Звездни компромати- 262 част

  • 76 622
  • 750
# 270
Не намирам Гага за грозна, напротив, интересна и далеч от кукленска хубост. Все още бродят смислени мъже по тоя свят, които не се хвърлят само на типажа Галена и Олесия.
Да.  Peace Гага е интересна и нечовешки интелигентна жена. Силата й е в това, че може да бъде каквато пожелае - и на външен вид, и на сцената, вероятно и в живота.

Никога не съм харесвала Гага, но откакто гледах съвместния й джаз-концерт с Тони Бенет съм влюбена.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 271
Само преди 7 поста отново се спомена за липсата на смисъл в това да се слагат линкове в скрит текст.
Не мога да допусна, че е от липса на акъл!  Mr. Green Или е недовидяла, или е нарочно!   Whistling Склонна съм да мисля в различни посоки...
Виж целия пост
# 272
Дъщерята ня Кафелников ( руски тенесист) в часния самолет на татко  Shocked
https://instagram.com/p/6aV0O4gkoo/?taken-by=alesyakaf
Момичето има стил  Peace
https://instagram.com/p/8_HX3QAkr5/?taken-by=alesyakaf
Изключително забавен профил, продуктова реклама от абсолютно всяка снимка  Laughing
Не е реклама, а лайфстаил  Naughty
Виж целия пост
# 273
Плейн, Николета и Андреа на афтър парти

Интересно ми е на какъв език си говорят Филип Плейн и Николета  Mr. Green

Хайлайф са качили и едно клипче от същата маса, където Филип Плейн нещо й говори, а тя се хили и клати глава все едно го разбира. Ясно личи, колко е смотана. Като се има за такава звезда и е с такова огромно самочувствие, да научи поне малко английски, как не я е срам да се излага. hahaha
Виж целия пост
# 274
А чухте ли за конфликта между Адел и Сия за песента Alive?

Много харесвам Сиа, но този път си е написала песен, с която си е надценила гласовите възможности. Някъде четох, че и на Риана са предложили тази песен.

Виж целия пост
# 275
А чухте ли за конфликта между Адел и Сия за песента Alive?

Много харесвам Сиа, но този път си е написала песен, с която си е надценила гласовите възможности. Някъде четох, че и на Риана са предложили тази песен.


Точно си мислех същото, докато я слушах. Харесвам я много като творец, но ако има някой, който се дере, за да си покаже гласовите възможности, това е тя и за съжаление не само в тази песен. На моменти, направо вие. И Адел, и Риана биха я изпяли далеч по-добре.
Виж целия пост
# 276
може и да е коментирано...много лош кадър на НЛ https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12072 … a&oe=56B7C2EB
Виж целия пост
# 277
Изглежда все едно е сглобена от поне три различни пластмасови манекена.
Виж целия пост
# 278
https://instagram.com/p/9MRTOTGtZu/ Григор Димитров
Виж целия пост
# 279
навсякъде пише , че Alive е написана за Адел , която е отказала песента ,
после Риана също я е отказала и така Сия я е изпяла сама ,
на мен  ми харесва повече от Hello ...


Виж целия пост
# 280
О небеса! И Вихра слезе на земята, па макар и сред Хайлайфа за сега...
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12065 … 9&oe=56D11ABA
Доста неадекватно изглежда с тая шубичка.
ама ЛилитУ е с модерното кокче  hahaha
Виж целия пост
# 281
навсякъде пише , че Alive е написана за Адел , която е отказала песента ,
после Риана също я е отказала и така Сия я е изпяла сама ,
на мен  ми харесва повече от Hello ...

И на мен.
Виж целия пост
# 282
Разгледах и аз събитието на PP, всички са ми като облечени от битака, кой каквото намерил, начело с г-н Плейн, може аз да не разбирам от мода, но ми е като селски бек с анцунг, раздърпана тениска и кожено яке  Tired
Скрит текст:
Виж целия пост
# 283
Дъщерята ня Кафелников ( руски тенесист) в часния самолет на татко  Shocked
https://instagram.com/p/6aV0O4gkoo/?taken-by=alesyakaf
Момичето има стил  Peace
https://instagram.com/p/8_HX3QAkr5/?taken-by=alesyakaf
Изключително забавен профил, продуктова реклама от абсолютно всяка снимка  Laughing
Не е реклама, а лайфстаил  Naughty
Моето разбиране за стил е много, ама наистина много различно от това
Скрит текст:
За да съм по темата с песните - много ми харесва новата песен на Криско
Скрит текст:
Виж целия пост
# 284
Идеален си е Филип Плейн за нашите ширини - от всичко, по много, да крещииии с табели - кич и показност Stop

Песента на Сиа ми хареса много също  Party
и на Флорънс новата, изобщо много хубава нова музика има Sunglasses

Аз цяла седмица се забавлявам с това, много смешно Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия