Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 70

  • 36 493
  • 751
# 75
Здравейте момичета, и аз се присъединявам към вас! Спрях се на Yoga Fix90 на Lesley Fightmaster като основни тренировки. Фенка съм на йогата и пилатеса, така че освен упражненията ѝ за всеки ден, смятам да правя по още 15-20 мин. подобни упражнения. Днес съм на ден 3 Simple Smile
Поздрави от мен! Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Как ще оформиш дупе без да работиш за мускули?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 77
Тая моделската нещо ми леснее и се чудя какво не й правя както трябва.  newsm78 Бедрата как са ви на вас - прави с тялото или имат някакъв ъгъл спрямо него?  newsm78 Май и ластика ще затягам наново...развърза ли се , кво му е ...не знам...Усещам натоварване някакво странично, не баш на Д-то...
Виж целия пост
# 78
Тая моделската хич не е гола вОда, ако я правите както трябва! Аз се гънах като настъпан червей и двата пъти, когато я правих  Crazy
Виж целия пост
# 79
Вчера правих една тренировка за начинаещи 25min https://www.youtube.com/watch?v=ZqC7k8SJwg0
А днес ме мързи, а и нищо не мога да си харесам  ooooh!  Tired
Виж целия пост
# 80
Тая моделската хич не е гола вОда, ако я правите както трябва! Аз се гънах като настъпан червей и двата пъти, когато я правих  Crazy
Не ми е чак гола вОда, ама по вашите думи останах с впечатление, че е мноооого по-трудна. Кое не правя както трябва?! newsm78
Виж целия пост
# 81
Ластика ти е с голям кръг, друго няма начин да е. Затегни го. Моя е с кръг педя и половина и ми разказва играта на глутеуса. Като ти е стегнат ластика тогава ще усетиш дзверилника в з...ка  Laughing

Ла, никакъв мързел, ставаш и почваш, че после ще те е яд, че не си се превъзмогнала. Много е трудно след такива паузи, да му се не види. Но няма как, ставаш и почваш!  Hug

Бетка, добре дошла   bouquet
Виж целия пост
# 82
малеее много пишете...аз имам много работа ии съм първа смяна не съм тренирала, цял ден на крак и след работа не ми е до трениронки..., но утре мисля да стана към 5 да врътна нещо.

Аз пък съм фен на лимеца, който каквото ще да казва..., но няма нищо общо с другото брашно...няма да ни казвам какво ми става от бало или дори пълнозърнесто...

и това за режимите и пържените картофи...човек трябва да знае за какво яде - за отслабване или за здраве...не може да ме убедите да си сложа това в устата...пържени картофи...
Виж целия пост
# 83
Аз бих хапнала пържени картофи, но сама си ги пържа. От известно време насам, много ми се яде картофена салата, с повечко оцетче. Дилянка беше постнала един рибок със салата във фейса и еййк, от тогава нямам мира- картофена салата ми се яде  Laughing
Виж целия пост
# 84
Благодаря ви момичета, точно от надъхване имах нужда  Hug

Harmonie* бях на режима 4 седмици като го спазвах стриктно през седмицата,а в неделя имах само едно чийто хранене. Беше ми доста по-лесно тогава,  защото и ММ режимстваше с мен, той свали около 10 кг.

Мис Дрийми страхотни мерки, браво!
Виж целия пост
# 85
Ластика ти е с голям кръг, друго няма начин да е. Затегни го. Моя е с кръг педя и половина и ми разказва играта на глутеуса. Като ти е стегнат ластика тогава ще усетиш дзверилника в з...ка  Laughing

Ако говорим за неразтегнат - сега мерих моя, точно толкова е.
Виж целия пост
# 86
Непокорна сложи си тежести на краката. Аз имам 2 пластмасови бутилки 0,5л. пълни с пясък - по кило всяка. Подпалва ми задника от всякъде  Laughing

Бобче ако можех бих те поканила у нас за вечеря, точно на такова сме - пастърва с картофена салата (скъпия метнал картофите на котлона докато ме нямаше, а аз ги бях намислила за мусака с елда за утре за обяд  Mr. Green хич не ми се яде картофена салата, ама пусто, като не мога само да гледам  Rolling Eyes  ooooh!  Blush )

Виж целия пост
# 87
Непокорна сложи си тежести на краката. Аз имам 2 пластмасови бутилки 0,5л. пълни с пясък - по кило всяка. Подпалва ми задника от всякъде  Laughing


Ммм, това е идея! Peace Имам тежести за крака, ще пробвам и с тях! Laughing Ако и така не стане - значи задникът ми е неподпалваем!!! Mr. Green
ПП: Отчитам Джаки с  Power Circuit Training . Точно толкова добра, колкото я помня. Даже повече, щото вече съм с пет кг. гири  Mr. Green Долната част беше лесна, но горната направо ме разби. Предусещам МТ утре. Коремът също не беше никак зле. Ще я вмъквам понякога - харесва ми, че упражненията са базови, изчистени, но натоварващи. Peace Не усетих кога времето мина. Grinning Моделската я забравих, а вече бях разтегнала.
Виж целия пост
# 88
И аз ще пробвам моделската с тежести Peace Супер идея!

Барбич, добре завърнала се!

Свети, няма да се даваш на една мекица я! Simple Smile Мен пък ми се яде палачинка с нутела и ягоди Grinning

Ето и моята вечеря:

Салата спанак, 3 вида сирене, стафиди, орехи и дресинг от зехтин, лимон, мед, горчица, черен пипер и сол.


Домашен ръжен хляб.


И разбира се пушена сьомга и чаша червено вино!
Виж целия пост
# 89
.барбич , уелком бак! Чудехме Се къде се покри.
Фъстъче , аз също харесвам лимеца, особено за разнообразие. Явнобсе подуваш,от глутен,щом с другата пшеница ти е гадно. Ама, Фъстък, по прунцип си права за яденето и здравето, ма си много млада чак никога да не хапнеш пържен картоф, ако успееш, браво! b]Бобче [/b], нямале си друга работа, ако знаеш как ми се прияде картофена салата с повечко оцет и червен лук. Не съм яла с години. Мъжа ми не обича картофи и покрай него си страдам и аз. Сега ще се наложи да казвам на мама да ми направи.
Ягодке , тази салата е с най-лесно намиращите се компоненти и на налия пазар-има и спелта, и червено цвекло всякакво, и мандаринки.Спокойно можеш да си я спретнеш.
Тренировка йок от мен,успах се,но има време тази седмица ще наваксам.
Весела вечер!
Дрийми. Супер салата, а сьомгата,виното и ръжения хляб и ние ги опитахме тази вечер, на една вълна сме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия