Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 480
Честито на спечелилите кафемашина  Simple Smile
Виж целия пост
# 481
Как се справяте с разчитането на кодовете от вафлите Хипер ,много бледо да отпечатани
Виж целия пост
# 482
Честито на спечелилите кафемашина  Simple Smile

Къде видя печелившите Simple Smile
Виж целия пост
# 483
Честито на спечелилите кафемашина  Simple Smile

Къде видя печелившите Simple Smile
В сайта  Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Честито на спечелилите кафемашина  Simple Smile

Къде видя печелившите Simple Smile
В сайта  Simple Smile
При мен не излизат Simple Smile
Виж целия пост
# 485
Вече излизат, но пак ме няма. #Cussing out
Виж целия пост
# 486
И кафе  машина си нямам  Crossing Arms Явно с тези вафли не ми върви! Спирам до тук и даже ще забравя за тях!
Виж целия пост
# 487
И аз не печеля нищо от тези вафли. Край, окончателно спирам да купувам. Имам още 2 и ще ги регистрирам, ако спечеля, спечеля. Ако не, никога повече няма да ги удостоя с вниманието си. Crossing Arms
Виж целия пост
# 488
Честито момичета. bouquet
Виж целия пост
# 489
Със регистрираните непечеливши кодове само за 1 теглене за дрон ли се участва.В такъв случай днес щом не съм спечелила, ще участва ли на следващите тегления?
Виж целия пост
# 490
При натрупване на регистрации на пет промоционални кода, непечеливши по смисъла на т. 3.4.1 от настоящите условия, участникът придобива правото да участва в седмичните неделни тегления за голяма награда – дрон с камера. Броят регистрирани промоционални кодове се пренася и в случай, че участникът не спечели при първото теглене, то той участва и в следващите тегления до края на промоцията.
Виж целия пост
# 491
При натрупване на регистрации на пет промоционални кода, непечеливши по смисъла на т. 3.4.1 от настоящите условия, участникът придобива правото да участва в седмичните неделни тегления за голяма награда – дрон с камера. Броят регистрирани промоционални кодове се пренася и в случай, че участникът не спечели при първото теглене, то той участва и в следващите тегления до края на промоцията.

МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!
Аз май се отказвам 8:0 за Хипер...имам още 2 и се отказвам...
Виж целия пост
# 492
Честито за дроновете и кафемашините!
Искаше ми се кафемашина, но ме няма, то и в дроновете ме няма, мрън.
Виж целия пост
# 493
Честито момичета, хайде да се похвали някой и с кафемашина.  Hug
Аз много трудно намирам Троя и още не съм се записала там за кафемашина, но има време де.
Забравих да измрънкам: мрън, мрън.
Виж целия пост
# 494
Юпииииии печеля кафемашина, получих смс и след това се видях при печелившите. Точно кафемашина исках!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия