Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са изискванията за прием в началните училища във Варна за учебната 2016-2017 г.?
Какви са мненията за учителите и базата на училищата "Васил Друмев" и "Стоян Михайловски" във Варна?
Какви са мненията за учителите и базата на училище Стефан Караджа във Варна?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са изискванията за прием в началните училища във Варна за учебната 2016-2017 г.?
За да кандидатствате в началните училища във Варна за учебната 2016-2017 г., трябва да подадете документи до 30 май, класирането ще бъде на 3 юни, а оригиналното удостоверение за завършване на подготвителна група трябва да бъде представено. Някои училища, като Найден Геров, Славейков и Руското училище, приемат първокласници по електронен път.
-
Какви са мненията за учителите и базата на училищата "Васил Друмев" и "Стоян Михайловски" във Варна?
Родителите изразяват удовлетворение от учителите и базата на училище „Васил Друмев“ във Варна, като похваляват учителите и занималнята. Те обаче изразиха загриженост относно липсата на възможности за спорт в самото училище. Има различни мнения за учителите и базата на училище "Стоян Михайловски" във Варна, като някои родители смятат, че не е особено впечатляващо, докато други изразяват интерес към извънкласните дейности и условията в училището.
-
Какви са мненията за учителите и базата на училище Стефан Караджа във Варна?
-
Какви са мненията за учителите и базата на училището Патриарх Евтимий във Варна?
-
Кога започва записването в училищата?
Дано да се наредят нещата, както ги искаш! 
.
. Що се отнася до това откъде разбрах, разбрах от сайта, обадих се в училището и от там потвърдиха. Казаха, че правят извънредна паралелка с английски, поради голям интерес. Останах с впечатлението, че сме извънредна паралелка с извънредна класна, но сме даже малък номер, не би трябвало да сме извънредни