Този петък феновете на Чаатай от Латинска Америка ще правят офанзива в туитър


В ЛА май редовно правят някакви такива акции за Ча или греша
Вече са изгледали всичко с него, гледат го и като Сарп в интернет, а скоро ще им пуснат Ичерде официално на испански 
Тука ще цитирам Джейн от една друга тема, че тя ни забрави....

Въпреки, че снимките започнаха, няма много новини от/за Хазал
От снимките, с like на режисьора Сердар Гьозелекли
Но нейните фенове от Аржентина направиха тренд №1 с хаштага ХазалАржентинаТеОбича /17/02/2017/
The trending topic organized by Argentinian fans of Hazal and supported by worldwide fans...First position in the table 👏👏
Феновете толкова много са харесали Фериха, че мечтаят за продължение на сериала и пишат всякакви фенски продължение
Съвсем скоро АФК започва излъчване в Парагвай, Панама и САЩ.
Марал, който се излъчво в Албания, също се радва на огромен успех.
Знам, че Хазал търпи много критики относно облеклото си в ежедневието си, но когато е на събития винаги е номер 1 и в тази връзка миналата седмица е спечелила първо място за най-елегантната турска актриса след направено проучване, втората Ханде Ерчел е с наполовина проценти.

И от мен 1-2 Емира
Сам се изтрива и натиска какви ли не щуротии докато пиша . Преведох почти цялата статия за рейтинга днес , защото беше увлекателна .....а той присветна два пъти и всичко замина



, аз за Бенсу преди време като търсих попаднах на дата 2 февруари, после пък ми излезе същата и за Ханде. 
Добре че ми напомни- ето оказва се че има един сериал в който главната актриса ме е впечатлила повече от главния. но там историята започнва много силно, а Берен беше уникална, чела съм как веднъж се е наложило да я извеждат с полиция от задния вход на заведение, защото мъже в същото заведение са я обиждали заради героинята и - наплюли я и и казали че заслужавала наистина да и се изредят няколко мъже
плочки ли си сложила
Не е мой тип този но ми харесаха очите му 
. И аз като Хазал да кажа, че на красивите мъже не може да се вярва
. Притеснения имал, ако ги нямаше тогава какво ли щеше да е? 
