Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 75
http://m.vk.com/photo-99351837_417546990?rev=1&post=-9935183 … &from=profile
Серията се казва-Без теб!
Виж целия пост
# 76


Надявам се да е за кратко и още в тази серия както е започнало така и да свърши Laughing

Нямам търпение вече,не остана,приятно гледане, момичета Hug
Виж целия пост
# 77
Гледам ама съм ,като в нямо кино Joy
Някой разбира ли нещо?
Виж целия пост
# 78
Гледам ама съм ,като в нямо кино Joy
Някой разбира ли нещо?

Аз не Mr. Green
Виж целия пост
# 79

Нихи пое вината за „клеветенето” на Зезе и Емо. Което услужливо беше подхвърлено от Асу. От тук пропаста между Кемо и Нихи зейна. Кемо се отказа, зарови пръстена при кладенеце и направи предложение на Асу. В чаршамба, демек в сряда е годежа. Таби ки първо аби Емо стана свидетел на предложението и първи съобщи новината на Нихи. Нихи се скъсА от рев. В същото време брат и сестра продължават да се надцакват. Емо вика на Асу – ако Кемо знае, че си кардешима и рекегьора дали аджеба ще се ожени за тебе? Асу чрез Туфо търси флашките за да се застрахова пред братчето. Хакъ ги е скрил някъде и себе си скри също. Зезе и Ози ще бягат. Емо им урежда бягството пак за сряда. Въобще каквото ще става ще е в сряда. Междувременно направиха тест, който Емо ще манипулира според резултата. Това беше доле-горе.  Peace

Виж целия пост
# 80

Нихи пое вината за „клеветенето” на Зезе и Емо. Което услужливо беше подхвърлено от Асу. От тук пропаста между Кемо и Нихи зейна. Кемо се отказа, зарови пръстена при кладенеце и направи предложение на Асу. В чаршамба, демек в сряда е годежа. Таби ки първо аби Емо стана свидетел на предложението и първи съобщи новината на Нихи. Нихи се скъсА от рев. В същото време брат и сестра продължават да се надцакват. Емо вика на Асу – ако Кемо знае, че си кардешима и рекегьора дали аджеба ще се ожени за тебе? Асу чрез Туфо търси флашките за да се застрахова пред братчето. Хакъ ги е скрил някъде и себе си скри също. Зезе и Ози ще бягат. Емо им урежда бягството пак за сряда. Въобще каквото ще става ще е в сряда. Междувременно направиха тест, който Емо ще манипулира според резултата. Това беше доле-горе.  Peace


Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 81
Ами свърши болюмчето с припадък. До тук бяха силиците на Нихи.  Sad Всичкото хубаво между Нихи и Кемо беше или сън или илюжън. На яве гордост и предразсъдъци. На двамата един ... бой им трябва.  Wink
А Емо предаде Ози и то със знанието и любезното съдействие на Зезе галиба така ми се стори.  newsm78 А и Асу май даде на Емо пистолет с отпечатъците на Ози.  newsm78



Хади до следващата чаршамба!
Виж целия пост
# 82
Ами свърши болюмчето с припадък. До тук бяха силиците на Нихи.  Sad Всичкото хубаво между Нихи и Кемо беше или сън или илюжън. На яве гордост и предразсъдъци. На двамата един ... бой им трябва.  Wink
А Емо предаде Ози и то със знанието и любезното съдействие на Зезе галиба така ми се стори.  newsm78 А и Асу май даде на Емо пистолет с отпечатъците на Ози.  newsm78



Хади до следващата чаршамба!
Като закарат Нихан в болницата,ще се разбере,че  е бременна
Виж целия пост
# 83
Много благодаря момичета  Hug
Виж целия пост
# 84
 Здравейте!



Нихи пое вината за „клеветенето” на Зезе и Емо. Което услужливо беше подхвърлено от Асу. От тук пропаста между Кемо и Нихи зейна. Кемо се отказа, зарови пръстена при кладенеце и направи предложение на Асу. В чаршамба, демек в сряда е годежа. Таби ки първо аби Емо стана свидетел на предложението и първи съобщи новината на Нихи. Нихи се скъсА от рев. В същото време брат и сестра продължават да се надцакват. Емо вика на Асу – ако Кемо знае, че си кардешима и рекегьора дали аджеба ще се ожени за тебе? Асу чрез Туфо търси флашките за да се застрахова пред братчето. Хакъ ги е скрил някъде и себе си скри също. Зезе и Ози ще бягат. Емо им урежда бягството пак за сряда. Въобще каквото ще става ще е в сряда. Междувременно направиха тест, който Емо ще манипулира според резултата. Това беше доле-горе.  Peace



Селфи Hug, влизам тук заради теб. Чета те с удоволствие. Благодаря! bouquet

Баш си е така - Зеза предаде Ози.
Ниханче се очакваше да припадне, сега очакваме и да е хамиле. preggo

Лека вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 85

Селфиет, ти хубаво се самоцитираш, обаче аз се самопитам... ама това Ниханче к,во иска, да му се не види ooooh! - няма да напусна Емир, ама ти си ме обичай и не се жени...
Скрит текст:
ми то на Кемо мазоли и по двете ръце му излязоха Mr. Green Peace Peace
Е,как какво иска Нихан?!Тя против волята си се върна при Емир,защото той я заплашва,че в противен случай,ще убие Кемал.Сега и Асу шантажира да му даде пистолета с отпечатъците на Озан,иначе,ще убие Кемал........................
Виж целия пост
# 86
Хубав четвъртък  Grinning
Още не съм изгледала болюма с превода на подругите Stop та  съм  Rolling Eyes и затова ще пиша след това  Wink
Хазал Филиз в юнският брой на  ELLE  Peace Peace Peace  еййй,изстреля я тази Зиза в небето  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 87
Изгледах серията със сълзи на очи,оф,много мъчно ми стана....
Зиза вече наистина я намразих,егати предателката,егати долното същество #2gunfire
Незнам какво си мисли,че ще постигне по този начин,знам само едно,няма да сполучи Crossing Arms
Тарък и той същия балък,всичко щял да направи за Емир #Cussing out
Най-много ме е яд обаче на Туфан, Лейля и приятелката на Нихан,все забравям как се казва,защо мълчат по дяволите,защо мълчат newsm78
Кемал толкова ли е наивен,как можа да повярва,че Нихан ще наклевети Зеза и изобщо е заобиколен все от предатели и егоисти и страхливци,аз ако имах такъв честен и достоен човек до себе си бих го пазила и ценила като зеницата на окото си smile3512
Нихан,оф,много ми стана мъчно за нея,ама много,сега се надявам,когато я заведат,ако я заведат в болницата да разбере,че е бременна и да се вземе в ръце,крайно време е,не може толкова много мъка да има само Naughty
Асу е ужасна,гадна,долна твар,благодарение на нея Кемал взе тъпото решение да се сгоди за нея,нагло,подло,долно същество,което е способно да тъпче живота и щастието на други хора само,за да е добре тя,но аз силно се надявам този годеж да я направи нещастна и да разбере,че не може така,да си получи урока,змия такава  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Емир заплаши Асу,но не с убийството на Кемал,а с това,че ще му разкаже за сестра си и за това,че тя го е изнудвала и доказателствата за онази нощ са в нея,поне аз от руския превод така разбрах.

Забравих да кажа здрасти от яд  smile3555 bye
Виж целия пост
# 88
Изгледах серията със сълзи на очи,оф,много мъчно ми стана....
Зиза вече наистина я намразих,егати предателката,егати долното същество #2gunfire
Незнам какво си мисли,че ще постигне по този начин,знам само едно,няма да сполучи Crossing Arms
Тарък и той същия балък,всичко щял да направи за Емир #Cussing out
Най-много ме е яд обаче на Туфан, Лейля и приятелката на Нихан,все забравям как се казва,защо мълчат по дяволите,защо мълчат newsm78
Кемал толкова ли е наивен,как можа да повярва,че Нихан ще наклевети Зеза и изобщо е заобиколен все от предатели и егоисти и страхливци,аз ако имах такъв честен и достоен човек до себе си бих го пазила и ценила като зеницата на окото си smile3512
Нихан,оф,много ми стана мъчно за нея,ама много,сега се надявам,когато я заведат,ако я заведат в болницата да разбере,че е бременна и да се вземе в ръце,крайно време е,не може толкова много мъка да има само Naughty
Асу е ужасна,гадна,долна твар,благодарение на нея Кемал взе тъпото решение да се сгоди за нея,нагло,подло,долно същество,което е способно да тъпче живота и щастието на други хора само,за да е добре тя,но аз силно се надявам този годеж да я направи нещастна и да разбере,че не може така,да си получи урока,змия такава  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Емир заплаши Асу,но не с убийството на Кемал,а с това,че ще му разкаже за сестра си и за това,че тя го е изнудвала и доказателствата за онази нощ са в нея,поне аз от руския превод така разбрах.

Забравих да кажа здрасти от яд  smile3555 bye
esstela,Значи не съм разбрала точно с какво Емир шантажираше Асу.Благодаря за пояснението.
Сега Нихан и Кемал,са квит и двамата са женени.С тази разлика,че Нихан беше принудена,а Кемал го направи от инат.Нихан не е спала с Емир,но не знам Кемал дали,ще го направи?!
Виж целия пост
# 89
Изгледах серията със сълзи на очи,оф,много мъчно ми стана....
Зиза вече наистина я намразих,егати предателката,егати долното същество #2gunfire
Незнам какво си мисли,че ще постигне по този начин,знам само едно,няма да сполучи Crossing Arms
Тарък и той същия балък,всичко щял да направи за Емир #Cussing out
Най-много ме е яд обаче на Туфан, Лейля и приятелката на Нихан,все забравям как се казва,защо мълчат по дяволите,защо мълчат newsm78
Кемал толкова ли е наивен,как можа да повярва,че Нихан ще наклевети Зеза и изобщо е заобиколен все от предатели и егоисти и страхливци,аз ако имах такъв честен и достоен човек до себе си бих го пазила и ценила като зеницата на окото си smile3512
Нихан,оф,много ми стана мъчно за нея,ама много,сега се надявам,когато я заведат,ако я заведат в болницата да разбере,че е бременна и да се вземе в ръце,крайно време е,не може толкова много мъка да има само Naughty
Асу е ужасна,гадна,долна твар,благодарение на нея Кемал взе тъпото решение да се сгоди за нея,нагло,подло,долно същество,което е способно да тъпче живота и щастието на други хора само,за да е добре тя,но аз силно се надявам този годеж да я направи нещастна и да разбере,че не може така,да си получи урока,змия такава  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Емир заплаши Асу,но не с убийството на Кемал,а с това,че ще му разкаже за сестра си и за това,че тя го е изнудвала и доказателствата за онази нощ са в нея,поне аз от руския превод така разбрах.

Забравих да кажа здрасти от яд  smile3555 bye
esstela,Значи не съм разбрала точно с какво Емир шантажираше Асу.Благодаря за пояснението.
Сега Нихан и Кемал,са квит и двамата са женени.С тази разлика,че Нихан беше принудена,а Кемал го направи от инат.Нихан не е спала с Емир,но не знам Кемал дали,ще го направи?!

Олмаз.. Сигурна съм, че няма как да стане, даже и като фантазия на скапаната Асу!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия