Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 451
  • 730
# 495
DqVoLsKi_ChArOvNa и на теб много добре ти стои тъмна коса  Peace

Аз пък съм в обратна градация - и червена бях, и светло кестенява, но все ме влече към русото  newsm78

Благодаря  bouquet .
Харесва ми русото много ако косата ми е поне малко светла бих се изрусявала и бих си ходила русичка  .Тя обаче си е тъмна а за да се изруся трябва да се подложа на много процедури което аз искам да избегна.Затова най лесно ми е да я правя кестенява Simple Smile
Ето ме руса  
и с тъмно кестенява коса от това лято
Скрит текст:
махам снимките
Виж целия пост
# 496
Момичета, дайте съвет как да си сваля сега червения балсам от косата  Joy newsm78 Вече 10-11 пъти я мия, трия и не пада. По-точно опада в краищата, ама в корените стои. Сега съм с руси краища и червени корени... И шапка, естествено  Sick

Виж целия пост
# 497
Cyberspace балсам щом е трябва сам да си се отмие.
Изчакай повечко време. Ако не стане и тогава, освен да потъмниш корени, друго не се сещам.
newsm78
Значи, видно е, че от работа не мога да виждам снимките ви. Simple Smile
нито линкове, нито нищо-не ми дава да ги отварям нашта система  #2gunfire
Виж целия пост
# 498
Cyberspace, на мен освен маската с витамин ц друго не ми идва на ум...

DqVoLsKi_ChArOvNa, харесвам ти русата коса, но с прическата от тъмния период Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Cyberspace, на мен освен маската с витамин ц друго не ми идва на ум...

DqVoLsKi_ChArOvNa, харесвам ти русата коса, но с прическата от тъмния период Simple Smile
И аз си харесвам прическата от тази дължина коса съм с къса коса сега  ooooh! Cry заради един маниак на тема къси коси.Здраве да е обаче.Коса е ще порасне .
Виж целия пост
# 500
Не се ядосвай и мен са ме стригали зверски. Ще порасне  Hug
Виж целия пост
# 501
Алечка, благодаря, а би ли споделила как се правеше маската? Hug
Виж целия пост
# 502
Ето го: http://krasota.rozali.com/kosa/obezcvetiavane-na-kosata-s-vitamin-s.html
Ама да кажа, че не съм пробвала, в русата тема момичетата го ползват като се направят много тъмни.
Виж целия пост
# 503
Фигс, едва ли ще стане твоя номер. Предполагам, коректора и боята правят някаква химическа реакция, от което се получава цвят - нещо като боята и окислителя. С шампоан едва ли ще стане, а и се държи хем разтворен във вода, хем кратичко на главата.
Чаровна ми е чаровна и в двата варианта и има страхотна коса.
Виж целия пост
# 504

Чаровна ми е чаровна и в двата варианта и има страхотна коса.

И на мен така  Heart Eyes
Виж целия пост
# 505
И маската с вит.Ц не подейства  ooooh! Добре, че е зима. Ще ходя известно време с шапки  Mr. Green
Виж целия пост
# 506
Права си OnDine и на мен не ми звучи като добра идея, но понякога толкова им се ядосвам на тези червени оттенъци Tired, не че не ми отиват, но са ми омръзнали. Ако исках да съм тъмна с дълбок, разкошен, червен блясък, щях да започна да я къносвам отново. Няма такава коса като се наслои къната Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, но и махането става само с ножица  Tired
На мен чаровна мн ми хареса с тъмната коса и сегашното каре Blush
Liakusi имаш стиснат палец и от мен за омбрето  Peace
Виж целия пост
# 507
Една интересна статия, в която са обяснени цветотипите, избор на цвета на косата, според цвета на кожата и очите, подбор на дрехи по цветове.
Много полезна, обаче аз съ обърках-топъл или студен цветотип съм.
Кожата ми е бяла с жълт подтон, следва да съм в топлата гама.
Досега все съм си мислела, че съм в студената. newsm78
Виж целия пост
# 508
Цитат
цветът на косата Ви не се е променил от детска възраст до порастването Ви...
Ами аз се боядисвам вече 15 години, не си помня естествения цвят  Mr. Green , камо ли дали се е променил от детска възраст насам  Laughing
Иначе съм студена, аз си знам  Crazy
Виж целия пост
# 509
Аз пък като малка съм била русо-рижава, някакво светло, странен цвят, но на 3 годинки вече съм тъмно кестенява, на снимките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия