Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 6

  • 110 804
  • 772
# 435
Здравейте, малка корекция и от мен: пакет женска консултация във Вита=620 лева. Иначе всичко останало е така както е написано (1600/2000)
Виж целия пост
# 436
Здравейте,
Май месец ми предстои раждане. Следя се във Вита при д-р Илиева. Някоя мама може ли да ми даде отзиви за раждане при нея? Знам от познати, че е добър специалист, аз самата също съм на такова мнение досега. Но нямам конкретно отзиви за раждане.
Благодаря предварително  bouquet
И аз съм със същия въпрос, но конкретно за естествено раждане при Илиева някой дали може да разкаже. Аз съм с термин април. Също дали знаете някой кога ще се мести клиниката в нова сграда - чух такъв слух...

Здравейте, момичета! Следях си цялата бременност (втора) при д-р Илиева. Много ми допада като човек, много е мила, ЗА нормалното раждане е, само където при всяко посещение си говорим едно и също. Не помни много неща от сорта защо се е наложило предишно секцио, кой ме е следял, къде съм раждала и т.н.
Родих първото си момче със спешно секцио при д-р Велкова на 15.04.2015г. Причина за секциото- загуба на тонове на бебето на два пъти. Роди се  голямо 3.850кг и 54см.
Вчера 22.02.2017г , с планово секцио с д-р Илиева, родих втория си син - 4.450кг и 54см. Нейната преценка беше правилна за да препоръча секцио. Матката се държеше на косъм и можеше да стане голяма беля. Такова голямо бебе след едно секцио в рамките на 1г10м щеше да е разкъсващо за мен.  Затова съм много благодарна на д-р Илиева и д-р Зарев за добре свършената работа. Не знам дали възстновяването зависи от самия шев, но без проблеми станах днес и съм още по-доволна, че не изпитах пак онази болка от раздвижването като с първото ми дете.

Това е от мен. Ако имате някакви въпроси питайте, ще отговарям. Simple Smile
М/у другото не мога да намеря паролата за Wi Fi? Някой знае ли я?
Виж целия пост
# 437
Честито бебче.. Миналата година нямаше парола.
Виж целия пост
# 438
Честита рожбичка, Цвети  bouquet Да ти е живо и здраво момченцето , а ти бързо да се възстановяваш.
Паролата за wifi е vita123456

Аз все се каня да питам, някой има ли информация кога ще се мести болницата и къде? Само разбрах, че ще е тази година  newsm78
Виж целия пост
# 439
На деня на отворените врати през февруари казаха, че може би до края на юли ще са се преместили. Новата сграда е до Парадайс Център.
Виж целия пост
# 440
На деня на отворените врати през февруари казаха, че може би до края на юли ще са се преместили. Новата сграда е до Парадайс Център.
Мерси за информацията Simple Smile Моят термин е началото на август, затова питам, че се чудя, живот и здраве, в старата или новата ще раждам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 441
На деня на отворените врати през февруари казаха, че може би до края на юли ще са се преместили. Новата сграда е до Парадайс Център.
Мерси за информацията Simple Smile Моят термин е началото на август, затова питам, че се чудя, живот и здраве, в старата или новата ще раждам  Rolling Eyes

По-вероятно в новата Simple Smile Сградата е почти готова.
Виж целия пост
# 442

Здравейте, момичета! Следях си цялата бременност (втора) при д-р Илиева. Много ми допада като човек, много е мила, ЗА нормалното раждане е, само където при всяко посещение си говорим едно и също. Не помни много неща от сорта защо се е наложило предишно секцио, кой ме е следял, къде съм раждала и т.н.
Родих първото си момче със спешно секцио при д-р Велкова на 15.04.2015г. Причина за секциото- загуба на тонове на бебето на два пъти. Роди се  голямо 3.850кг и 54см.
Вчера 22.02.2017г , с планово секцио с д-р Илиева, родих втория си син - 4.450кг и 54см. Нейната преценка беше правилна за да препоръча секцио. Матката се държеше на косъм и можеше да стане голяма беля. Такова голямо бебе след едно секцио в рамките на 1г10м щеше да е разкъсващо за мен.  Затова съм много благодарна на д-р Илиева и д-р Зарев за добре свършената работа. Не знам дали възстновяването зависи от самия шев, но без проблеми станах днес и съм още по-доволна, че не изпитах пак онази болка от раздвижването като с първото ми дете.

Това е от мен. Ако имате някакви въпроси питайте, ще отговарям. Simple Smile
М/у другото не мога да намеря паролата за Wi Fi? Някой знае ли я?

Честито бебче! Бъдете здрави и бързо възстановяване!  bouquet
Благодаря за споделения опит. Доста успокояващо ми подейства. Около мен върлуват слухове за доктори, които само чакат да те срежат защото било по-удобно. Исках да чуя реални мнения и истории, за да се убедя, че това не е така Simple Smile Държа на нормално раждане и се радвам, че и д-р Илиева е привърженик. Естествено, не отричам и секциото по медицински причини.
И аз имам същите впечатления за д-р Илиева. Мила, спокойна, внимателна... Това за помненето и на мен ми прави впечатление, но пък не се изморява да пита и гледа да не пропуска нищо. Така че в даден момент спира да ти прави впечатление. Wink
 
Виж целия пост
# 443
Доста се развълнувах, че напредват със смяната на сградата Simple Smile

Вярвам, че като се премести болницата, условията ще са още по-добри в родилното отделение, ще има и по-голям капацитет и т.н.т.

Редовно чета всички теми за раждане в различните болници и всичко сравнявам с моето раждане и условията след него.

Еми май няма болница, в която всичко което беше направено при мен и което получих да е същото... въпреки, че много трудно се раздвижих.

Та в някои, където сумата е по-голяма дори трябва да си носиш вода и други странни неща...
Все си мислих, че за 2-2.5хил поне вода могат да ти осигурят...
Виж целия пост
# 444
Сегашната сграда ми е на много удобно място, близко ми е и имам директен транспорт, но нямам нищо против да родя в чисто ново и по-просторно родилно отделение. Славкова бих я последвала навсякъде  Blush
Виж целия пост
# 445
Цвети, благодаря за информацията и честит младеж - да ви е жив и здрав и много да ви радва Simple Smile При толкова голям младеж и скорошно секцио - и аз не бих се колебала за секцио. Надявам се и други мами да споделят опит. Още не сме коментирали начин на раждане, надявам се на естествено. Аз явно ще съм в старата сграда, терминът ми е за април.
Виж целия пост
# 446
Здравейтв мамчета, честито на Цвети за новородената рожба, да ти е живо и здраво бебчето.
Аз се следя при д-р Богословова и държа да си раждам при нея. Термина ни е за 21 август живот и здраве и като чета явно и ние ще сме в новата сграда, която ако правилно съм разбрала ще е около мола на Черни връх. Ще се радвам мами с близък термин да пишат.
Успех на всички предстоящи им раждане от тук насетне 💐
Виж целия пост
# 447
Здравейте! Моля ви тези които са раждали секцио във Вита да споделите какви са процедурите които ви правиха процеса и след оперативния период че много ме е страх  Praynig
Виж целия пост
# 448
Katerinaaa, няма от какво да те е страх.Всичко минава много бързо.След операцията ще те раздвижат,което е според мен най-неприятната част,но след това ще си като сърничка.
Пък ако питаш мен по-добре си раждай нормално,а не секцио.
Виж целия пост
# 449
Най-неприятната част беше раздвижването на следващия ден. При мен се наложи операция по спешност и нямаха много време за всички процедури. Набързо ми боднаха система и ми сложиха катетър (който леко пощипва, но не е нищо особено).
В операционната ти поставят епидурална упойка в гръбнака. При нея се усеща натиск и леко боцване.
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия