Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 660
Пийвайте си спокойно! Той Бате не бърза,пък и аз вече съм готова-изкъпана и по парфюм. А вие си сипвайте и пийвайте.🍷🍷
Виж целия пост
# 661
 Чикииии, я забави топката, че като грабна Бате, като куцо пиле ще го отнеса!
smile3516 smile3516
Виж целия пост
# 662
Той и без друго може вече наистина да е куцо и сакато "пиле"☺. Така,че отнасяй го! Ще чакам,какво друго ми остава...
Виж целия пост
# 663
Тя работата е ясна - Силистра се уплаши и се оттегли, ти се отказваш, ами ще си го взема, но после да не ми се сърдите и тръшкате!  

 
Вижте как ви наблюдава и ми се усмихва само на мен!
Виж целия пост
# 664
Стига де, влязох в банята и вие сте взели преднина  Joy Joy Joy
То хубаво това око, ама вече искам да го гледам в сериал или филм.
Виж целия пост
# 665
 smile3506 smile3506 smile3506Чакай, де! Много си нетърпелива, Силистра! Сега пиша сценария!
Виж целия пост
# 666
Хорти, искам да съм от главните, не знам какво ще ми измислиш newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 667
Ееееее, чакай сега - аз ще пиша сценария, значи най-главната роля е за мен! Ти ще си в подглавната роля, но не под Алакурт, защото ще си  извадим очичките!!!! #Sniper #Sniper #Sniper
Някъде в края на последния - 269 сезон, ти ще станеш главната героиня, защото аз ще изляза в пенсия! smile3507 smile3507 smile3507 smile3507 smile3507
Виж целия пост
# 668
Ако говорим за пенсии, аз вероятно ще те изпреваря. Дай поне в 69 серия да стана главната.
Виж целия пост
# 669
Изчакай да видим главният герой как ще се представи, че нещо е много непостоянен и да не вземе да ни бие дузпата  още в трето "действие", ако го засърби мустакът или някой го ядоса!  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
Виж целия пост
# 670
Здравейте bouquet

Виж целия пост
# 671
Привет  Hug Hug Hug


ей такъв искам да го видя в нова роля
Виж целия пост
# 672
Силистра, здравей!  Hug Hug Hug Hug
 Благодаря за утринното посрещане, но по-тихо, както си се изцепила ще събудиш Бате! Тази нощ беше много палав и сега си почива!


И едно следобедно кафенце от мен!
 
Виж целия пост
# 673
Силистра, здравей!  Hug Hug Hug Hug
 Благодаря за утринното посрещане, но по-тихо, както си се изцепила ще събудиш Бате! Тази нощ беше много палав и сега си почива!


Привет момичета bouquet
Хорти, каква почивка, няма почивка, достатъчно почива. Да става да работи, ние искаме да го гледаме.
Виж целия пост
# 674
Силистра, не бъди безпощадна! Ти хем го искаш цяла нощ да му се наслаждаваш, хем да става да работи! Ааааа, не така! Ще го изтощим, бе джанъм! Трябва да си го щадим! Той сега разпуска с една кифла в гората, но като му писне и ще се заеме за работа. Остави го сам да реши, защото ще му писне преждевременно и после ще си го изкара на нас! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж сутринта по тъмно още миеше чините и чашите от снощи!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия