Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 705
Всички сме хора и е нормално да ти хареса някой, но да нямаш желанието да го търпиш до живот ...

Много странно, това никога не ми се е случвало. Т.е., ако някой мъж ми "харесва", той ме кефи изцяло, няма как това усещане да е частично или половинчато. Peace
Мисля, че не се изразих добре - има вариант адски много да харесваш една жена няма значение колко много не е за теб. Мисля, че това не се е случвало само на мен, нали?
Виж целия пост
# 706
При нас, мъжете, не са така нещата. 99% от жените, които срещаш в живота си, ги харесваш за секс и за нищо повече. Вероятно това е имал Наполеон предвид, като е казал знаменитата си фраза "99 от 100 жени ще те провокират да забъркаш каши и само 1 ще те вдъхнови да изградиш нещо".
Лошо, статистиката не работи в полза на мъжете, в такъв случай. Wink

Мисля, че не се изразих добре - има вариант адски много да харесваш една жена няма значение колко много не е за теб. Мисля, че това не се е случвало само на мен, нали?
Да, аз те разбрах още първия път и точно това отговорих – не ми се е случвало много да харесам даден мъж – дотолкова, че да искам да си легна с него – но да не желая някакво задълбочаване на отношенията, a.k.a. "връзка".
Виж целия пост
# 707
Да, аз те разбрах още първия път и точно това отговорих – не ми се е случвало много да харесам даден мъж – дотолкова, че да искам да си легна с него – но да не желая някакво задълбочаване на отношенията, a.k.a. "връзка".
Късметлийка... Много се радвам за всеки на който му се получи, но за съжаление не всички сме така.
Виж целия пост
# 708
Въпрос на избор е, не на късмет. Peace
Виж целия пост
# 709
Да, аз те разбрах още първия път и точно това отговорих – не ми се е случвало много да харесам даден мъж – дотолкова, че да искам да си легна с него – но да не желая някакво задълбочаване на отношенията, a.k.a. "връзка".
Късметлийка... Много се радвам за всеки на който му се получи, но за съжаление не всички сме така.

Не, не й се е получило, тя ти го е писала - въпрос на избор е. Пак ще дам изтъркания пример: ужасно ме привлича физически един мъж, но ако го видя да се кефи на чалга, мнението ми за него веднага ще се промени (т.е. вече няма да е водеща неговата външност). Е, има вариант да не разбера за чалгата, ама това ще е нещо много набързо, а такива отношения не всяка жена ще допусне. Grinning
Виж целия пост
# 710
Не, не й се е получило, тя ти го е писала - въпрос на избор е. Пак ще дам изтъркания пример: ужасно ме привлича физически един мъж, но ако го видя да се кефи на чалга, мнението ми за него веднага ще се промени (т.е. вече няма да е водеща неговата външност). Е, има вариант да не разбера за чалгата, ама това ще е нещо много набързо, а такива отношения не всяка жена ще допусне. Grinning
Аз не съм така - и да слуша чалга, и да пуши, и каквито и да е не дотам приятни навици да има, ако не ми се налага да ги търпя съм окей... Просто в това положение е трудно да имаш сериозна връзка и за това ми е такова отношението към обвързването. Освен това факта, че някой има навици които не разбирам или одобрявам не променя мнението ми за него/нея. Всички сме различни. Като стана дума за чалгата - най-умният човек, който познавам слуша чалга... за да и се присмива Simple Smile Няма да повярваш какви сложни рими измисля вместо бозата, която се пее за да я осмее Simple Smile
Виж целия пост
# 711
Не, не й се е получило, тя ти го е писала - въпрос на избор е. Пак ще дам изтъркания пример: ужасно ме привлича физически един мъж, но ако го видя да се кефи на чалга, мнението ми за него веднага ще се промени (т.е. вече няма да е водеща неговата външност). Е, има вариант да не разбера за чалгата, ама това ще е нещо много набързо, а такива отношения не всяка жена ще допусне. Grinning
Аз не съм така - и да слуша чалга, и да пуши, и каквито и да е не дотам приятни навици да има, ако не ми се налага да ги търпя съм окей... Просто в това положение е трудно да имаш сериозна връзка и за това ми е такова отношението към обвързването. Освен това факта, че някой има навици които не разбирам или одобрявам не променя мнението ми за него/нея. Всички сме различни. Като стана дума за чалгата - най-умният човек, който познавам слуша чалга... за да и се присмива Simple Smile Няма да повярваш какви сложни рими измисля вместо бозата, която се пее за да я осмее Simple Smile

Браво на този човек, намерил си е веселото макар и по малко странен начин.
Браво и на теб. Аз явно съм с много предразсъдъци (така му викам на това с чалгата). Grinning
А иначе май това ще си излезе най-вярно: повечето мъже търсят секс, а повечето жени - връзка. А то си е казано: Който търси - намира. Wink
Сега следва да обсъдим правилните начини на търсене. Wink
Виж целия пост
# 712
Аз не съм така - и да слуша чалга, и да пуши, и каквито и да е не дотам приятни навици да има, ако не ми се налага да ги търпя съм окей...
Освен това факта, че някой има навици които не разбирам или одобрявам не променя мнението ми за него/нея.

Това се дължи не на нещо друго, а на факта, че нямаш установени критерии спрямо жените, с които се занимаваш, т.е. "каквото" и да изпадне, все е OK, което принципно не говори много добре за теб самия. Peace А и жените го усещат безпогрешно.
Виж целия пост
# 713
Въпрос на избор е, не на късмет. Peace

Не точно- понякога представата за достойнствата на обекта се разминават с действителните му качества, но го осъзнаваш след като вече си преспала с него и си останала твърде доволна. Peace
Виж целия пост
# 714
Затова е хубаво хората да се опознаят, преди да скочат в кревата. Peace

Под "въпрос на избор е" имах предвид, че в момента, в който някой те разочарова, независимо дали преди или след като вече сте спали заедно, няма никакви пречки на секундата да го изхвърлиш от живота си. Елементарно е. Какъв пък ще е тоя божествен секс, дето ще ме държи в плен на дисфункционални отношения? Simple Smile

При мен това никога не е било казус, защото всичките ми гаджета са били от заобикалящия ме социален кръг; на практика, съм знаела какви са като хора, много преди да се "загаджим". Не съм имала връзки, възникнали на основата на случайно запознанство. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 715
Това се дължи не на нещо друго, а на факта, че нямаш установени критерии спрямо жените, с които се занимаваш, т.е. "каквото" и да изпадне, все е OK, което принципно не говори много добре за теб самия. Peace А и жените го усещат безпогрешно.
Абсолютно не. Просто описаните неща не са критериите. Навиците са нещо, което зрял индивид при добро желание променя за от две седмици до около месец и половина. Имам изключително сериозни критерии към жените - или ги харесвам или съм учтив Simple Smile Просто в повечето жени търся неща, които не се изразяват в навиците - и това не са цици или задник - сори, че така направо.
Виж целия пост
# 716
,Тук една дама добре беше задала насоката - кое е подходящото търсене ако търсим само секс и съответно сериозна връзка. Че аз все на сериозни попадам.
Виж целия пост
# 717
Това се дължи не на нещо друго, а на факта, че нямаш установени критерии спрямо жените, с които се занимаваш, т.е. "каквото" и да изпадне, все е OK, което принципно не говори много добре за теб самия. Peace А и жените го усещат безпогрешно.
Абсолютно не. Просто описаните неща не са критериите. Навиците са нещо, което зрял индивид при добро желание променя за от две седмици до около месец и половина. Имам изключително сериозни критерии към жените - или ги харесвам или съм учтив Simple Smile Просто в повечето жени търся неща, които не се изразяват в навиците - и това не са цици или задник - сори, че така направо.
А, и аз това си помислих, че други неща са ти по-важни. Peace Ама кажи си критериите, молим, интересно ми е да чуя мъжко мнение. Grinning

,Тук една дама добре беше задала насоката - кое е подходящото търсене ако търсим само секс и съответно сериозна връзка. Че аз все на сериозни попадам.
Хм, от сайтове за запознанства и подобни не стават ли нещата? Даже някъде бях чела за чрез телефона - задаваш си критериите, както и другите са ги задали и приложението търси и намира. Simple Smile Е, сега вече колко е ефективно е друг въпрос. Wink
Виж целия пост
# 718
Малко ми е объркано как да го обясня. Чара, усмивката, държанието - малките неща, които не се изразяват с думи. Чара е нещо ужасно субективно - не се учи в училище, не се купува с пари. Какво забавлява дамата - тук до някъде предполагам навиците си казват думата, но има общочовешки неща, които са по-важни от чалгата. Да не прозвучи погрешно но, не си лягам със змии, няма значение колко са шарени. И разбира се момента с държанието. Дамата трябва да може да ме изтърпи поне малко. Не мога да бъда добър човек 24/7... не мога дори и много по-малко. Имам нужда от известно количество лично пространство и дамата трябва да ми го даде (по същият начин по който аз ще и го дам безусловно).
Виж целия пост
# 719
Малко ми е объркано как да го обясня. Чара, усмивката, държанието - малките неща, които не се изразяват с думи. Чара е нещо ужасно субективно - не се учи в училище, не се купува с пари. Какво забавлява дамата - тук до някъде предполагам навиците си казват думата, но има общочовешки неща, които са по-важни от чалгата. Да не прозвучи погрешно но, не си лягам със змии, няма значение колко са шарени. И разбира се момента с държанието. Дамата трябва да може да ме изтърпи поне малко. Не мога да бъда добър човек 24/7... не мога дори и много по-малко. Имам нужда от известно количество лично пространство и дамата трябва да ми го даде (по същият начин по който аз ще и го дам безусловно).

Мхм, благодаря. Ми, не искаш нещо извънземно де. Grinning Ама и ти пък, стига с това "добър човек". Важно (за мен, а сигурно и за повечето хора) е умението и усета да се съобразяваш с околните и обстановката. Е, не винаги, де, то е невъзможно. Grinning Не знам защо мислиш, че си лош човек. (почесващия се по главата емотикон)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия