Много странно, това никога не ми се е случвало. Т.е., ако някой мъж ми "харесва", той ме кефи изцяло, няма как това усещане да е частично или половинчато.




Няма да повярваш какви сложни рими измисля вместо бозата, която се пее за да я осмее

Няма да повярваш какви сложни рими измисля вместо бозата, която се пее за да я осмее 


А и жените го усещат безпогрешно. 


А и жените го усещат безпогрешно.
Просто в повечето жени търся неща, които не се изразяват в навиците - и това не са цици или задник - сори, че така направо.
А и жените го усещат безпогрешно.
Просто в повечето жени търся неща, които не се изразяват в навиците - и това не са цици или задник - сори, че така направо.
Ама кажи си критериите, молим, интересно ми е да чуя мъжко мнение. 
Е, сега вече колко е ефективно е друг въпрос.
Ама и ти пък, стига с това "добър човек". Важно (за мен, а сигурно и за повечето хора) е умението и усета да се съобразяваш с околните и обстановката. Е, не винаги, де, то е невъзможно.
Не знам защо мислиш, че си лош човек. (почесващия се по главата емотикон) Препоръчани теми