Качване на килограми при бременност...

  • 90 092
  • 695
# 210
За цялата бременност съм изяла толкова вафли, пасти, донутс и меденки, че здравословно хранещите биха ме линчували.  Качих 14кг, 8 свалих с раждането, другото си седи, може да е от тези вредни неща, но не си представях да се ограничавам от сладкото, точно през бремеността. Сега кърмя и не си помислям за диета(2 месеца след раждането), но искрено се надявам поне да не качвам. Сладки неща обичах преди, по време и сега след бременността. Здравословното хранене не е за всеки, изключвам случаите , когато по здравословни причини е необходимо, но и не приканвам никого да прекалява със сладкото.
 
Виж целия пост
# 211
H/I, и аз след първата си бременност след един месец бях -2кг ( и +11 за боеменността), но при мен определено второто раждане се отразява различно.

За сега съм +4 все още, но признавам, че нещо съм му отпуснала края със сладкото. Поне не качвам...
Виж целия пост
# 212
Абе яжте, каквото ви се яде, но много премерено и разумно, защото след това се съжалява.
Виж целия пост
# 213
според мен, има значение и от колко се тръгва. Аз съм 173 и бях 62  килограма и естествено е да кача различно от някоя мацка, която е 52 килограма, все пак имам 10 килограма преднина; или друга, която е 72 преди бременност. просто различен мегдан.

ако кача 20 килограма ще съм 82 при раждането...което просто няма как да е здравословно, ами си е затлъстяване.   ако момиче на същия ръст е 52 кг ще си е просто 72 кг при раждане, което все още е в рамките на здравословното тегло (говоря за бми), а не е затлъстяване.
Виж целия пост
# 214
Това също е важно - от колко килограма се тръгва.
Виж целия пост
# 215
Момичета, въпреки че поограничавам въглехидратите до около 100, но не съм желязна, и ям палео, фетусът върви по-голям. Значи, засега си правя извода, че някакви умерени ограничения не са рискови в моя случай и ще си продължавам с ограниченията. Ще ми мерят захарта чак 24 седмица, но дотогава ще си карам нввмх палео и тн, недраконово. Измериха ме и на килограми и май и аз вървя малко по-напред , не само бебето. :d. Иначе всичко му е супер засега, като пропорции, дължини, нухални гънки.
Виж целия пост
# 216
Хайде и аз да се запиша в тази тема  Simple Smile

Бременна съм в 17 г.с. с качени до момента 2,5 кг. (178 см, и първоначални кг. 72)

От момиче се притеснявам при бременност как ще успея да контролирам килограмите и дали няма да прекаля с качването.За момента мисля , че влизам в повечето примерни таблици, но знае ли човек как ще продължи това през месеците  Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Здравейте, а искам да ви попитам освен качените килограми, колко се промени бюста ви... имам предвид, че съм в края на 4ти месец, а от 102см стана 112см... а все пак имам още 5 месеца до появата на бебо...
Виж целия пост
# 218
Хайде и аз да се запиша в тази тема  Simple Smile

Бременна съм в 17 г.с. с качени до момента 2,5 кг. (178 см, и първоначални кг. 72)

От момиче се притеснявам при бременност как ще успея да контролирам килограмите и дали няма да прекаля с качването.За момента мисля , че влизам в повечето примерни таблици, но знае ли човек как ще продължи това през месеците  Simple Smile
Според мен засега си супер. Моят бюст порасна още от самото начало, но аз съм денонощно със сутиен (пак не знам колко е полезно) и засега си влизам в стария размер. Но аз съм само 14 седмица. Снощи сънувах, че съм със силиконов бюст и се опитвах да извадя силикона :d
Виж целия пост
# 219
Здравейте, а искам да ви попитам освен качените килограми, колко се промени бюста ви... имам предвид, че съм в края на 4ти месец, а от 102см стана 112см... а все пак имам още 5 месеца до появата на бебо...
Подготовката на гърдите за кърмене е точно тогава - до края на 4-ти месец. Едва ли ще се променят още до края..
Виж целия пост
# 220
Здравейте, а искам да ви попитам освен качените килограми, колко се промени бюста ви... имам предвид, че съм в края на 4ти месец, а от 102см стана 112см... а все пак имам още 5 месеца до появата на бебо...
Подготовката на гърдите за кърмене е точно тогава - до края на 4-ти месец. Едва ли ще се променят още до края..
Това е страхотно... бях се притеснила какви ли ще станат докрая...  Laughing
Виж целия пост
# 221
Здравейте, а искам да ви попитам освен качените килограми, колко се промени бюста ви... имам предвид, че съм в края на 4ти месец, а от 102см стана 112см... а все пак имам още 5 месеца до появата на бебо...
Подготовката на гърдите за кърмене е точно тогава - до края на 4-ти месец. Едва ли ще се променят още до края..
А вредно ли е да ги държа в сутиен, за да не се уголемяват много?
Виж целия пост
# 222
Здравейте, а искам да ви попитам освен качените килограми, колко се промени бюста ви... имам предвид, че съм в края на 4ти месец, а от 102см стана 112см... а все пак имам още 5 месеца до появата на бебо...
Подготовката на гърдите за кърмене е точно тогава - до края на 4-ти месец. Едва ли ще се променят още до края..
Това е страхотно... бях се притеснила какви ли ще станат докрая...  Laughing

Моите бяха 100см., сега са 109см. Много ме боляха в началото, но сега си купих сутиени за бременни и съм супер. Е, не изглеждам особено секси, но е много комфортно.  Laughing Няма банели, няма твърди чашки, кеф.  newsm74
Виж целия пост
# 223
Моите са 100-101, тръгнах някъде от 96-97, но аз съм с голям гръден кош(плуване) и среден бюст и както си носих 80c така си нося 80ц. Няма голяма промяна при мен. Дениш гърл е супер секси!
Виж целия пост
# 224
Моите са 100-101, тръгнах някъде от 96-97, но аз съм с голям гръден кош(плуване) и среден бюст и както си носих 80c така си нося 80ц. Няма голяма промяна при мен. Дениш гърл е супер секси!

Хахахах Blush Blush Blush ами мерси Hug ама БЯХ секси, сега се нося, като бавна народна песен с две големи дини! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия