Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 427
  • 920
# 480
Липса на ценностна система в българската телевизия Shocked
Цел? Няма такава... ooooh!

Досега не си ли гледал/а вип брадър Laughing. Чак сега ли го осъзна? Та това е сигурно 50-ия сезон на предаването.
Виж целия пост
# 481
А, тая работа със самотността на Евгени, с която всички спекулират, започва много да ме дразни. Ще рече човек, че са му в душата.
Самотността не се определя от наличието или липсата на партньор и деца. Даже брак или връзка, в които няма хармония, могат да накарат човек да се чувства в пъти по-самотен, отколкото ако е реално сам.
Та в тази връзка заявявам тържествено, че Евгени бих си го взела вкъщи, да заповяда. Ще гледаме голите снимки на Борислав и ще им рисуваме мустаци.
Виж целия пост
# 482
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
И с каква цел би излъгал за това точно!?  Shocked Thinking

Е как защо - за да  удари Евгени Минчев точно където знае, че ще го уязви, плещейки напълно недоказуеми твърдения - можеше да каже, че му е правил и фелацио Евгени със същия успех. Защото иска да настрои публиката и хората, да се издигне пък той като големия мъжкар и тн.
Обаче (не съм сигурна), но си мисля, че Евгени Минчев такива момченца допотопни ги яде за закуска и няма да остави магарето в калта извън къщата. Този Боби може и да не го видим вече, ако наистина Минчев е чак толкова влиятелен.
Виж целия пост
# 483
А, тая работа със самотността на Евгени, с която всички спекулират, започва много да ме дразни. Ще рече човек, че са му в душата.
Самотността не се определя от наличието или липсата на партньор и деца. Даже брак или връзка, в които няма хармония, могат да накарат човек да се чувства в пъти по-самотен, отколкото ако е реално сам.
Та в тази връзка заявявам тържествено, че Евгени бих си го взела вкъщи, да заповяда. Ще гледаме голите снимки на Борислав и ще им рисуваме мустаци.
Миналата година през рев той сам си заяви, че е самотен. Иначе съм съгласна с теб, че не ти трябват деца, брак или изобщо даже половинка за да си щастлива и пълноценна личност.
Виж целия пост
# 484
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
И с каква цел би излъгал за това точно!?  Shocked Thinking

Е как защо - за да  удари Евгени Минчев точно където знае, че ще го уязви, плещейки напълно недоказуеми твърдения - можеше да каже, че му е правил и фелацио Евгени със същия успех. Защото иска да настрои публиката и хората, да се издигне пък той като големия мъжкар и тн.
Обаче (не съм сигурна), но си мисля, че Евгени Минчев такива момченца допотопни ги яде за закуска и няма да остави магарето в калта извън къщата. Този Боби може и да не го видим вече, ако наистина Минчев е чак толкова влиятелен.
Да бе. Ти Дон Корлеоне го изкара Минчев Laughing
Виж целия пост
# 485
Гледах само в началото ... Някой ще каже ли кои са номинираните и дали си струва да го пусна в нета да го гледам? Имаше ли нещо интересно newsm78
Виж целия пост
# 486
Аз съм склонна да вярвам на Борислав за Е.М. по простата причина, че имам лично познат, който е попадал в ситуация, подобна на неговата. Изключвам голите снимки - лордът си е искал разни неща от него точно чрез ФБ.  Sick На мен лично Минчев ми е противен. Абсолютно типично за средите, в които върлува Евгени Минчев. За едни чорапи е склонен на всичко.  Mr. Green
И хайде да не се прави на ощипан за самотата, понеже и той хапе останалите по болните места. Защо се обижда? Нима той сам не го каза в предния ББ?
Виж целия пост
# 487
Не знам дали помните преди време когато Антония ( тя вчера поразказа това онова за 'последствията", които си е поела, остави впечатление, че е загубила битките с Евгени) му се беше опънала, призова всички да не си дават парите ( помня някакви 20хил. евро, които е дала за пи-ар, за да я отърве от Тоца и мис Крокодил), изобщо избухна много бурно и стигнаха до съда. Накрая не стана ясно какво точно стана, но снощи каза, че нищо не се е доказало т.е умишленост негова в последвалия черен пи-ар за нея.
Тоест, Евгени Минчев не прави нещата ей така просто, тия среди са му ясни и сега се отдели, за да не прави излишни движения, а да си обмисли поведението.
Виж целия пост
# 488

Да бе. Ти Дон Корлеоне го изкара Минчев Laughing

Е, имам предвид да не го видим повече като публична личност  Joy
Но замисли се - толкова пък всички да го мразят и толкова да се страхуват от него. Сигурно е влиятелен.
Изглежда човек на полезните контакти и ми е интересен.
Виж целия пост
# 489
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
И с каква цел би излъгал за това точно!?  Shocked Thinking

Е как защо - за да  удари Евгени Минчев точно където знае, че ще го уязви, плещейки напълно недоказуеми твърдения - можеше да каже, че му е правил и фелацио Евгени със същия успех. Защото иска да настрои публиката и хората, да се издигне пък той като големия мъжкар и тн.
Обаче (не съм сигурна), но си мисля, че Евгени Минчев такива момченца допотопни ги яде за закуска и няма да остави магарето в калта извън къщата. Този Боби може и да не го видим вече, ако наистина Минчев е чак толкова влиятелен.
Да бе. Ти Дон Корлеоне го изкара Минчев Laughing

Тя има предвид да го направи "медиен труп".
Бобито реши да играе ва банк - пък ако му се получи. Щото него така и така няма да го видим повече по ТВ, ама реши да рискува да се направи на интересен, току виж сме го харесАли. Щото не знае какви са настроенията извън къщата, за това. Пробва си момчето, нищо лошо. Всеки иска да управлява света...както казваха Дюран Дюран. Twisted Evil
Виж целия пост
# 490
Борислав, ако има кой да се навие с една секира да му издълбае две гънки в гладкия мозък, трябва така да се сниши и да се покрие след формата, че сам да забрави кой е.
Нищо добро не му предвиждам. Ще чува само затръшването на врати пред лицето си след днешната демонстрация на липсата на всякаква мисъл.
Виж целия пост
# 491
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?
Сончето с тези опнати по бутовете латексови садо-мазо поли ... пфф Sick,  а Къцко пък с халат за баня и шал на врата  Laughing  ... ово е стайл бате  Mr. Green
Joy Joy Joy
Аз обикновено само слушам, защото по това време бачкам на компа и тв-то ми е в гръб... но ти ме накара да го погледна...  Joy Joy Joy
Сончето и Къци успяват да изглеждат някак естествено ексцентрични визуално, може би щото са малко лудички.   Синдромът "Борат"    Mr. Green
Виж -  Гената е нормален и явно доста мисли как точно да се барне, но усилието си личи - не му се получават така сюрреалистично нещата.   Laughing
Е, при Соня "ексцентрична" е доста преувеличено... аз си падам по ексценрични визии, но Соня е буквално безвкусна във всяко едно отношение...
До днес не съм видяла нито един неин тоалет /повечето от които скъпи!/, който да не крещи с панаирджийската си евтиния... тя е като паница с великденски яйца...  newsm03  
Виж целия пост
# 492
Евгени не е Дон Корлеоне, но има стабилни връзки в медиите на ниво биг бос. А на Тоца парите, дадени за пиар, са били едни 15000 лв.
Виж целия пост
# 493
Соня много правилно й каза Евгени че това палтенце й го знае от 15 години. Жената е лишена от вякаква.. съвременност, тоя напев английски в българския й е малко смешен.
А интервюто й с Маделин Олбрайт е малко като нейния Сизър Палас.
Сигурно е била някъде околко Маделин Олбрайт, ма няма живи свидетели  Laughing
Онази вечер разглеждах профила й в LinkedIn. Е извинявам се, но котката ми има по-смислен профил там.
Жената е поредната митоманка.
Виж целия пост
# 494
Евгени не е Дон Корлеоне, но има стабилни връзки в медиите на ниво биг бос.

Със сигурност не се става Евг.Минч. просто ей така... Naughty

Аз от този сезон на Ол Старс до сега гледах 2 епизода, ама така като гледам върви като американска сапунка - и на 1156 епизод да отвориш, все едно и също изречение се върти и фактически нищо не пропускаш. Забавен каданс на елитарно хапане и изтънчени обиди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия