Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 58 296
  • 721
# 600
Пепчо, правих шоколадовите блатове с кафе от твоя блог, но стана много рядка сместа, сложих малко брашно от себе си   Embarassed Теглих всичко с кантарче  newsm78 Кафето наистина ли 140 мл?
Виж целия пост
# 601
Здравейте, момичета
един малко странен кулинарен въпрос, ако можете да ми дадете някакви идеи.
Имам във фризера част от сладоледена торта и 2 кутии със стар сладолед от миналата година. Даже кутиите със сладоледа претърпяха едно размръзяване и не стават за директна конумация. Жал ми е да ги изхвърля и се чудя, ако ги размразя и объркам с брашно и още някакви продукти, дали ще е получат някакви сладки или някакъв сладкиш? Разбира се, след изпичане.
Да имате някакви идеи?
Виж целия пост
# 602
Аз мисля, че няма да се получи нищо, което да става за ядене. Направи ги ти на сладоледени торти с обикновени бисквити напоени и наредени и сладоледа по средата.Може и нещо като сладоледени сандвичи да направиш.
Виж целия пост
# 603
Пепчо, правих шоколадовите блатове с кафе от твоя блог, но стана много рядка сместа, сложих малко брашно от себе си   Embarassed Теглих всичко с кантарче  newsm78 Кафето наистина ли 140 мл?

Колкото пише е, рядка е сместа. Но блатовете остават сочни. Правя ги по нея.... десетки пъти, не е-трябвало брашно Simple Smile
Виж целия пост
# 604
Аз пак с моя сок от бъз..да питам Simple Smile Стерилизирате ли шишетата? Аз предният път сложих само лимонена киселина и ги налях в шишета.. Страх ме е да не изгърмят шишетата
Виж целия пост
# 605
Аз пак с моя сок от бъз..да питам Simple Smile Стерилизирате ли шишетата? Аз предният път сложих само лимонена киселина и ги налях в шишета.. Страх ме е да не изгърмят шишетата
Свекърва ми не ги стерилизира (доколкото знам, утре ще я питам за по-сигурно), нямало е проблеми. Peace
Виж целия пост
# 606
Да  и  рецептата на Пейч пише. Иначе траят няколко дни и се газират...За  зимата задължително стерилизиране. Аз тази година май  няма да правя бъз.И сушен не става ,много влажно и не съхне ,почернява.Но  има още цъфнал ...и  време да се взема в ръце.
Виж целия пост
# 607
Здравейте, момичета
един малко странен кулинарен въпрос, ако можете да ми дадете някакви идеи.
Имам във фризера част от сладоледена торта и 2 кутии със стар сладолед от миналата година. Даже кутиите със сладоледа претърпяха едно размръзяване и не стават за директна конумация. Жал ми е да ги изхвърля и се чудя, ако ги размразя и объркам с брашно и още някакви продукти, дали ще е получат някакви сладки или някакъв сладкиш? Разбира се, след изпичане.
Да имате някакви идеи?

Тук има рецепта за бананов сладкиш и други идеи: http://www.thedailymeal.com/cook/10-things-you-can-do-pint-ice-cream-0/slide-5 Дано да са ти полезни Peace
Виж целия пост
# 608
Сега друг проблем- почти винаги ми стават издути като къртичинка блатовете. Защо така  newsm78
Виж целия пост
# 609
От фурната може да е. Когато са напълно изстинали, изравни с нож. Когато намажеш блатовете и стегнат, преди да замажеш отгоре и украсяваш, обърни ги така, че дъното да дойде отгоре - то винаги е по равно и по добро за "лице
Виж целия пост
# 610
От фурната може да е. Когато са напълно изстинали, изравни с нож. Когато намажеш блатовете и стегнат, преди да замажеш отгоре и украсяваш, обърни ги така, че дъното да дойде отгоре - то винаги е по равно и по добро за "лице


Точно така направих  Hug Брей задобряла съм... Crazy А  "купола" ще го мина на блендера и с трохите ще мина отстрани  Peace Нищо не се хаби  Wink
Виж целия пост
# 611
По повод сиропа от бъз /но от черния бъз/ искам да попитам семенцата доколкото знам не трябва да се ядат, а месестата част от плодчетата става ли за ядене? Кое всъщност е отровното - семенцата или плодчето? И още един въпрос - тази сутрин отворих буркан отпреди 2 години, вътре е с всичко /сироп, семенца и плод/ и ми се стори, че нагарча. Дали е добре да го консумирам?
Виж целия пост
# 612

Здравейте, момичета
един малко странен кулинарен въпрос, ако можете да ми дадете някакви идеи.
Имам във фризера част от сладоледена торта и 2 кутии със стар сладолед от миналата година. Даже кутиите със сладоледа претърпяха едно размръзяване и не стават за директна конумация. Жал ми е да ги изхвърля и се чудя, ако ги размразя и объркам с брашно и още някакви продукти, дали ще е получат някакви сладки или някакъв сладкиш? Разбира се, след изпичане.
Да имате някакви идеи?

Не бих го кусала още по малко да го ядат любимите хора
изхвърляй да не ти се свиди
по хубаво да ти го кажа аз от колкото да те мисля
  за стомашни разстройства и алергични реакции под формата на обриви.
Виж целия пост
# 613
... 2 кутии със стар сладолед от миналата година. Даже кутиите със сладоледа претърпяха едно размръзяване и не стават за директна конумация. Жал ми е да ги изхвърля ...
Ценно ми е повече здравето ни, та въобще не бих се чудила.
Виж целия пост
# 614
По повод сиропа от бъз /но от черния бъз/ искам да попитам семенцата доколкото знам не трябва да се ядат, а месестата част от плодчетата става ли за ядене? Кое всъщност е отровното - семенцата или плодчето? И още един въпрос - тази сутрин отворих буркан отпреди 2 години, вътре е с всичко /сироп, семенца и плод/ и ми се стори, че нагарча. Дали е добре да го консумирам?

Здравейте, момичета
един малко странен кулинарен въпрос, ако можете да ми дадете някакви идеи.
Имам във фризера част от сладоледена торта и 2 кутии със стар сладолед от миналата година. Даже кутиите със сладоледа претърпяха едно размръзяване и не стават за директна конумация. Жал ми е да ги изхвърля и се чудя, ако ги размразя и объркам с брашно и още някакви продукти, дали ще е получат някакви сладки или някакъв сладкиш? Разбира се, след изпичане.
Да имате някакви идеи?

Момичета, не си правете експерименти с Вашето здраве и това на близките Ви хора.
Нали знаете, наглед евтиното винаги излиза скъпо. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия