БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 69 869
  • 754
# 405
Днес направих торта Гараш. От останалите ми жълтъци мога ли да направя този кекс http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … 0%B5%D0%BA%D1%81? За него да сложа 6 жълтъка и 3 цели яйца. Дали ще се надигне според вас? Или да не рискувам, че ми трябва за РД за детето в детската?
Виж целия пост
# 406
Искам да направя мъфини с плодове/сладко и ядки.Малко помощ?
Виж целия пост
# 407
Искам да направя мъфини с плодове/сладко и ядки.Малко помощ?

Белтъчени кексчета без набухвател

Мъфини с черешова плънка

Боровинкови мъфини
Виж целия пост
# 408
Когa се берат борови връхчетa? Рaно ли е още?
Виж целия пост
# 409
Когa се берат борови връхчетa? Рaно ли е още?
От интернет:
"берат се, когато излязат ЗЕЛЕНИТЕ, млади шишарки /около май-юни"
Виж целия пост
# 410
Преди имаше един до 35то училище и един на Христо Белчев. Този до 35то все едно беше друг ресторант - и откъм кухня, и откъм обслужване, и откъм обстановка. Имах чувството, че съм в кварталната пицария. Но доста отдавна беше това, сега може и да са го оправили.

Наште бяха в този на Христо Белчев преди месец и нещо-два и останаха много доволни.
Виж целия пост
# 411

Тези с черешите,станаха чудни.  Peace
Виж целия пост
# 412
Радвам се, че са ти харесали.
Виж целия пост
# 413
Вчера правих тази торта, толкова препоръчвана във форума! Ужасно тежък крем! Хем намалих захарта. Аз го направих във варианта с нишестето. Не знам все пак аз ли сбърках нещо или просто е въпрос на вкус, но комбинацията от класически млечен крем, маскарпоне и заквасена сметана ми дойде силно вповече!
Аз май с течна правих крема - течна животинска - не си спомням . Помня само тортата ,че се изяде за отрицателно време .
Виж целия пост
# 414
Зависи от количеството Simple Smile заквасената сметана за мен прави крема по-лек.Ама това си е мое мнение. Кремове в интернет бол.
Виж целия пост
# 415
Препоръчайте ми рецепта за спагети със сметана ,пилешко и кашкавал. На морето детето си поръча в едно заведение и не мога да намеря рецепта без жълтъци в нея .
Виж целия пост
# 416
Препоръчайте ми рецепта за спагети със сметана ,пилешко и кашкавал. На морето детето си поръча в едно заведение и не мога да намеря рецепта без жълтъци в нея .

лесно е - просто не ги слагай, а ползвай останалите продукти
Виж целия пост
# 417
Това е положението според мен.  Simple Smile
Вчера правих тази торта, толкова препоръчвана във форума! Ужасно тежък крем! Хем намалих захарта. Аз го направих във варианта с нишестето. Не знам все пак аз ли сбърках нещо или просто е въпрос на вкус, но комбинацията от класически млечен крем, маскарпоне и заквасена сметана ми дойде силно вповече!
Аз май с течна правих крема - течна животинска - не си спомням . Помня само тортата ,че се изяде за отрицателно време .
Виж целия пост
# 418
Как да почистя перфектно реотаните на скарата. Стържа реотаните с една шпакла метална, но м/у тях нагара не успявам да го изчистя.
Виж целия пост
# 419
С телена четка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия