Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за грижа за кожата по време на бременност?
Как мога да предпазя бебето си от атопичен дерматит?
Какви са препоръките за суха кожа на корема по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за грижа за кожата по време на бременност?
При кожни проблеми по време на бременност дерматологичната козметика може да бъде от голяма помощ. Препоръчителни са продукти като Eucerin 15% Urrea за тялото, Dr. Theiss интензивен крем за проблемна кожа за лице и ръце, както и Mustela 9 Months за сухата кожа на корема, против стрии на бедрата, дупетo и гърдите. Тези продукти са изключително ефективни и могат да спомогнат за намаляване на неприятните усещания. По време на бременност е важно да избягватe козметични продукти с вредни химикали. Препоръчително е да използвате естествени продукти като масла от какао и ший. Освен това, избягвайте известни марки козметика, тъй като някои могат да предизвикат алергични реакции. Други препоръки включват използване на душ масло за чувствителна кожа и кремове за стягане след раждане.
-
Как мога да предпазя бебето си от атопичен дерматит?
Атопичният дерматит е генетично заболяване, което може да бъде предадено на детето. Въпреки че не може напълно да се предотврати, използването на подходяща дерматологична козметика като Mustela Baby и Kids може да бъде от полза. Тази козметика е изключително ефективна и може да помогне за справяне с атопичния дерматит.
-
Какви са препоръките за суха кожа на корема по време на бременност?
-
Как можем да се справим със слънчева алергия?
-
Какви са някои съвети за понижаване на кръвното налягане?
.
, чудя се как смогвате толкова много да пишете, поне работещите..
Amae, и аз нямам търпение да кажеш на девойката за близнаците
за стриите: ползвах зехтин през първата бременност и някакви (не помня вече какви) етерични масла през втората, не съм имала стрии в резултат изобщо, но тук има и ген, така че колкото и да се напъва човек, може да си се нацепи :/ не смятам да мажа още, ужасно рано е? тежест, или по-скоро болезнена чувствителност в гърдите имам невероятна, макар моите да са като на 12-годишна (което не ми попречи да кърмя над година и двата пъти). имам и нещо като леко повдигане, навярно киселини, неприятно е, но се ядва. много повече ми се гади, като чета тук за джънкфуд или за кафе с мляко (само за инфо: 
) самозаблуждавайки се, без дори да знае, че трябва да изработва спасението на душата си.. това никога не става с нравоучения, така че млъкни, сърце, и прощавайте:*
. След като започна да разглежда какво имам в коремчето, а аз зяпам в екрана, ама и аз не знам какво виждам, той ме попита: "Аз показах ли ти снимката на четиризнаците?" и аз казвам: "Да, показа я." "Ами твойте са само две!" ми каза той. Ето така ми потвърдиха, че чакам близнаци. Казвам потвърдиха, защото аз преди това сънувах, че ми казват че чакам близнаци. Беше странен сън... но както и да е.


Здравейте бъдещи мамчета!

Не съм на себе си, толкова е ужасно