Месечни помощи за дете /детски надбавки/-инфо,документи,въпроси-10

  • 154 830
  • 758
# 75
Може ли линка на тази тема,не можах да намеря..
Виж целия пост
# 76
Може ли линка на тази тема,не можах да намеря..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=886165.165;topicrefid=20
Виж целия пост
# 77
Може ли файла "Декларация от........................... На основание чл.5 от закона за държавния бюджет декларирам че.......3 точки са изброени (които даже не ги разбирам и не знам дали трябва да се тикват или не) и след това дата и подпис".
Виж целия пост
# 78
Родих 2015 януари и съм самотна майка .Искам да попитам за самотна майка получават ли се някакви пари ,не съм получавала до сега и днес получих 135 както получавам всеки месец . До този момент не съм работила !!! И трябва ли да ходя да подавам наново документите за помощите ???
До сега се рових из форуми но не намирам точно това  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 79
Добро утро. Подадох месец януари 2016 г. декларация за детски помощи за две деца. Искам да попитам понеже 2015 г. подавах март месец. Този март ще трябва ли да подавам наново или ще подавам само месец януари на всяка следваща година ? Благодаря ви, много !
Виж целия пост
# 80
Добро утро. Подадох месец януари 2016 г. декларация за детски помощи за две деца. Искам да попитам понеже 2015 г. подавах март месец. Този март ще трябва ли да подавам наново или ще подавам само месец януари на всяка следваща година ? Благодаря ви, много !
Каква декларация сте подали сега...да декларирате, че няма промяна в подадените през март 2015 данни или декларация за сем.помощи+целия набор документи?
Виж целия пост
# 81
След всяко подаване на декларация за помощи излиза решение на социалните, в което пише откога докога са отпуснати. Потърсете го това решение.
Виж целия пост
# 82
Може ли файла "Декларация от........................... На основание чл.5 от закона за държавния бюджет декларирам че.......3 точки са изброени (които даже не ги разбирам и не знам дали трябва да се тикват или не) и след това дата и подпис".
АЗ поне не разбрах какво точно ти трябва.
Виж целия пост
# 83
момичета, здравейте
Бързо искам да попитам, не съм съвсем на ясно защото...подавах молба за детски надбавки с всички документи през ноември 2015, сега тази година кога да подавам документи? Чувам че през януари, но май само през първите месеци на миналата година, които са подавали...или? Много благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 84
Здравейте! Може ли ММ да подаде документите за детски и за еднократна помощ,с пълномощно,че ме представлява,издадено от нотариус. По принцип на други места не е имало проблем,но точно затова не знам.
Виж целия пост
# 85
момичета, здравейте
Бързо искам да попитам, не съм съвсем на ясно защото...подавах молба за детски надбавки с всички документи през ноември 2015, сега тази година кога да подавам документи? Чувам че през януари, но май само през първите месеци на миналата година, които са подавали...или? Много благодаря предварително  Hug
м, ноември 2016г..
Виж целия пост
# 86
 Здравейте.Миналата година,когато подавах документите януари ми искаха справка за актуалното състояние на трудовите договори и трудовата книжка на ММ,сега пак ли трябва да ги нося?И за месеците без работа,трябва ли да попълва нещо?ЛК оригинал ли да нося на ММ или само копие?
Виж целия пост
# 87
АЗ поне не разбрах какво точно ти трябва.
Има някаква Декларация, която не знам защо подават. Общо взето, че не са настъпили промени в положението на майката. Подадоха я вече (по-точно предадоха я на една позната) макар че бяха сгрешили някои неща в данните, ше трябва коректор да играе, грозна работа. Но не можах да намеря в нета бланка, за да я направя по-хубаво.
Виж целия пост
# 88
АЗ поне не разбрах какво точно ти трябва.
Има някаква Декларация, която не знам защо подават. Общо взето, че не са настъпили промени в положението на майката. Подадоха я вече (по-точно предадоха я на една позната) макар че бяха сгрешили някои неща в данните, ше трябва коректор да играе, грозна работа. Но не можах да намеря в нета бланка, за да я направя по-хубаво.
Няма такава бланка просто. В повечето АСП са я написали като образец и майките я преписват със своите данни. За да не пита всяка поотделно какво точно да пише Simple Smile
Виж целия пост
# 89
абе бланка си е. дават си я напечатана с точки там да си пишеш името, адреса, после 3 въпроса, които колкото и пъти да ги четох не ги разбрах, и подпис, дата. просто мислех че е логично и да я има някъде качена.
тия тук защо пишат "Социален патроТаж" ми стана интересно докато търся? http://pomosti.oneinform.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия