Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 645
Точно ! Хем ги сърби, хем ги боли.  Peace
Виж целия пост
# 646
Оказа се, че е запалянко по футбола.

Това е ясно.  Peace Но запалянковците са хиляди. Те отидоха при доайена на ултрасите - дядото с рибената чорба, но как разбраха, кой от многото е похитителя е малко фантастика. Излиза, че от запалянковците на Орду спор само Кьоравия Искендер е криминално проявен.  Wink

Хайде да не дълбаем толкова, но самите екшън сцени нещо ми куцат.  newsm43

пп - Последно да ожаля Туфо и да бегам.  Peace Не е лесна неговата.  no Двоен ли, троен ли агент е?  newsm78 Притеснено ми е да не му пържим халвата.  bishop
Виж целия пост
# 647
Може би е разпитал тук там и от там да знае кой е запалянкото  newsm78 Двоен е  Peace Али Бурак се справя доста добре с гадният герой, които са му дали...
Виж целия пост
# 648
Много си беше хубава целувката Naughty
Нормално, бързат, успяли са да избягат, тя е жива, точно такава си я представям целувката Rolling Eyes Бърза и силна....Не, както когато ще има и нещо друго Crazy

Фрагмани имаме ли?

За протокола Туфан ми е отвратителен, като мъж. Като роля няма нужда от коментар, подлога.
Виж целия пост
# 649


На мен Туфо също ми е мазен отвратителен
Виж целия пост
# 650
Мерси, Иви Peace

като гледам нещо ще ги притисне всичките Емко, побеснял е... newsm43
Виж целия пост
# 651
като гледам нещо ще ги притисне всичките Емко, побеснял е... newsm43

И как не?!  Wink Танер му даде газ с репликата, че има друг, който държи повече на жена му.  Grinning
Виж целия пост
# 652
Ех, тоя Емко бе, Селфиет,  взе да ми харесва актьора.
Много добре работи с мимиките на лицето, ще ми се да го видя и в друга роля как се справя.
Симпатичен ми е Heart Eyes
Виж целия пост
# 653
ПъпиHug Каанчо е зает със Севдата този и другия сезон.  bowuu Wink Grinning Ще ни трови до края шейтанът му мръсен.  Mr. Green Като главен отрицателен ще прави гадорийки до самия сон.  Mr. Green
Той май преди КС няма главна роля?  newsm78
Виж целия пост
# 654
Не знам, за пръв път го виждам.
Тази схема на повече от двама главни актьори виждам, че е сполучлива. Но, комшиите гледат, учат се и попиват всичко от много по-напреднали в кино производството. Което, винаги ми е харесвало при тях.
А, това е тенденция с повече от двама главни герои, която явно ще се налага и при комшиите.
Виж целия пост
# 655
Те се пробват и с някои екстравагантни мурафети. В Парампарча например убили ГГ-ня в средата на втори сезон.  Shocked Чок ентересан!  Rolling Eyes Това дизи му погледнах началото и после го оставих. Шимди само се информирам до къде са я докарали. Ама те го ударили на авангардност видиш ли.  Flutter
Каан и аз го гледам сефте. Не е зле, но не съм чак от възхитените.  Confused
Виж целия пост
# 656
ПъпиHug Каанчо е зает със Севдата този и другия сезон.  bowuu Wink Grinning Ще ни трови до края шейтанът му мръсен.  Mr. Green Като главен отрицателен ще прави гадорийки до самия сон.  Mr. Green
Той май преди КС няма главна роля?  newsm78

Всъщност Каан е участвал и в друг сериял с Хазал Кая,мисля че се казваше A.Ş.K. . Аз бях почнала да го гледам ,но го спрях там го играеше добричък та чак лигаво на моменти  Laughing . Тук в Карато е каде каде по добре поне за мен .
Виж целия пост
# 657
Изпревари ме
Ето го и ASK



За протокола и мен си ме кефи Каан как си играе сцените на места го мразя,друг път съжалявам

Виж целия пост
# 658
Мерси за инфото, Мария!  Hug

...та чак лигаво на моменти  Laughing

На мене и в КС ми е лигаво на моменти ако и да е в отрицателна роля.  newsm43

Ивито, не виждам 3-те снимки от ASK.  Confused
Виж целия пост
# 659
За нищо Селфи Hug Е да различни са му ролите ,но на мен повече ми допада тук като отрицателен герой , а и СЦ си вършат добре работата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия