
много ти благодаря!
Винаги си на пост







страхотни гифчета.
Благодаря. 







Дори репортажчето прочетох, не е във вид на въпроси и отговори, по-скоро преразказ..Ами какво мога да кажа. Керем си е Керем и това е! Ще го преведа, че наистина си заслужава, но преди това имам да преведа друго интервю тяхно с Лейля за турски вестник..Дано днес да имам време да го направя..





Дори репортажчето прочетох, не е във вид на въпроси и отговори, по-скоро преразказ..Ами какво мога да кажа. Керем си е Керем и това е! Ще го преведа, че наистина си заслужава, но преди това имам да преведа друго интервю тяхно с Лейля за турски вестник..Дано днес да имам време да го направя..








Синан
Снежи
Лия

В стила на Текин е да прецаква другите / дори се съмнявам дали нарочно не каза на брат си за детето/, ама защо ще иска да омъжи дъщеря си за такъв льольо като Йиит.
А не ми се ще Текин да има двойна печалба и да не е прецакан и той. А сега на фактите - Йиит отговаря за охраната и камерите, товареха в последния момент, та ми е малко вероятно да са успели да разтоварят стоката обратно и сутринта да потеглят. Но ако е станало така, то Йиит ако прегледа записите ще види какво се е случило. Дано в сряда стане ясно и не подминат тази далавера. Препоръчани теми