Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 049
  • 739
# 405


Този петък феновете на Чаатай  от Латинска Америка ще правят офанзива в туитър  Peace




Бре,нека нека Peace
В ЛА май редовно правят някакви такива акции за Ча или греша newsm78 Вече са изгледали всичко с него, гледат го и като Сарп в интернет, а скоро ще им пуснат Ичерде официално на испански Peace

Тука ще цитирам Джейн от една друга тема, че тя ни забрави....
Скрит текст:
Снежи bouquet

Въпреки, че снимките започнаха, няма много новини от/за Хазал
От снимките, с like на режисьора Сердар Гьозелекли


Но нейните фенове от Аржентина направиха тренд №1 с хаштага ХазалАржентинаТеОбича /17/02/2017/
The trending topic organized by Argentinian fans of Hazal and supported by worldwide fans...First position in the table 👏👏

Феновете толкова много са харесали Фериха, че мечтаят за продължение на сериала и пишат всякакви фенски продължение
Скрит текст:

Съвсем скоро АФК започва излъчване в Парагвай, Панама и САЩ.
Марал, който се излъчво в Албания, също се радва на огромен успех.


Знам, че Хазал търпи много критики относно облеклото си в ежедневието си, но когато е на събития винаги е номер 1 и в тази връзка миналата седмица е спечелила първо място за най-елегантната турска актриса след направено проучване, втората Ханде Ерчел е с наполовина проценти.


Всъщност туитването е било от цяла ЛА, както и Индия и Латвия или Литва.... Както винаги нас българите и румънците май не ни смятат за хора, не са ни включили в поканата tooth

И от мен 1-2 Емира Laughing

Виж целия пост
# 406
Скрит текст:
Скрит текст:
Я да сложа един Емир  Heart Eyes


Скрит текст:
Преди малко пишех на Надето , но компютъра си прави шеги с мен днес  ooooh! Сам се изтрива и натиска какви ли не щуротии докато пиша . Преведох почти цялата статия за рейтинга днес , защото беше увлекателна .....а той  присветна два пъти и всичко замина  ooooh! ooooh! ooooh!

Наде  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като прочетох рейтинга се зарадвах , заради теб  Heart Eyes Дизито на капитана никъде не съм чела да го превеждат, предполагам , че го има само на руски, но аз не съм го гледала . Рейтингът не е лош   hahaha hahaha hahaha може да се е очупил   Thinking

Скрит текст:
Този петък феновете на Чаатай  от Латинска Америка ще правят офанзива в туитър  Peace



love001

На КаПтана сериала май е яка драма, не, мерси. Stop

Сегодня день рождения празднует Бенсу Сорал и ее брат-близнец Бедирхан
Скрит текст:
Живи и здрави да са Wink, аз за Бенсу преди време като търсих попаднах на дата 2 февруари, после пък ми излезе същата и за Ханде. Laughing

Бел, сериозно ли не си гледала Берен след ЗП? Аз във Фатмагюл, но не ми хареса видяното честно казано, сценарий под всякаква критика, да се влюбиш в съучастника на изнасилвачите си. Sick




Виж целия пост
# 407
Марги, забравих го Фатмагюла Embarassed Crazy  Добре че ми напомни- ето оказва се че има един сериал в който главната актриса ме е впечатлила повече от главния. но там историята започнва много силно, а Берен беше уникална, чела съм как веднъж се е наложило да я извеждат с полиция от задния вход на заведение, защото мъже в същото заведение са я обиждали заради героинята и - наплюли я и и казали че заслужавала наистина да и се изредят няколко мъже Confused След Фатмагюл в друго повече не съм я гледала Peace Отмъстителите и като американски оригинал не ми харесваше, та и с Берен и онзи грозофил не бих си го причинила. Между другото в ЛА Фатмагюл им е сред топ 3 героини от любими дизита- Фатмагюл, Фериха, Бихтер. Като в различните държави в ЛА, тези героини са разположени в различен ред на харесване. Аз съм ги изредила в реда в който са любими героини в Чили Peace Най-странното е че за ЗП се харесват и двете актриси- и Берен и Хазал въпреки че ролята на Хазал е по-скоро на отрицателна героиня.  Най-малкото на дразнещата и явяваща се спънка за щастието на главната двойка, но факт че и нея много я харесват. А в Индия са закупили правата за филмиране на Каква е вината на Фатмагюл, та нищо чудно след някоя и друга година и при нас да завърят някоя индийска боза с вече познатия ни сюжет Mr. Green
Виж целия пост
# 408
 Марги  не разбрах името на актрисата от колажа     но Нейсе .


  Джансу се казвала  настоящата жена  на Умут .  Още вчера любопитствах за името .    По бива от Дуда  


 Това изказване на Ча за което сте писали го помня .    Това е част от актьорството  и го приема.    Не е свенлив като преди, когато се притеснявал за целувките .  Колежката Тугутлу  и тя  беше страстна  Mr. Green


 Диденце  Hug плочки ли си сложила  Joy Не е мой тип този   но ми харесаха очите му


 Чачи наистина ще му отива да рекламира маркови часовници или очила Crazy отдавна  искам такава реклама с него . Парфюм също   хубав  сексии аромат като него Crazy  Blush











Виж целия пост
# 409
Нова ли е, Thinking не е ли? newsm78
Виж целия пост
# 410
 Наде , не е нова  Peace  Снимката с шоколада е когато тренишраше бокс .  Хазал беше писала под снимката треньора ми разшери да ям шоколад нещо в този смисъл беше .


Цитат
Феми  Love Love Loveи аз чакам банските да видя 35 35на големия плаж шанс нямам , единствено в Бум Бум  hahaha

 вай , Чачи по бански в бума лятно парти . Раздава  го барманче и подлужда жените  Joy Joy
Виж целия пост
# 411
Не е свенлив като преди, когато се притеснявал за целувките .
Феми Laughing
Едно нещо казва, друго мисли, съвсем различно прави smile3502. И аз като Хазал да кажа, че на красивите мъже не може да се вярва Mr. Green, като за първа целувка въобще не ми се струв свенлив, има по-опитни батювци в бранша, които наистина се чудят къде.... я наляво, я надясно.... а ей го нашия:

Разбира се в епизода както всички сме забелязали не е по-този начин, ама няколко епизода по-късно се появи и липсващото парченце от пъзела Laughing
А след отвличането от Халил в ап.10 от онзи целуфан свят да му се завие на човек Crazy, Зизиния анализ за сливиците hahaha

ПП Да добавя, че и аз като онази маса фенове харесвам в еднаква степен Берен като Бихтер и Хазал като Нихал Peace, просто бяха много добри и двете. Осъзнах го на второ „четене” Peace
Виж целия пост
# 412

 Тогава е бил начинаещ актьор  непознат  Peace Притеснявал се е  нали и гласа му дублираха .

 Последствие    отвя всички с красотата и таланта си . Разбира се  без Хазал нямаше да се получи така добре и да имат до ден днешен фенове  и   трендове  в  мрежите .

 За целуфаните първата им  целувка пред блока беше свита но в течение на епизодите все по - добре се справяше .   На острова , когато напхрайха сефтето  целуфаните си бяха страстни . Да не почвам какви бяха в Меджазира точещи желета   Sick СеритУ  кобилеста няма нежни черти и с тва устище   и на Ча му беше зор  Joy


 За проектите си каквоjто  е обещал го е   направил . Различни роли и превъплащения . Каза , че Ичардето ще е нещо ново за него и за зрителя  и се радва на успеха .    Отиде в Щатите,   които искаше да види  и къща си купи .  Потаен е за лични неща   не мойш  разбра с коя   и се дига излишен шум  , щото мълчи .
Виж целия пост
# 413
Моето мнение Феми си е все същото Laughing, аз притеснения на начинаещ актьор като за първа целувка не долавям, в този смисъл казвам, че не е сред най-свенливите и на думите му не може съвсем да се вярва, за справка гифчето в предното ми мнение (изгледай го внимателно!) Laughing
Няма я в епизода при първото С мен ли си? по този начин, по-спечени са, но все пак е заснето как Ча се раздава newsm47. Притеснения имал, ако ги нямаше тогава какво ли щеше да е? Mr. Green

С всяка следваща роля е  newsm78 по-сдържан. Разбира се, че целувките са служебни, не съм казала друго, но в последните две роли е като по учебник направо.
Добре че не си онагледила онези Sick
Виж целия пост
# 414
Феми, хич не му вярвай на изказванията в интервютата, в най-първите може и да е имало тук там истини, като е още много зелен, ама нататък всички в т.ч. и той говорят това, което си мислят че феновете им искат да чуят. Точно толкова гламав е колкото не ти се вярва hahaha

Марги снимката не се вижда, но подозирам че става въпрос за тази сцена в спомените му, която е дубъл от първата целувка при това доста по-хубав от това което ни пуснаха официално в серията като първа целувка. В дубъла я засмуква и бързо прекъсват кадъра. това беше гифче с въпросния момент но е голямо над 9 мб и не можах да намеря фотохостинг да го кача че повечето изискват размер до 2,5... Ако някой знае такъв фотохостинг да ми прати линк.
Та гифчето застина на сцената в която си спомня как хубаво я цунял Mr. Green



А тука к'ъв срам го гони....даже от срам я опипа hahaha


Виж целия пост
# 415

  Марги гифката не се вижда   Peace


 Сдържан е Ча   в момента но то и няма  много романтика  на Сармел . Наблягат на екшъна , млАтенето   и търсенето на кардешима .  Целуфаните с Бенсуто не  са зле особено първата целувка в театъра . Както казва Светлето Чачко си е целувач  Joy  

 Дуда като  е там и той не мой се съсредоточи  току виж   почне фърля къчове  hahaha hahaha


  На красивите мъже не може да се вярва ,   но  и неипревлекателните също могат да кривнат   !




 Crazy


тука  геройски се раздава  , даже и дубльор писаха, че било  Joy


   То че интервютата са наизустени за списанията  е така ама ако беше глЪмав нямаше да постигне това , което е в момента  . Rolling Eyes Разбира се с  харизмата и таланта си  .   

   устоя на СеритУ   Joy  макар някой  да драпат, че били заедно



  Гледала съм това което са излъчели  в епизода .   Ако вида кадъра и гифа  с целувката   значи не е имал  притеснения   Mr. Green

  
Виж целия пост
# 416
Я като Яман втория сезон какъв е мазен ooooh! Прилича да е към то 95 кг и нагоре, за своите 24 тогавашни години, изглеждаше като над 30 .... На моменти битер някой  маносан чичка Sick



А тука със Сарповската визия е мъжки мъж Heart Eyes Много си е добре Peace Лятото ще стопи 5-6 кила и ще е супер Peace Особено като му попорасне и косата.... Само мустакЯ и брадата трябва да понамали, ето тук са по-малки и е един път Heart Eyes

Сега може да е едър, но далеч от льольовската визия. Виддът му сега е на здрав и щастлив човек, по снимки каква усмивка вади Heart Eyes


Това е още от времето на АФК, но е валидно и сега tooth

Виж целия пост
# 417
 Като му израстне косицата  и намали бузки   ще още по - готиин




тук не толкова смачкосан и подпухнал .  


 Най - ми харесваше  когато беше в почивка между сезоните  . Беше се отърсил за малко от  Меджазира и СеркЪ  и си личеше по усмивката  



Heart Eyes



Виж целия пост
# 418
Феми, той в началото на прилива е хубав (изключвам ужасната му прическа, която трябваше да изгллежда естествено небрежна, но говореше точно за обратното с тоновете гелове и лак за коса....) но после положението стана трагично, все е дно беше някой друг човек Sick


Я какво тяло има тук Crazy Само не понасям бради и дълги коси Crossing Arms
Виж целия пост
# 419
 ooooh! Outta Joint



 Wink


 smile3544 smile3544







   Crazy Crazy когато излезе от пандиза и Мелек се прайше на интИресна 


 







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия