Избор на училище за първи клас - 2016-2017 Варна

  • 95 578
  • 393
# 195
Потвърждавам, че е така - казаха ни, че госпожата, която избрахме, има вероятност да не преподава в първи клас...

А Вие коя избрахте?
Така се надявах нещата в това училище да са се пооправили!! Хем е най-близо, хем е най- ново. Жалко.
Като видим класиранията ще му мислим...
Банушева.
Виж целия пост
# 196
Колко деца ще приемат в "Найден Геров"?


Ще ти отговоря с абсолютно неточни цифри (съвсем ориентировъчно) -
Децата от ПГ са не повече от 30 (между 25 и 28).
Паралелките са 5. Едната може да се каже, че се запълва от децата от ПГ и значи остават 4.
В една паралелка да речем максимален брой деца 30.
По най-груби сметки - максимум около 120 свободни места.
Официалната наредба е 25 деца в клас + 10% аванс.

Колкото до точките - ако последното прието дете е с 20т, то следва да се приемат всички деца с този брой точки. Затова не се обявява предварително точният брой свободни места.
Виж целия пост
# 197
За въпросното училище СОУ "Гео Милев" - върви много наплив и много нарушения. Не знам какво толкова са се захласнали родителите, но като стигнат 4-ти клас и бързат да сменят училището отново.
Виж целия пост
# 198
Славейков 5 паралелки до обед и само 2 със занималня. Класиране по адрес, и друго дете в училище. Страшно много математика, двойно повече домашни, дори и по време на ваканция има домашни. Ако децата не се явяват на математически състезания им се сърдят учителите.

Ъ-ъ-ъ, в какво се изразява така нареченото "сърдене"?  newsm78
Това просто НЕ Е вярно  Peace.

И аз потвърждавам, че не е вярно.Славейков е последното училище, което бих похвалила, но в интерес на справедливостта е да не се говорят неща, които не са истина или които са частни, изолирани случаи.
[/quote

Вярно е за съжаление. Имам приятели, чийто деца учат там. И племенник също. Така, че позволете ми да знам какво е в Славейков и да споделя мнение.

A защо според Вас е лошо да се ходи на състезания?
Моят син, вече осмокласник, ходи по състезания от втори клас, живеем във Владиславово!  Когато беше по-малък, трябваше и аз да си ангажирам почти целия ден за да го водя, но и за миг не съм съжалявала че е ходил!
Виж целия пост
# 199
Колко деца ще приемат в "Найден Геров"?


Ще ти отговоря с абсолютно неточни цифри (съвсем ориентировъчно) -
Децата от ПГ са не повече от 30 (между 25 и 28).
Паралелките са 5. Едната може да се каже, че се запълва от децата от ПГ и значи остават 4.
В една паралелка да речем максимален брой деца 30.
По най-груби сметки - максимум около 120 свободни места.
Официалната наредба е 25 деца в клас + 10% аванс.

Колкото до точките - ако последното прието дете е с 20т, то следва да се приемат всички деца с този брой точки. Затова не се обявява предварително точният брой свободни места.

а дали знаете в Найден Геров подготвителната група дали е целодневна? А за първокласниците има ли занимални?
Виж целия пост
# 200
Didi_V , почти съм сигурна, че подготвителната група са на половин ден.
За занималня за първокласниците ще попитам и ще пиша по-късно.
Виж целия пост
# 201
На смени са подготвителната група В "Найден Геров".Тази година бяха един срок първа др.срок втора!
Виж целия пост
# 202
Здравейте! Подаването на документи за първи клас вече приключи! Очаквах по-голям дебат в темата, но уви... Пожелавам на всички деца успех утре! Дано всички попаднат на добри госпожи Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Очаквам със свито сърце утрешното класиране и не защото се съмнявам в това дали е приет малкият, а за това дали ще попадне на добър учител/ка както брат си. Този път за сметка на предния информацията ми относно учителите е доста оскъдна. Но всеки с късмета си, ако не ми хареса ще го местя и така..Успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 204
Успех на всички деца.и сега сигурно до 10ч ще тръпна пред компютъра.
Виж целия пост
# 205
Като гледам повечето училища ще изкарат списъците към 17 часа,така че доста по-дълго време ще тръпнем пред компютрите.
Искам да попитам,ако има някой ,който е кандидатствал във Васил Друмев, вчера ли са излезли резултатите или днес ще се изнесат?Защото в сайта пише ,че ще бъдат обявени на 02.06 ,а там няма нищо качено.Дали е грешка в датата или списъци има само на място в училището и трябва да се ходи до там?
Успех на всички деца,дано попаднат на най-добрите учители в най-подходящото за тях училище .
Виж целия пост
# 206
Привет от мен, резултатите от Друмев излязоха вчера.Няма да ги качат в сайта/ поне така ми отговориха от канцеларията/, трябва да се провери на място или по тел.
Виж целия пост
# 207
Много ти благодаря за бързия отговор!Значи днес ще отида до там.
Виж целия пост
# 208
Успех на всички първолаци и дано да случим на добър педагог bouquet
Виж целия пост
# 209
Здравейте! Моля, някой ако има информация за резултатите в СОУ Гео Милев- да пише! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия