не знам какво да мисля, моля се да няма прокървяваници като предишния път  Praynig

П.С. Дори направих палачинки на любимия на закуско-обяд, заредила съм и гъби с ориз във фурната.
Виж целия пост
# 517
Липсата на симптоми е най-добрия симптом  Hug
А това с пмс-то, аз още си го имам отвреме на време, а и като чета, не само аз.
Виж целия пост
# 518
Дано си права, Кей  Hug Имам нужда от подкрепата ви  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 519
Кей, тъкмо се хванах как мисля, че нямам никакви симптоми. В края на двата ми работни дни дотук вечерта имах леки ПМС и това е. Тази сутрин пак така имаше тежест в корема и болки в кръста, но отминаха. Не знам какво да мисля, моля се да няма прокървяваници като предишния път  Praynig

П.С. Дори направих палачинки на любимия на закуско-обяд, заредила съм и гъби с ориз във фурната.
Марсче, слушай Кей - това, че нямаш симптоми, може да е най-добрият симптом Laughing След всяка една от 4-те ми неуспешни инсеминации бях убедена, че съм бременна - имах подути гърди, ставаше ми лошо и т.н., а то ми идваше всеки път. Този път, когато е станало, нямах абсолютно никакви симптоми и даже рових в темата за Фонда как се подават документи за втори път Laughing Така че горе главата!
Виж целия пост
# 520
Слушам, Франи  thumbsup До моя номер по фонда остават 1500 номера  hahaha
Виж целия пост
# 521
Слушам, Франи  thumbsup До моя номер по фонда остават 1500 номера  hahaha

Няма да ти трябва Heart Eyes

Ох, пък на мен ми е много притеснено за утре! Казаха ми, ако не ми звъннат, значи всичко е наред. Моля се да си имаме едно хубаво ембрионче и утре да си го приберем и да си остане с нас цееееели 9 месеца!  Praynig
Виж целия пост
# 522
Ще стане тпчна така,Лиле...щом засега не са ти звъннали,значи няма...а колко замаразени имаш?
Виж целия пост
# 523
Ще стане тпчна така,Лиле...щом засега не са ти звъннали,значи няма...а колко замаразени имаш?
+1

Хайде, Лиле, чакаме те утре в отбора  Hug
Виж целия пост
# 524
Момичета,продължавам да кашлям...на моменти чак се давя от кашлица...много се притеснявам да не би да "изхвърля"ембриончетата...Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия