
Може пък Чачи да ни изненада с визия
Елия, Четин Текиндор е доста популярен в Турция а от Аси и Карадай и у нас

Която и роля да играе Чачи за мен ще е ОК само дано се хареса и в турско

Приятна да е вечерта ви

Без очилата също е ОК 




Без очилата също е ОК 




Без очилата също е ОК 

беше една от "гениалните" идеи на ИджетУ
да запълни цяла серия с представи на Мерт за бъдещето.
Ох, понякога не се ядосвам, но понякога ме хваща бяс


По-скоро в една друга роля от Троновете... 
Омръзва ми да го гледам в една и съща роля.
Един сезон е достатъчен. Да кажем 25-30 серии. Максимум.

Аз може да го погледна някой път.














и мога още
и победител е Енгин Озтюрк.
аз не го знам какъв актьор е, но съм го мяркала в Т с някаква мацка

ади бе, къде изчезна?

и победител е Енгин Озтюрк.
аз не го знам какъв актьор е, но съм го мяркала в Т с някаква мацка

ади бе, къде изчезна?

ролята му беше на едно лигаво богаташко синче

или това или Емир, иначе ме губи като зрител


или това или Емир, иначе ме губи като зрител

нИ може

/ Хареса ми как играе, на моменти малко ми напомняше Киво в Север-Юг


Препоръчани теми