Лидл 95 - Започва да става все по-коледно

  • 104 518
  • 764
# 300
Снощи видях единия плакат-сешоар,преса за коса,мисля че и маша като този път са с името на Парис Хилтън.
Да похваля и фолираните краставици.При нас бяха на 0,79 лв бройката като бяха прилично тънки и дълги.Намерих управителя за да го попитам за търсената от мен Лаваца и ми казаха,че днес ще получават по голямо количество.
Виж целия пост
# 301
Благодаря момичета, много сте мили!  bouquet
Една мама  снима брошурата и ми я изпрати-от 28.11 е. Оказа се, че това което издирвам за съпруга ми е термоблузата с качулка. Като се сложи качулката става като маска на лицето. Черна е на цвят. Дали сте я виждали някъде останала?


Не виждам къде си, но от преди малко в Люлин има 2 бр. ХЛ черно в коша с намаленията.

За другата седмица - дрехи за спорт, маша, сешоар и преса за коса.
Виж целия пост
# 302
Дайте снимка на търсения паркинг, че не мога да се ориентирам. Утре мисля да отида до Лидл и ще погледна и аз
Виж целия пост
# 303
Дайте снимка на търсения паркинг, че не мога да се ориентирам. Утре мисля да отида до Лидл и ще погледна и аз
Давам веднага снимков маТриал:
на 22 стр..

http://www.lidl.bg/bg/7077.htm
Виж целия пост
# 304
Благодаря момичета, много сте мили!  bouquet
Една мама  снима брошурата и ми я изпрати-от 28.11 е. Оказа се, че това което издирвам за съпруга ми е термоблузата с качулка. Като се сложи качулката става като маска на лицето. Черна е на цвят. Дали сте я виждали някъде останала?

Било е от 01,12 и вариантите са два. Едното е термоблуза  с качулка на 11лв. а другото е ски аксесоар на 5,99лв./ представлява само качулката за под каска/ както са ти писали по горе.Ски аксесоара е на следващата страница на брошурата и вероятно не го е видяла.
Виж целия пост
# 305
Дайте снимка на търсения паркинг, че не мога да се ориентирам. Утре мисля да отида до Лидл и ще погледна и аз
Давам веднага снимков маТриал:
на 22 стр..

http://www.lidl.bg/bg/7077.htm

Видях го. Ако има резултат, ще пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Благодаря ти много Hug Hug
Виж целия пост
# 307
Вчера изгоря сешоара на малкия , та в тази връзка къде да погледна този от лидъл колко вата е и каква му е цената. Ако е пускан и преди някой с отзив молял
Виж целия пост
# 308
утре ще го има сешоара на страницата, ще видим цена и характеристики. Аз имам от Лидъл, но е голям и тежък иначе е хубав. Дъщеря ми си суши косата с него и й дотежава, но тя е с дълга коса и си иска време да изсъхне хубаво.
https://www.lidl.de/de/ionen-haartrockner-phc-30/p234098
В немската страница, се вижда на предложенията за следващата седмица.
Виж целия пост
# 309
Благодаря , тежестта толкова не ме притеснява . Важното е да суши скоростно.
Виж целия пост
# 310
аз също имам сешоар от лидл , много съм доволна , не знам дали не струваше 15-16 лв ..  Shocked с дифузер , мощен , много лек , разнообразие от скорост и температура , йонизиран , суша малката също с него , много добро попадение , моя беше на силвър крест  Peace
Виж целия пост
# 311
Аз имам на Бритни Спиърс от 2 години и съм доволна. Има дифузер и концентратор, мощен е и за мен не е тежък. Миналата Коледа подарих същия на зълва ми, която също е доволна. Много прилича на показания в немския сайт.  Peace
Виж целия пост
# 312
Този от немския сайт е на плаката в магазина - "Парис Хилтън", но цена не запомних.
Виж целия пост
# 313
Здравейте!
Аз имам сешоар от последните, които пускаха - зален. Доволна съм, работи добре, не е тежък. Не е и прекалено издължен и да ти се схваща ръката като го държиш. Като разглеждах бях харесала Филипс и Ровента, но повечето бяха с много дълго тяло.
Виж целия пост
# 314
Здравейте, прочетох едно негативно и едно горе-долу положително мнение за масажните възглавнички за врат, които сега са пуснали, може ли ако някой има още отзиви да ги сподели, че искам да купя такава за мамчето и доста се чудя още, дали да е от там  Praynig newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия