"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 67 590
  • 737
# 465
Габи, много красиви и нежни гифчета. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 466
Габи, много красиви и нежни гифчета. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Благодаря ти! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
Фрагманът, а след малко и с превод. Peace

Виж целия пост
# 468
Този град ще дойде след теб
5.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 469
Този град ще дойде след теб
5.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри



Синан, Hug много ти благодаря!  bouquet bouquet  Винаги си на пост Peace Peace Peace

Обаче виждаме много самоуверен Али.. И тъжен..




Виж целия пост
# 470
Габи, Синан Hug Hug

Какви прекрасни думи от Али към Дерин. Heart Eyes
Следващият епизод ще е много силен откъм баща и син. Нямам търпение. Crazy
Виж целия пост
# 471
Благодаря за преводите на епизода и фрагмана, гифчета и снимки!  bouquet  bouquet  bouquet

Много ми лази по нервите вече тоя Текин, няма ли някой да му погоди и на него номер, да му стане гадно, а аз да се изкефя.
Виж целия пост
# 472
Този град ще дойде след теб
5.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри


Благодаря ти! Докато започна аз и ти си готов, вече няма нужда да редя фрагмана ...  Laughing
Виж целия пост
# 473
Благодаря за фрагмана и новият преведен епизод!

Осман каква роля е играл във "Времето лети"?



Всеки, който се докосне по някакъв начин до Керем изпитва нужда да пише такива хубави работи за него.. Оставям настрана актьорите, с които работи, но това са статисти, хора, работещи на сета.. По някакъв начин това момче успява да ги омае..  Peace Peace Peace


Може би защото не се звездее и се държи нормално и човешки със заобикалящите го. Личи си, че е живял в чужбина дълго време-бил е на различни места, срещал се е с различни хора, култури, просто има различен мироглед върху света.
Виж целия пост
# 474
ЛилиHug bouquet

Синанbouquet Hug

ГабиHug страхотни гифчета.  Heart Eyes Благодаря. bouquet

Лия, Снейки, Лу, Ивве, Систър, Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 475
Здравейте по късни доби Hug

Благодаря за всичко, което правите за сериала - преводи, субове, трейлъри, новини, гифчета!  smile3525 newsm10 smile3525
Надявам се сега, с бг суб. да прочета и повече мнения за серията Peace
Вторият трейлър на 5 еп. потвърди мнението ми, че Шахин няма да издържи на натиска на събитията и ще защити сина си Peace
Али ще научи истината, дали цялата? newsm78



Скрит текст:

Дерин и Али много сладки Heart Eyes



Виж целия пост
# 476
Добро утро, мили момичета Hug Hug

Списанието излязло Peace Peace Дори репортажчето прочетох, не е във вид на въпроси и отговори, по-скоро преразказ..Ами какво мога да кажа. Керем си е Керем и това е! Ще го преведа, че наистина си заслужава, но преди това имам да преведа друго интервю тяхно с Лейля за турски вестник..Дано днес да имам време да го направя.. Peace Peace

Керем приготвял превъзходно гуакамоле, не обичал да готви по рецепти, обичал да импровизира в кухнята..  Бил в гимназиалния и областния отбор по плуване, стана ясно откъде е медалът му по плуване.. Когато дошъл в Турция, най-много бил щастлив заради това, че вярно изговарят името му..Не му се налагало по пет хиляди пъти да обяснява как трябва да се обръщат към него. И когато вместо Кериийм, Кирийм, Кирейм, чул името си Керем, се почувствал много щастлив..










Керем в подкрепа на Авни Йълдъръм, който има мач през месец февруари.. Знаете, Керем и Серенай отидоха на боксовия му мач в Германия.. Много сладко викаха и двамата от трибуната.. За има-няма 17 минути Авни нокатуира противника си. Керем също проведе с него няколко боксови мача. Peace Peace










Хубав ден ви желая! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 477
Добро утро!  Hug Hug Hug
Благодаря за снимките и инфото за Керем!
След превода още повече си харесах епизода. Вече започват да се случват нещата, които очаквам да се случат. Първо - Али трябва да научи истината за семейството си. Не очаквам да е веднага, най вече че и той не е готов за това, защото с право се страхува дали тази истина ще му хареса. Но пък постепенно ако се случват нещата, ще има време да приеме и осмисли случилото се, защото иначе ще е шок за него.
Второ - пожелах си снощи на Текин да му се случи нещо гадно, но от това което видях в превода си мисля, че може и да му се случи. Тази далавера с кораба и застраховката може да му изиграе номер, който не е очаквал. Ха дано следствието си свърши работата, а не да замете следите под килима. Ако следствието се проведе по правилата, би следвало да открият и антиките и така да стане 3 в1 - Текин без застраховка и затвор може би, Йиит вече загуби много пари + затвор и 3. Текин да разбере какви ги върши под носа му кандидат зетя. Само, че ще трябва да почакам да се случи това, ако въобще ще се случи.
Харесва ми Аслъ с нейния пиперлив хумор, допадна ми и идеята момичетата да видят родителите си в друга светлина, добър урок за тях. Жал ми беше за Али , който трябваше да изтърпи глупостите на Текин и свитата му, но пък разбра що за хора са те и най вече, какъв всъщност е Йиит. Сега вече знае с кого си има работа.

Във фрагмана Али раздаваше тупаници на някого. Познахте ли кой е бития? Аз не.

Хубав ден и спорна седмица!
Виж целия пост
# 478
Здравейте  Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:
Добро утро, мили момичета Hug Hug

Списанието излязло Peace Peace Дори репортажчето прочетох, не е във вид на въпроси и отговори, по-скоро преразказ..Ами какво мога да кажа. Керем си е Керем и това е! Ще го преведа, че наистина си заслужава, но преди това имам да преведа друго интервю тяхно с Лейля за турски вестник..Дано днес да имам време да го направя.. Peace Peace

Керем приготвял превъзходно гуакамоле, не обичал да готви по рецепти, обичал да импровизира в кухнята..  Бил в гимназиалния и областния отбор по плуване, стана ясно откъде е медалът му по плуване.. Когато дошъл в Турция, най-много бил щастлив заради това, че вярно изговарят името му..Не му се налагало по пет хиляди пъти да обяснява как трябва да се обръщат към него. И когато вместо Кериийм, Кирийм, Кирейм, чул името си Керем, се почувствал много щастлив..

Скрит текст:






Керем в подкрепа на Авни Йълдъръм, който има мач през месец февруари.. Знаете, Керем и Серенай отидоха на боксовия му мач в Германия.. Много сладко викаха и двамата от трибуната.. За има-няма 17 минути Авни нокатуира противника си. Керем също проведе с него няколко боксови мача. Peace Peace










Хубав ден ви желая! Hug Hug Hug
Лили Hug Heart Eyes
Готини снимки за списанието  Hug Hug Heart Eyes
А на тези от боксовия мач, горе на ринга, колко е въодушевен!   Crazy Peace Peace

Снейк  Hug Heart Eyes
Текин да разбере какви ги върши под носа му кандидат зетя.
Аз си мисля, че знае много добре, и му дава урок... хем 10 милиончета отгоре на застраховката, защото ценната стока Текин си я е прибрал  Mr. Green , хем ще го подчини изцяло и на Ийит ще му се наложи или да скочи в морето с камък на шията, или да се ожени за Дерин...  Peace Peace


Габи  Hug bouquet Синан  Peace bouquet Снежи  Hug Hug Лия  Hug Hug

Виж целия пост
# 479
Цитат
Аз си мисля, че знае много добре, и му дава урок... хем 10 милиончета отгоре на застраховката, защото ценната стока Текин си я е прибрал  Mr. Green , хем ще го подчини изцяло и на Ийит ще му се наложи или да скочи в морето с камък на шията, или да се ожени за Дерин...  Peace Peace
Лу  Hug В стила на Текин е да прецаква другите / дори се съмнявам дали нарочно не каза на брат си за детето/, ама защо ще иска да омъжи дъщеря си за такъв льольо като Йиит.  newsm78 А не ми се ще Текин да има двойна печалба и да не е прецакан и той.  А сега на фактите - Йиит отговаря за охраната и камерите, товареха в последния момент, та ми е малко вероятно да са успели да разтоварят стоката обратно и сутринта да потеглят. Но ако е станало така, то Йиит ако прегледа записите ще види какво се е случило. Дано в сряда стане ясно и не подминат тази далавера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия